Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Watpliwości kochanki

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego? Bo sie zakochałam? Nie próbowałam rozbić idealnego małżeństwa tylko takie ktore juz jest zepsute do szpiku. I dlaczego niby jestem az taka beznadziejna? Bo wierze w jego uczucia? Nie wszystko jest czarne albo białe. I nie przespałam sie z nim dopóki nie odszedł od zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wszystko się zgadza chciał się zeszmacić to znalazł szmatę. Ale przecież trzeba wrócić do normalnego życia. A szmata tam nie pasuje. Slumsy warto zwiedzać ale przecież nie da się tam siedzieć wiecznie, skoro jest lepszy świat do którego warto wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wiesz to napisz jakie to jest białe małżeństwo? Niech się wszyscy pośmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białe małżeństwo to takie ktore nie uprawia sexu cymbale, chyba wiedziała co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żona to niby taka nieskazitelna i lepsza od szmaty skoro jemu nie ale na boku dawac umiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli naprawdę chcesz wiedziec, co on myśli i czuje i jak ułozy Wam się przyszłość , napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No świetnie, zakochałaś się, byłaś z nim, ale on WYBRAŁ INNĄ I WRÓCIŁ DO ŻONY, a ty nadal warujesz i czekasz na niego jak na zbawienie (bo biedaczek jest taki niedorozwinięty, że popełnił błąd wybierając żonę, i oczywiście wszyscy o tym wiedzą oprócz niego lol :D).. Zerwij z nim kontakt, nabierz dystansu, popracuj nad poczuciem własnej wartości, a może ci się co nieco rozjaśni w łepetynie, bo jak na razie sama przyznajesz, że buzują hormony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien zonke kopnac dawno w duupeee. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dopóki nie odszedł od żony"- a z kim teraz jest? Z tobą, czy z nią? Może wiedział, że dostanie to, czego chce, gdy na jakiś czas "odejdzie" od niej, zresztą pewnie to miał być zimny prysznic dla żony typu "walcz o mnie i uważaj, bo jak widzisz, mogę odejść". I zadziałało. Oni są białym małżeństwem? Bo on ci tak powiedział? Naprawdę, duże więc poświęcenie z jego strony, że wrócił do niej, mimo że są białym małżeństwem. Widzisz, nieraz siła miłości jest duża :) Bo skoro jest młody, nie mają dzieci- jaki inny powód niż miłość do żony mógł spowodować, że do niej wrócił? (skoro nawet seksu od niej nie ma?) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej no to na co czekasz daj mu d**y jeszcze. Tylko dobrze się staraj nie bądź kłoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich durni co nie wiedzą co to jest białe małżeństwo. Otóż jest to związek zawarty sakramentalnie i zaraz po ślubie a nawet przed obydwoje partnerów podejmuje wspólną decyzję o nieskonsumowaniu małżeństwa. Czyli znaczy ,że żyją bez współżycia seksualnego aż do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żona to niby taka nieskazitelna i lepsza od szmaty skoro jemu nie ale na boku dawac umiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zapewne czy bedac z toba w relacji czy z inna kopnie ja w duupeee. Bo mezczyzni inaczej przezywaja zdrady i klamstwa itd. Sa bardzo pamietliwi. Mysle ze ani ty ani ta zona porzytku z niego juz nie bedziecie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek małżeński gdzie było współżycie a zostało z jakiś powodów zerwane wcale nie nosi miana białego małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie może zle użyłam tego sformułowania, chodzi o to ze ze soba nie sypiają i nie nie wiem tego od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby? Oni tylko wyrównali rachunki i mają czyste pole do działania. A kochanka paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka piepszyyyyy glupoty:-) biale malozenstwo a oby dwoje rypia sie z kazdym tylko nie z soba:-D prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać jak ten kochanek głupiej p*****e nakładł głupot do głowy by tylko mu dobrze rozwierała krocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli reasumując białe małżeństwo to małżeństwo nigdy nie skonsumowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuźwa chyba jesteś ich materacem. Nie ośmieszaj się, mąż zawsze jak ma kochankę współżyje z żoną jeszcze częściej by ta się niczego nie domyśliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, żyją w czystości jak święci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby to on mi to mówił to pewnie bym nie wierzyła, ale wszyscy wiedza to od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jaki masz kolor włosów? Czy prowokujesz by zareklamować swoje usługi? gość dziś Jeśli naprawdę chcesz wiedziec, co on myśli i czuje i jak ułozy Wam się przyszłość , napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego to ja sie ośmieszam a nie on skoro to on wypisuje i wydzwania, to nie ja to zaczęłam, ja podjęłam decyzje o urwaniu kontaktu i mu ja przekazałam, on nie potrafi jej zaakceptować. Po co mu to skoro po raz kolejny chce ratować swoje małżeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wychodzi z założenia , że przy jednej dziurze kot by zdechł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takie przypadki i rzadko kiedy mąż zostawi żonę dla kochanki, nawet kiedy żona jest wariatką a druga dobra kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Znam takie przypadki i rzadko kiedy mąż zostawi żonę dla kochanki, nawet kiedy żona jest wariatką a druga dobra kobieta" No i wlasnie dlaczego tak sie dzieje?brak odwagi?strach przed nowym?przyzwyczajenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyczylabym takiemu smierci, ale po cichu. nie tak otwarcie. wiele moich marzen sie spelnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wytłumacz mi: on jej nie kocha, w ogóle to ich małżeństwo nie istnieje, nie mają dzieci ani wspólnych zobowiązań, nie sypiają ze sobą w ogóle- to jaki może być powód tego, że do niej wrócił? Skoro jest jeszcze młody i skoro ona taka zła jest, zdradza go i w ogóle? A on taki biedny, kocha Ciebie, ale nie może z tobą być, bo? Sama się zastanów, czemu on do niej wrócił, skoro to małżeństwo niby już nie istniało od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam widze jak malozenstwa niby szczesliwe a maz czy zona odchodzi dla innej innego nie gadaj glupot duzo spraw w sadach jest wiec nic nie wiesz. Albo slabo widzisz. Ja mam duzo znajomych co ich zwiazki malozenstwa nie trfaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×