Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dostałam od teściowej a mąż jest za granicą wasza ocena proszę

Polecane posty

Gość gość

Dzisiaj teściówka zrobiła mi awanture,że ja zamiast jej coś pomóc w domu to oglądam telewizje.Poprosiła mnie bym pomogła jej umyć okna,jakby sama tego nie mogła zrobić? Więc powiedziałam jej żeby dała mi spokój,później ona zaczeła się drzeć więc w nerwach zwyzywałam ją od k**ew i szmat a ona dwa razy uderzyła mnie pieścią, doszło między nami do szarpaniny.Poszłam nawet do swojej matki i pokazałam jej to co matka mojego męża mi zrobiła, moja matka przyszła wyjaśnić całą sytuacje do mojej teściowej,powiedziała jej że nie miała prawa mnie dotknąć a teściowa uderzyła jeszcze moją matke w twarz. Mąż obecnie jest w pracy za granicą i nie wiem komu mam się teraz wyżalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale patologia, musisz mieszkac z tesciowa? lepiej wynajac choc pokoj niz mieszkac z kims takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A świstak siedzi i zawija srebetka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to kompletna sciema i prowokacja a poza tym za takie lenistwo też bym Ci dała w pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uspokój się lobuzie jeden, przytulam. gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ci zrobiła leniu śmierdzący.Od tego leżenia i oglądania telewizji niedługo się w drzwi nie zmieścisz.Do roboty a nie ślizgać się na czyiś plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×