Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kursy i Poradniki Anna Szlęzak

Polecane posty

chciałaby może któraś z was dać kurs "jak odzyskać faceta?". bardzo proszę. niestety nie mogę sobie go zakupić, bo nie mam środków ani nie jestem pełnoletnia. naprawdę zależy mi na moim eks i to bardzo. jeśli ktoś chciałaby pomóc proszę o kontakt: pomoc40n@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odświeżam wątek, słyszała któraś coś o Miłoszu barszczaku?? ze strony odzyskac byłą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny posiadam na sprzedaż kursy po 30 zł : sexualna obsesja , sekrety związku, pułapka na faceta ksiązki : 15 zł 100 pytań i odpowiedzi: Problemy z facetami” – eBook „Jak poznać i poderwać faceta?” eBook lub książka drukowana SMS-owa GRA” eBook Jak zatrzymać faceta?” piszcie na meila paula-19892@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Dziewczyny, czy ma ktoraś z Was kurs "jak odzyskać faceta"? Do odsprzedania lub wymiany. Mam Seksualną Obsesje, z ktorej nie zdarzylam skorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzwbk

Czy komus udalo sie odzyskac faceta po kursie Ani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, czy komuś udało się odzyskać faceta po kursie Ani? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula

Wiki 27 Tak mnie się udało odzyskać faceta po zakupieniu kursu Anii. Jej porady były naprawdę trafne. Jednak faktem jest to, że sama widziałam szansę na jego odzyskanie wynikającą z jego zachowanie, a wdrożenie technik Anii było bardzo dobrym narzędziem do zrobienia tego:-)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzucona

Dziewczyny! P odzielicie się kursem "jak odzyskac faceta"?  Bardzo proszę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergergre

chętnie bym ją wyruchał i tylko tyle mam w temacie do powiedzenia na temat tej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-booki

Witam serdecznie,

chętnie przyłaczę się do odkupienia od kogoś e-bookow "Jak poznać i poderwać faceta?", “SMS-owa Gra” oraz kurs „Pułapce na faceta”. Gdyby ktoś chciałby się podzielić to zapraszam do korespondencji ze mną. Mój email to: igak21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Dzień dobry,

Również jestem zainteresowana odkupieniem kursów Anny Szlęzak za drobną opłatą. Szczególnie interesuje mnie "Jak zatrzymać faceta" i "Sekrety udanego związku". Zapraszam do kontaktu, mój email: karola2196@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
Dnia 24.09.2016 o 08:56, Gość gość napisał:

06:47- tu nie chodzi o manipulację, tylko o zrozumienie pewnych rzeczy i swoich błędów.. Ja kiedys popelnialam ich mnostwo Anna Śleżak i Robert Marchel maja podobne poglady jak w ksiazce "dlaczego mezczyzni kochaja zolzy"- czyli w wielkim skrocie zasada niedostepnosci, o tym, zeby miec wlasne pasje, kochac siebie i takie tam. Troche sie roznia między sobą te poglady, ale przeslanie jest takie samo

Mnie te niedostępne odpychają. To głupia gierka. Albo jesteś zainteresowana, albo nie, a nie jakieś wymyślanie, że nie, ale jednak tak. Ja sam też w takiej sytuacji bym postawił sprawy jasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaś

Gość porzucona ja mam kurs jak odzyskać ex w wersji audio , mogę go odsprzedać za 30 zł 🙂
Jest to identyczna wersja co u pani ani tylko bez filmików, dzięki czemu mozesz słuchać wszędzie, a tkzę podczas robienia innych czynności 
jeśli jesteś zainteresowana zapraszam do kontatku ze mną mój meil to kasiach1998@o2.pl 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy77

Witam

Czy któraś z dziewczyn tutaj posiada kurs Ani „Sekrety udanego związku” i zechciałaby się podzielić nim/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdy77

podzielić nim/odsprzedać za drobną opłatą?

W razie czego proszę o kontakt na mailu karolina455@gmail.com :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merylenka

Chętnie wymienię się kursem. Mam jak zatrzymać faceta, a najbardziej interesuje mnie seksualna obsesja.

Email:mery_lenka@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Posiadam kurs ‚Sekrety Udanego Związku’ i z checia podzielę sie nim za drobna opłata. 🙂

mail: misia19375@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla

Sprzedam kursy anny szlezak o ponad połowę taniej mam też najnowsze wydanie jak zatrzymac faceta piszcie na paula-19892@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tak
 

Ta anna szlezak to taka sama id/iotka jak wiekszosc kobiet. Nie wie ze przystojniaczki wykorzystaja kazda pkazje do zaruuchania. Moze jej przystojniaczek dobrze sie maskuje 😄 moglaby tez pokazac swoj ryj bez tej tony tapety, wtedy skonczylyby sie takie zachwyty nad nia, ze niby taka piekna.

Dokladnie. Namawia zeby kobiety robily najwiekszy blad jaki mozna zrobic czyli leciec na przystojnych. Przeciez to jasne ze taki przystojniak zdradzi po kilku dniach (no bo kazda na niego leci 😄 trudno zeby taki przyglup nie skorzystal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh

Kolejny sposob na pranie mozgu, ale tym razem trzeba tez za to pranie bulic hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odsprzedam za pół darmo  kurs "Jak odzyskać faceta" +darmowy ebook 🙂

Mnie osobiście pomógł ❤️

Piszcie : companywzoo@gmail.com

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta pani jedyne co mówi to kobietocentryczne teorie oparte na mizoandrii. Mówiąc inaczej poklepywanie kobiet i mówienie im jakie to one skrzywdzone a wszystkiemu winni ci źli mężczyźni. Seksizm w Jej filmach to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×