Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci są takimi swiniami dla mnie?

Polecane posty

Gość gość
Tak, 2 Zabalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowuje sie naturalnie, jestem soba, ale faceci wciąż mnie postrzegają przez pryzmat roli jaka miałabym pełnić niestety. Próbowałam trochę zmienić swój charakter ale chyba mi nie wyszlo, ja chyba na czole mam napis "szukam męża debila"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:46 Powinni wybrać na zony te, które im sie tak podobają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladne kobiety nie nadaja sie na zony bo puszczalskie sa chocby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad mam wiedzieć czy ktos jest swinia czy nie? Jezeli poznaje kogoś w innym mieście, nie mamy wspólnych znajomych to poznaje człowieka i dopiero potem wychodzi ze to właśnie sztywniak albo ruchacz albo inny cudak. Kobieta niekochana zawsze to wyczuje i nie bedzie szczesliwa jak ktos wyzej to ladnie ujal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We mnie faceci natomiast widzą materac-poczekalnię (w oczekiwaniu na lasię minimum 8/10). To dopiero upokarzające, ale oczywiście nie chciałabym znaleźć się na Twoim miejscu. Na mnie też żadnemu nie zależało, nie starali się, nie brali na poważnie. Byłam tylko średniej jakości cielskiem do przer/uchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy z kolei mialam taka sytuacje , ze gdy odslonilam sie z uczuciami- facet chciał mnie wykorzystać seksualnie/finansowo/emocjonalnie tylko.. chciał bo nie pozwolilam na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łączę się w bolu, no to w sumie mamy podobnie , post z 19:56 też jest mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ale po co sie rozkraczalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego faceci są takimi swiniami dla mnie? x a Ty jaka jestes dla facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jestem? Normalna i dobra. Wyrozumiala,tolerancyjna, nie próbuje rządzić czy dowartosciowywac się cudzym kosztem, nie ciagne pieniedzy , szanuje,nie robię kłótni o byle co , dbam o atmosferę , ale ciągle czuje ten opor, chcialabym się zakochać w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We mnie tez nikt sie nikt nigdy nie zakochal ani mu nie zalezalo... Tez tylko sobie wyobrazaja, ze jestem taka porzadna, rozsadna, ze bede dobra zona, matka, tylko jakies role mi narzucaja. Jestem kobieta, chce byc pożądana. Chcialabym byc w czyims typie, kogos zafascynowac, nie tylko jako "ot taka co ja mozna przer****c" bo jakas obrzydliwa nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:26 Oni lubią twoje przeciwieństwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w koncu czego oczekujesz? Sprecyzuj! Chcesz aby Cie porzadal? Wiec Cie porzada, jest seks i pa pa. Nie o to chodzi nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to, że ona jest wspaniała a faceci to świnie. Jak w każdym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jesteś za mądra, wykształcona i zbyt samowystarczalna? Do tego dobrze zarabiasz? Iii.. nie jestes typem kobiety kobiecej? Delikatnej..subtelnej i z pazurem zarazem. Takie jak w pierwszym zdaniu przeważnie brane są za zony. To jest bezpieczne. Ale o kobiety kobiece trzeba się bardziej postarać, one są jak wisienka na torcie A te bezpieczne do zaklepania, wystarczy zabrać do teatru , kupic kwiatka, isc do restauracji i napić się wytrawnego wina, nastepnie poznać przyszłych tesciow .. Na wigilię przyklęknac na kolanko i viola' Zona jak z obrazka gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczą, ze będziesz sie cieszyła , ze ktoś cię chce na zonę mimo , ze nie jestes pożądana :D C***j im w duupe Miałam tak, ze nie miałam znajomych jakiś czas po przeprowadzce, to normalne ? chyba , jakiś kretyn myślał , ze polecę na starego niskiego grubasa bo jestem "samotna " :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta zakłada temat, nazywa facetów świniami, kretynami i dziwi się że żaden jej nie kocha. Jak tu kochać taką wulgarną i prostacką kobietę? Masz podły charakter, a tu nawet uroda nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ale dla mnie też są, więc sama staram się rozwikłac ta zagadke... moze jestesmy za dobre dla nich i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikzewsi
Nigdy nikt się mną nie zafascynowal, nie zakochal. X A kto powiedział ci że każdy ma do tego prawo? Że każdy ma prawo poczuć się pożądanym i kochanym. Gdyby mnie kobiety wybierały na męża na pewno nie nazwałbym ich świdnicki czy desperatkami. Jeśli ktoś wybiera mnie z rozsądku czyli świadomie widząc moje wady i zalety a nie tylko dlatego że przypadkowo mózg wytwarza mu hormony szczęścia na mój widok to nie jest złe. Nie żeń się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos takiego w Tobie jest, ze postrzegaja Cie wlasnie tak, nie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno bylbys szczęśliwy,gdyby kobieta się z Tobą zenila z musu i wymigiwala się bólem głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde marzy sie wam ktos kto zeswiruje na waszym punkcie, zalozyl kamere w waszym domu i bedzie was podgladac, stalkowac i trzepac pod to/ hahah mam takiego typa na plecach od 5 lat i nawet nie wiecie jak wam sie yebie pod kopula. jak chcecie wrazen to se go wezcie,doplace jeszcze,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak ma to wygladac, ze wszystko z rozsadku bez milosci to ja juz wole byc calkiem sama. Nie chce swira, psychola tylko zeby ktos mnie kochal z wzajemnoscia, a nie byl ze mna bo wygodnie a w miedzyczasie marzyl o innych. Czy to takie dziwne marzenie, nie sadze. Kazda by tak chciala, nie kazdej jest to dane najwidoczniej. Jestem spokojna, raczej introwertyczna, nie chodze na imprezy, ale mam swoje fantazje, jestem kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo dajesz od siebie autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikzewsi
Napewno bylbys szczęśliwy,gdyby kobieta się z Tobą zenila z musu i wymigiwala się bólem głowy X (nie wiem czy to do mnie ale odpowiem) pary z rozsądku mają najlepszy seks gdyż żadna rozsądna kobieta nie wybiera partnera z którym nie jest bosko a w miłości rządzi przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że lubisz się oszukiwać .Cóż...niektórzy lubią być oszukiwani całe życie,inni nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez siebie nie oszukuje, jesli nie widze ze strony mezczyzny entuzjazmu to nie ciagne tego, nie widze sensu, nikogo nie zmuszam do swojego towarzystwa... Moze i nie jestem atrakcyjna dla kazdego, ale nie jestem chociaz desperatka. Smutno mi, ale nie bede chociaz zalosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak tak ma to wygladac, ze wszystko z rozsadku bez milosci to ja juz wole byc calkiem sama. Nie chce swira, psychola tylko zeby ktos mnie kochal z wzajemnoscia, a nie byl ze mna bo wygodnie a w miedzyczasie marzyl o innych. Czy to takie dziwne marzenie, nie sadze. Kazda by tak chciala, nie kazdej jest to dane najwidoczniej. Jestem spokojna, raczej introwertyczna, nie chodze na imprezy, ale mam swoje fantazje, jestem kobieta. x x heh dziwna jestes/ ja cale zycie bujam sie po zwiazkach zeby zabic nude, samotnosc i miec seks za darmo, a i tak w tyle glowy marze o kims lepszym i majetnieszym :P i tak sie to toczy. zycie to wieczne polowanie i jak ci sie lepszy kasek na horyzoncie pojawi to kto by z niego nie skorzystal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było do prawika, że się oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×