Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mogę znać 10 języków, być profesorem, a kobieta i tak wybierze wysokiego tępaka

Polecane posty

Gość gość
Ja nie chce za daleko mieszka nie kręcą mnie związki na odległość więc nici z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Stary nie ma ludzi idealnych i nie ma opcji abyś dostał w pakiecie inteligencję, wzrost i urodę. :D Jak kiedyś chodziłem do szkoły do miałem w klasie paru geniuszy którzy nie byli zbyt urokliwi i mało kto zwracał na nich uwagę. Wierz mi lub nie ale jeżeli oni nie staną się bogaci po tych szkołach które ukończyli to nie wróżę im świetlanej przyszłości z piękną kobietą u boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie dostała kosza od tępych przystojniaków to od teraz zaczyna zauważać normalnych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znasz mnie a za taką mnie uważasz... Nie jestem desperatką. Najwyraźniej to Ty masz problem,bo stawiasz wszystkie osoby pod jedną ścianą. Nie potrafisz ocenić obiektywnie. Zadałam Ci pytanie:"czy chciałbyś mnie poznać?" .Nie chcesz... To nie będę się narzucała. Przestań tylko karmić nienawiścią swoje serce do kobiet,bo garstka nas jest naprawdę w porządku,a przez tak srogie i zimne zachowanie,możesz zrazić do siebie prawdziwą miłość. Tak czy inaczej życzę Ci szczęścia(bo każdy na nie zasługuje). Pozytywności <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 23:06 Prędzej facet będzie z brzydką dziewczyną, w której spodoba mu się coś innego, niż kobieta z brzydkim facetem. To kobiety mają świra na punkcie wzrostu/ wyglądu i wszystkie kobiety od piękności po te najnajbrzydsze chcą ciacha i modela, bo uważają się za piękne (zgadzam się w tej kwestii z drugim kolegą, który tu pisze). x To niemożliwie - choćby dlatego, że PL większość dziewczyn jest ładna, a większośc mężczyzn jest nieatrakcyjna. Więc już "siłą statystyki" będzie odwrotnie, niż mówisz. Co zresztą widać na ulicach. Dla odmiany - żeby nie było, że jestem tendencyjna - np. w Niemczech jest zupełnie na odwrót :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie jesteś wysoki to tym samym nie masz prawa do kopulacji, oraz rozmnażania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak jest desperatką więc w domyśle pewnie nieatrakcyjna a on czeka na piękność sam nie mając nic do zaoferowania oprócz pokładów frustracji, nienawiści w nieatrakcyjnym ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończcie już to pierdolenie o urodzie polskich kobiet i nieatrakcyjności facetów, bo to nielogiczne. Cechy dziedziczy się po matce i po ojcu. O ile w jednej czy drugiej rodzinie córki mogły wdać się tylko w ładne matki, to statystycznie wszystkie kobiety nie mogą dziedziczyć urody po matkach. Te zachwyty nad urodą Polek w porównaniu z kobietami z innych krajów też są żałosne. Przyjedzie jakiś mizogin z Włoch, Arabii albo Afryki, który prawi komplementy nawet otyłym babciom z odrostami siwych włosów pod farbą, a zaraz rozchodzi się fama, jak to cudzoziemcy zachwycają się urodą Polek. Polki nie wyróżniają się urodą na tle innych narodowości, ale głupotą już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie będzie ci do śmiechu jak ci tępy przystojniak zrobi dzieci i zostawi smiech.gif synku, ty chyba jesteś debilem z jakiejś wiochy skoro uważasz, ze wychowywanie dzieci bez faceta to jakiś problem. Osobiście wolałabym mieć ładne dzieci po takim ojcu (bo podobno dzieci urodę a nie inteligencję dziedziczą po ojcu) i wychować je samotnie, niż mieć brzydkie bachory i męczyć się w związku z jakimś takim pojebem jak ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypiłam sobie butelkę wina wczoraj, wpadam tutaj, żeby się pośmiać, a tu doopa! Głowa mnie rozbolała, nie przez kaca, tylko przez idiotyzmy, które ten facet wypisuje. Radzę wyjść na zewnątrz, a nie przeprowadzać eksperymenty na Sradoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:42 One same wymyśliły ten mit o urodzie polek i rozpowiadają jakie polki są piękne, co się totalnie mija z faktami. Prawda jesta, że po 1. Duża część polskich kobiet ma nadwagę. 