Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teściowa woli stawiać sobie wypasiony nagrobek za życia zamiast pomóc wnuczce

Polecane posty

Gość gość
15:09 a moim zdaniem trzeba mieć coś nie tak z głową żeby kupować wystawny grobowiec za życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga autorko to bardzo szlachetne z waszej strony że pomagacie temu dziecku ale nie wymagajcie tego od wszystkich w rodzinie. Niech każdy robi ze swoja kasa co chce. Jedyne co można zarzucić twojej teściowej to to że nie pożyczyła kasy własnemu synowi gdy jej potrzebował. A to że sprzedacie jej grób cyganom szkoda komentować. Co wam to da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuj w jakiegoś bachora, to i tak warzywo. długo nie pożyje :) zamiast wyskrobać, to nie... "przecież sobie poradzą, ludzie nam pieniądze dadzą <3 " pazerne świnie. do utylizacji z chorymi gnojami albo utnijcie te giry, albo idźcie do polsatu. props za teściową, ja jej pójdę znicz zapalić na jej pomniku nawet za pół miliona, świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jej fatum przyjdzie za ostatnia wolę teściowej, ojej grzech bo grób sprzedadzą hahaha bardzo dobrze zrobią pamiętajcie, że sama do tego nie jest tylko wszystkie dzieci podziękują mateczce za jej zbożne życie :D będa mieli kase przynajmniej dla tej chorej bratanicy i bardzo dobrze, wątpię żeby za to ją jakaś kara spotkała wy zabobonne ciemniaczki, bo dla normalnych ludzi żywi są ważni a nie grobowce a teściowa nie zostanie zbezczeszczona bo napisała przecież że pochowają ją z teściem w normalnym schludnym grobie więc o kij wam chodzi polki katolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja napisze tak- chcesz i stać cie to pomagaj dalej dziecku i nie wymagaj tego od całej rodziny i nie afiszuj się z tym. Nie chcesz - to nie pomagaj i nie zaglądaj komuś do portfela. To fajnie że pomagacie ale nie każdy ma mentalność Matki Teresy (z całym szacunkiem) i nie zmusisz nikogo pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:22 a ci co kupuja samochody np.za 50tys to nie maja cos z glowa??!!za 20lat taki samochod nic nie bedzie wart.tylko na zlom za 600zl.a grobowiec bedzie stal nawet za 100lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dla ciebie grobowiec ma takie samo zastosowanie i wartość uzytkowa jak auto to widać też masz nie tak z głową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grób to pewien symbol. Coś co zostanie po tobie na zawsze. Miejsce twojego spoczynku. Komuś może na tym zależeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy jezdza samocodami.sa autobusy,tramwajw,pociagi,pks,rowery,nogi.czy tesciowa ma samochod?moze zamiast samochodu kupila grobowiec.jakby kupila samochod to za 20 lat ze zlomu nawet na trumne by nie starczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A autorka na pewno smiga autem za 50 tys albo wiecej.a moglaby kupic jakies za 2tys max.a 48 przeznaczyc na chore dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:30 <3 kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo pół chaty sprzedać, przecież się pomieszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Auorka ma wlasne mieszkkanie albo dom?moze sprzedac i wynajac jakies male mieszkanko w tanszej dzielnicy a pieniadze ze sprzedazy nieruchomosci te ok 100tys-500tys przeznacyc na chore dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:55 wiem co to grób. Ale nie rozumiem jak można stawiać wypasiony grobowiec za życia, dla siebie. To zwykła pokazówka i nic więcej. Do tego latanie do kościoła jak kot z pęcherzem i modlenie się na pokaz przy jednoczesnym braku pomocy rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma samochod,nieruchomosc,dochoda dochody moglaby pomagac chorym dzieciom i nie tylko w wlasnej rodzinie.jest duzo dzieci ktore potrzebuja pomocy a ona mysli tylkono tych we wlasnej rodzinie.co te obce sa gorsze?one twojej pomocy nie potrzebuja?masz gdzies inne dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:07 No wlasnie, nie rozumiesz, dla ciebie to pokazowka a dla tej kobiety moze nie, czy wszyscy musza miec takie samo zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:07 a ja nie rozumie jak mozna wydawac pieniadze na nowe ciuchy,kosmetyki,fryzjera,telefony.przeciez te pieniadze mozna przeznaczyc na chore dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc dzis 16:07 "Ale nie rozumiem jak można stawiać wypasiony grobowiec za życia, dla siebie." Buahahaha a co ta tesciowa to ma sobie grobowiec po smierci stawiac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to że sprzedacie jej grób cyganom szkoda komentować. Co wam to da? x pieniądze dla żywego dziecka, które potrzebuje pomocy, to im to da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesciowa przeczuwala ze dzieciaki po jej smierci to ja oleja,wpakuja w najtansza trumna,ubiora w stare