Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Quagmire

piosenka o was, polacy

Polecane posty

Gość gość
Hehe życie :D On i tak niedługo padnie na zawał bo jest spasiony jak hipopotam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty nawet nie jesteś Polakiem, tylko polaczkowym śmieciem dziadującym w ciapatowie. Wypiertalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, polacy to przeciez sa urodzeni do zycia szczura, czyli pracy dla bogatego szefa, bo do niczego innego sie nie nadajecie, bozia stworzyla narod polska w ktorym rodza sie bezuzyteczne tepe niewolniki bez wlasnego zdania, tylko praca i szorowanie podlogi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary siedzisz na zasiłku i w chuja walisz cały dzień co ty możesz wiedzieć o pracy. Lepiej tam uważaj bo i ciebie drapną a potem ci wpierdolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tyle, zeby wiedziec, zeby nie pracowac XD. Ja jestem czlowiekiem, a nie polakiem, tutaj w anglii wiekszosc co przyjechali z polski to niestety polacy, CZYLI BIEDAKI UMYSLOWE JAK I MATERIALNE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
John legand all of me ta piosenka zasługuje na nagrodę nobla naprawdę warto tej piosenki posłuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że się da siedzieć na d***e jak te ciapate zulusy. :P Z resztą rób co chcesz twoje życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stonoga jasnowidz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkvrwia mnie jak ktos sie uwaza za lepszego tylko dla tego, ze codziennie nadstawia sie szefowi swojemu i innym menadzerom za pare drobnych pieniedzy, i od razu sie uwaza za nie wiadomo kogo :). Dno mentalne soba reprezentujesz Hisol, i nic wiecej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×