Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kunegundaaa

25 tydzień ciąży czy płeć wiarygodna na 2 D.

Polecane posty

Gość Kunegundaaa

Cześć jestem w 25 tyg ciąży chodzę do lekarza na NFZ ale usg mam za każdym razem robione. Mam takie pytanie czy mogę brać za wiarygodne to co mówi moja Pani doktor ? W 19 tyg mówi ze prawdopodobnie dziewczynka w 22 tygodniu ciąży nic dalej nie widzi a dziś w 25 tygodniu wygląda jej na dziewczynkę bo siurka nie widzi i moszny tez nie widzi. Dodam ze sprzęt stary szpitalny 3 D . Poczekać jeszcze czy mogę kupić coś różowego dla mojej księżniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co usg za każdym razem ? byłaś na rozszerzonym badaniu usg w II trymestrze ? wtedy można określić płeć i będzie to wiarygodne na jakieś 99% czasami na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet mnie nie strasz kochana:D ja 20 tydzień i ma być dziewczynka... jak nie, to mały książę będzie miał różowe pierdółki:D PS. parę rzeczy już kup... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko powiedzieć.. ja za każdym razem dowiadywałam się o płci na usg genetycznym, jakoś w 13 tygodniu. Moi chłopcy tak się rozkładali, że o pomyłce nie mogło być mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dowiedzialam sie o plci w 12tyg na pierwszym usg (mieszkam w uk), sprzet 2D. Tyle ze bylo latwiej bo siusiaka bylo widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sprzęt jest porządny to na tym etapie nie można już pomylić chłopca z dziewczynką. Wcześniej jest to możliwe, bo dziewczynkę zdiagnozować trudniej. We wcześniejszej ciąży dziewczynka może jeszcze "zamienić się" w chłopca. U mnie tak było w 16 tygodniu. W kolejnej ciąży o płci dziecka dowiedziałam się na usg II trymestru w 22 tygodniu, wcześniej nawet nie chciałam wiedzieć, by nie było mowy o pomyłce. Zrób sobie raz usg prywatnie, bo nfz to w Polsce często śmiech na sali i sprzęt pamiętający Gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kunegundaaa
Nie chce się nastawiać bo dziś się dowiedziałam ze moja Pani doktor prowadziła ciaze znajomej która urodziła miesiąc temu córeczkę a dowiedziała się ze to jednak córka 2 tygodnie przed porodem bo wcześniej cały czas miał być syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kunegundaaa
Nie wytrzymałam poszłam na usg 3D i mam synka na 300% . Na dowód dostałam zdjęcie siurka i jajek. Wiec na sprzęcie za czasów gierka można dalej mylić płeć i nie ma się co sugerować nawet jak Ci lekarka powie 3 razy ze widzi dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W obu ciazach lekarze rozpoznali plec dzieci w 13 tyg. (dziewczyna i chlopak). Potwierdzalo sie na pozniejszych badaniach, no i po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam usg w 18 tygodniu ciąży i wtedy poznałam płeć, synek. Tak zostało urodziłam zdrowego chłopca nic się nie zmieniło. :-) . Nie martw się będziesz miała swoją księżniczkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lekarz w 25 tc myli się co do płci to usg u niego są bezcelowe. Tak samo może się mylić przy ocenie zdrowia dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×