szmaty i pochowaja w najtanszym dole.wiec sama sobie wszystko szykuje za wlasne.ale bachory i tak dostana kase z ubezpieczenia wiec juz sobie wyobrazam jak rzuca sie jak hieny na pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd przekonanie że ona chodzi do kościoła modlić się na pokaz? Wiesz to z autopsji? Może modli się o zdrowie dla tego dziecka, o tym nie pomyslalas co? x "Prawdziwie wierzący katolik" nigdy normalnie nie pomoże, on się będzie tylko, lub, aż modlił! Natomiast, kiedy sam coś od kogoś potrzebuje, to skrupułów nie ma mieć o to pretensje. Zdrowie to przywróci tej dziewczynce rehabilitacja i ciężka praca jej rodziców w tym kierunku. xx Autorko, ja wiem, że wy się tylko tak odgrażacie, że cyganom sprzedacie, ale gdyby faktycznie jej dzieci chciały to zrobić, to nie trzeba żadnych Cyganów. Sam proboszcz do was przyjdzie z propozycją. Zaproponuje 20tys za coś, co warte będzie 80. xx A moze tesciowa widzi, ze po jej smierci nie dostanie nawet skromnego pomnika, bo wszystka kasa po rodzinie jest pakowana w jedno dziecko ? x Jak ktoś słusznie zauważył, można jeszcze za życia wynająć sobie firmę, która wszystko załatwi, zrobi itp. Szczerze? Po uj mi pomnik, najważniejsza dla mnie jest pamięć. Czyli, aby ktoś raz w roku, o ten mój skromny krzyż na grobie zadbał i ze szczerego serca znicz zapalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniadze to moga miec ze sprzedazy samochodo i nieruchomosci wlasnych i zaoszczedzic na kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby teściowa zaczęła dawać pieniądze to byłaby taka studnia bez dna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze tesciowa przezyje autorke.wtedy autorka bedzie lezec w wypasionym grobowcu.nigdy nic nie wiadomo.jak cyganie chca kupic grobowiec tzn.ze maja kase.wiec cyganie niech dadza pieniadze na chore dzieci a sami niech nie kupuja grobowcow tylko w zwyklym grobie sie chowaja.chyba cyganie nie sa takimi chamaki zeby chorej dziewczynce nie pomoc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piertolicie jak połamane. Każda z was gdyby miała to na te 4 miesiące pożyczyłaby własnemu dziecku na jego chore dziecko. Autorka nie mówi o jakiejś wielkiej pomocy i nie żąda konkretnych kwot od teściowej tylko ma żal że krówsko nie pożyczyło nawet tych paru tysięcy które byłyby oddane w krótkim czasie i ma rację ale o czym tu z wami gadać skorowy nie jesteście ludźmi tylko zafajdanymi goownozjadami o intelgencji orzeszka ziemnego. Serio jesteście takie piertolnięte wszystkie? a takie śmieci jak ta debilka z 15:30 to w ogóle powinno się eliminować ze społeczeństwa. Jak ci w ogóle takie słowa przez gardło przechodzą? Serio masz taki ubaw z naubliżania dziecku które niczym ci nie zawiniło? Matko jakim gównem trzeba być żeby takie rzeczy pisać. Sama jesteś niezłym warzywem ludzki śmieciu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część osób kłóciłaby się z samym Bogiem. To co robi teściowa autorki jest grzechem. Nie wiem jak ta kobieta może patrzeć wnuczce w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.ale bachory i tak dostana kase z ubezpieczenia wiec juz sobie wyobrazam jak rzuca sie jak hieny na pieniadze. xx Taaa 1000 do 1800, w zależności od polisy jaką się ma, które i tak pójdą w koszta stypy. Żeby dostać ubezpieczenie większe, to chyba sama teściowa powinna być ubezpieczona na dość wysoką kwotę, a tak chyba nie jest. Wymyślacie jakieś chore scenariusze w obronie tej teściowej, czym same pokazujecie jakimi jesteście ludźmi. Owszem ma prawo wydawać swoje (ups pieniądze wypracowane przez jej zmarłego męża) pieniądze na co chce, ale jak latanie do kościoła do czegoś zobowiązuje. No chyba, że wiara katolicka nie zalicza się do wyznań chrześcijańskich. Jak widać, dla większości katoli jednak nie. Zawsze można iść do księdza, jak taka kościelna i modlitewna i poprosić o przeznaczenie części kolekty z którejś niedzieli na rehabilitację dziecka. Jeśli ksiądz jest w porządku, a to nie odmówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:33 czy ty kur/wo tępa czytać nie umiesz? syn chciał pożyczyć i w 4 ratach oddać w ogóle połowa z was czytać nie umie. wredne polskie skur/wiałe katolki. rzygam waszą obłudą tylko nie zapomnijcie już niebawem choineczek przystroić i o jezusku kolędeczek pośpiewać w kościółeczku z rączkami złożonymi dobrze, że ja się z tej chorej sekty wymiksowałam a najgorsze są katolskie baby jak tak czytam kafe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomnial mi sie genialny film gran torino clinta estwoda.autorko obejrzyj sobie i inne przyglupy ktore trzymaja strone autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Część osób kłóciłaby się z samym Bogiem. To co robi teściowa autorki jest grzechem. Nie wiem jak ta kobieta może patrzeć wnuczce w oczy. x Tak, to prawda. I to nie jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×