2. Duża część jest po prostu przeciętna z wyglądu. 3. Duża część to brzydkie kobiety uważające się za piękności. 4. Spora część polek jest wielka, zmutowana, o wzroście męskim, grubych udach, bez proporcji. Mit o urodzie polek bierze się stąd, że każda widzi siebie piękniejszą niż jest naprawdę, a facetów przeciętnych, jako brzydkich, przystojnych, jako normalnych, ciacha, jako przystojnych. Nie ma czegoś takiego. Wszędzie jest mniej więcej tyle samo osób atrakcyjnych obu płci, osób przeciętnych obu płci i brzydkich. Ten mit wziął się z zawyżonej samooceny polek, słodzenia sobie, że są piękne, nawet gdy nie są, oraz z olbrzymich wymagań co do facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:56 Bzdura, co za brednie. Geny dziedziczy się po przodkach, nie tylko po rodzicach. Nie ma czegoś takiego, że taką, a taką cechę dziecko odziedziczy po ojcu, a inną po matce. Nie wiecie tego, bo poza tępymi przystojniakami nic was nie interesuje. To sobie bierz wysokiego faceta, jak urodzisz zmutowaną córeczkę, kobyłę, żyrafę 180 wzwyż to zaiste będziesz miała piękne, szczęśliwe dziecko. Będzie cię przeklinać i ryczeć w poduszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:07 Na zewnątrz widzę tabuny kobiet z facetami do bólu brzydkimi z twarzy, albo nieproporcjonalnymi, albo nudnymi, tępymi, nijakimi, anemicznymi, albo pięknymi z twarzy, proporcjonalnymi, interesującymi, fajnymi. Wszyscy natomiast mają jedną cechę. Wysoki wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki nieudacznik znajdzie jakąś cechę w swoim wyglądzie i w ten sposób usprawiedliwia swoje życiowe luzerstwo. Był tu kiedyś taki gość o niku cream o wzroście prawie 2 metrów i żalił się, że przez to jest samotny, bo kobiety wolą niskich i przypakowanych, a nawet otyłych facetów. Jeśli facet jest mamęją bez życia, bez charakteru, bez własnego zdania, to nic mu nie pomoże. Ani uroda, ani wzrost, ani wykształcenie. Po prostu facet przede wszystkim musi być życiowo ogarnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:38 Oceniacie inteligencję, wiedzę i charakter po wzroście TĘPE, PRYMITYWNE KRETYNKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jest jednak prawda, że kobiety wybitnie łatwo jest ogłupić wszystkim co ładnie wygląda i świeci, przybiera ładną formę, a treść, zawartość to już są nieistotne detale. To jednak kobiety są tymi prostymi istototami. Wszystko się kręci wokół jednego. Inteligentne dyskusje na ciekawe tematy to coś, czym kobiecie facet nie zaimponuje nigdy, bo ją to nie rajcuje. Lepiej mieć głupka, który mówi monosylabami, i z którym tematy do rozmowy kończą się po tygodniu, a potem z nim być latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ale ważne, żeby ten głupek wyjściowo wyglądał i był postawny. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez Ą i Ę
To jakaś prowokacja, nie wierzę, że ludzie tutaj wypowiadający się w większośc***iszą serio, na czele z autorem. A jeśli chodzi o mnie, to żal mi ludzi myślących stereotypowo, ograniczony umysł to najgorsze co możecie sobie zgotować. Uwielbiam inteligentnych ludzi, ale mądrych i fajnych. Idealne połączenie. A jeśli chodzi o wygląd- każdy z nas powinien dbać o siebie, nie mamy wpływu na wzrost, lepiej zająć się konkretami i doskonalić w sobie to, co jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam nadto w pakiecie, ale mogłabym mnożyć ludzi, którzy dostali nie tylko wzrost i urodę, ale i talent, mądrość, inteligencję i jeszcze charyzmę oraz przecudowną osobowość. A do tego wszystkiego sprzyja im zdrowie i szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kobiety każdy facet, który jej się podoba z wyglądu i jest wysoki ma cudowną osobowość i to wiadomo jeszcze zanim coś powie. Mógłby równie dobrze nic nie mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś TĘPYM, PRYMITYWNYM KRETYNEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dodatku PASKUDNYM, NISKIM, TĘPYM KRETYNEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×