Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Magdulenkaa

Leczenie uzależnień Małopolskie

Polecane posty

Gość Magdulenkaa

Witam. Chciałam się zapytać o dobrą klinikę czy też ośrodek leczenia uzależnień, a dokładniej alkoholizmu na terenie województwa małopolskiego. Cena i odległość tak naprawdę nie gra roli, ważne aby ośrodek był dobry i godny zaufania. Gdzie naprawdę pomogą osobie uzależnionej. Pozdrawiam. Magdalena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikolaa
Sprawdź ofertę ośrodka Wiosenna w Ściejowicach. Mają dobrą ofertę, leczą alkoholizm, lekomanię i hazard. Mają świetnych psychoterapeutów. Ja jestem bardzo zadowolona z terapii i leczenia w tym ośrodku. www.osrodekwiosenna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micha200
Ja również polecam ośrodek Wiosenna w Ściejowicach. To bardzo bliziutko Krakowa i uważam że lepszej kliniki nie znajdziesz. Opiekują się tam pacjentami, indywidualnie do każdego podchodzą. Jak dla mnie warto naprawdę. www.osrodekwiosenna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menez
Wiosenna w Ściejowicach to jedno z lepszych rozwiązań dla każdego uzależnionego. Ja z alkoholizmem walczyłem ładne 3 lata zanim udałem się na terapie do nich. Szkoda że tak późno, bo gdybym wcześniej poszedł byłoby o wiele łatwiej. Sam ośrodek godny polecenia. www.osrodekwiosenna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aninkaaa
Ja byłam lekomanką, Zaczęłam dość wcześnie, bo jeszcze na studiach. Sesje itd i to tabletki na uspokojenie czy coś. Potem na sen. Tak jakoś przetrzymałam 3 lata, ale po skończeniu studiów coś pękło i już brałam codziennie coraz większe dawki. Wiedziałam że tak nie mogę dalej, więc brałam ale szukałam kogoś/ośrodka/specjalistów co mi pomogą. Tak trafiłam na Wiosenną. Również polecam! www.osrodekwiosenna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaryśkaW
Leczyłam się u nich w Wiosennej w Ściejowicach. Odpowiednie miejsce dla każdego nałogowca. Tak doświadczeni i profesjonalni terapeuci, którzy właściwie reagują na niektóre sytuacje... Dobrze też widzieć jak ludzie u nich zdrowieją i wychodzą z nałogów, to podnosi nas na duchu, pomaga wierzyć że i my możemy się zmienić. www.osrodekwiosenna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinnaja
W Ściejowicach skutecznie leczą. Z resztą co będę więcej pisać jak już tu zostało wszystko napisane. Nie mogę nic złego powiedzieć, ani jednego minusa tego ośrodka nie znajdę. Skutecznie szybko, w dobrej atmosferze, bez stresu. www.osrodekwiosenna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkas5
Ja niestety nie znam innego ośrodka jak Wiosenna. Naprawdę wart uwagi. Co niedziela masz odwiedziny rodziny, korzystasz z basenu,ogródka, popołudniami jeździ się na mitingi. Czas jest całkowicie wypełniony więc nie ma szans na nudę ani by pomyśleć że chce się wypić czy wziąć coś. Bardzo dbają o pacjentów , a w dodatku jest to ośrodek zewnętrznie kontrolowany,więc tym bardziej można mieć zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vammi
No cóż tu można więcej powiedzieć. Wiosenna jest świetnym ośrodkiem i wartym uwagi. Mają cały czas pełno, pacjenci są zadowoleni. W ogóle opieka bardzo dobra i wiele mają do roboty, tak więc nawet nie ma czasu na myślenie o nałogu. Terapie dobierane indywidualnie, organizowane są mitingi, oraz co niedzielę są odwiedziny. www.osrodekwiosenna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebsa47
Mieszkam w Krakowie więc się wypowiem. Mój mąż alkoholik od 5 lat, chodził na terapię do poradni i na spotkania grupowe. Nie dało to rezultatu. Dopiero jak wysłałam go do ośrodka leczenia uzależnień za Kraków, gdzie miał spokój itd... to na spokojnie podszedł do tego i udało mu się pozbyć nałogu. Dopiero teraz chodzi ponownie na mitingi aa i dzięki temu nie wraca do nałogu. Daje sobie wyśmienicie radę, choć wiem ile go to kosztuje. Ośrodek już został tutaj wymieniony - Wiosenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolecka43
Uzależniłam się kiedyś od leków. Zaczęło od zwykłych bez recepty przeciwbólowych i uspokajających. Dawki były potem zbyt małe, zwiększałam je sama- bez potrzeby. Tak pojawiała się tolerancja i uzależnienie. Kiedy to zrozumiałam było już za późno. Niestety. Musiałam się leczyć i na nfz nie było miejsc i trzeba było czekać. Ja wiedziałam, że czekać nie mogę. Prywatny ośrodek Wiosenna, akurat miał wolne miejsce i mnie przyjęli. Zdecydowanie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymi_anek
Moim zdaniem wartym uwagi jest Nowy dzień w Lusinie http://nowy-dzien.pl - znajoma uczęszczała tam do grupy wsparcia i faktycznie widać po niej, że jest jej łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decyzja o pójściu na odwyk nie jest prosta, tym bardziej jeśli dotyczy ona alkoholu... Brat jest aktualnie w trakcie detoksykacji w świętokrzyskim www.systemmed.pl i mimo tego że wiem że jest pod dobrą opieką to boję się co z nim będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrank
Ważne żeby zdecydować się na profesjonalną pomoc. Ranking Ośrodków Terapii (osrodkiterapii.pl) to strona, na której znajdziecie zweryfikowane opinie pacjentów na temat ośrodków z całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepsze warunki spotkałem w ośrodku Want na Kaszubach, uzaleznienia-terapia.pl. Pełne zaplecze terapeutyczne, relaksacja, filmoterapia, indywidualne spotkania, grupy zadaniowe, mnóstwo warsztatów. Do tego odwyk alkoholowy przy wsparciu lekarzy z faktyczną specjalizacją. Uwierzyłem, że mogę wyzdrowieć po spotkaniach w grupie AA. Były takie historie, że po prostu szczęka opada. Żywe świadectwo zobaczyć to praktycznie oświecenie wewnętrzne. Odbieram pozytywnie terapię, z rodziną odzyskałem kontakt, bo zauważyli, że próbuję coś ze sobą zrobić w końcu. Ponad 10 lat picia, a wcześniej nie miałem do czynienia z żadną terapią. Tym bardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

w unimedzie maja centrum terapii ualeznien bo moja siostra tam chodzila.moge polecic, swietni terapeuci, siostra sie ogarela po roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest osrodek Tratwa w Wisle, jak chcecie pomóc osobie uzaleznionej warto u nich podjąc leczenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, osrodek Tratwa ma bardzo dobre opinie. Też go polecam, pomogli tu osobie z mojej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×