Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Drogi prezent od byłej żony na urodziny i przyjęcie

Polecane posty

Gość gość
A samochod masz czy z kalosza pomykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Worc do bylej. Moze jeszcze cos dostaniesz. Swieta niedlugo, nie bedziesz mial dylematu jezeli znowu dostaniesz od ex drozszy prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samochód mam ja, moja ex i moja obecna. Wszyscy mamy tylko dzieci nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no brawo, rąbałeś skutecznie eks rok w rok:).Musiała mieć naprawdę fatalny charakter skoro z niej nie złaziłeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlanie szkodzi zdrowiu
dwa słowa: Tępy debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lamptop dla byłego meza ;) 0/10 Ty nawet na kopa c***u nie zasluzyles . Przybledo j****a zalosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoją bylą widocznie bardzo boli to, że od kilku lat jesteś z inną w udanym związku. I robi podchody żeby to...za przeproszeniem rozpieprzyć. I po tym co tutaj przeczytałam widzę, że jest na dobrej drodze i dobrą taktykę obrała. Zachowujesz się, jak dziecko, które kocha tę ciocię, która dała droższy prezent. A ty jesteś dorosły tak jakby i chyba już powinieneś odróżnić prezent dany z serca od tego danego z wyrachowania i na pokaz. Swojej partnerce sprawiłeś na pewno ogromną przykrość tekstem, że była bardziej się postarała. Na jej miejscu kopnęłabym cię w zad i pozwoliła wrócić do byłej...bez prawa powrotu. Wracaj jeśli chcesz...ciekawe jak długo wytrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z ex mamy trójkę dzieci w wieku: 5,4 i 3 latka. Spotykamy się przez wzgląd na nie dość często, najczęściej w domu ex, który jej zostawiłem po rozwodzie DDD pewnie ex nie może znaleźć jelenia i chce cie zdobyć spowrotem, kapnęła się że zrobiła błąd, na laptopa pewnie wzięła 5 letni kredyt aby ci zaimponować, baby to manipulantki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe za jaki prezent by klęknął do oralnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to ja już nawet nie chodzi o ten laptop (choć nie powiem, bo musiała się wykosztować i to całkiem sporo- w końcu firma Apple), ale o to, że moja obecna raz, że schrzaniła tort, a dwa wręczyła mi voucher na strzelnicę, choć wie, że jestem pacyfistą. Odebrałem to tak, że zrobiła to złośliwie, więc może dlatego te prezenty od ex zrobiły na mnie wrażenie. Tort w każdym razie palce lizać- bez zakalca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby cwane suki
baby to podstępne suki, szukaj haczyka w tej nagłej "zmianie" na "lepsze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta z trojka dzieci to zadna dobra partia. Balast. Pewnie chce go spowrotem zdobyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do dzieci- bo ktoś się tu za mnie wypowiedział ze niby trójkę mam. Nie mam trójki dzieci, mam jednego syna lat 15. Samochód mam, ona także ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty pieczesz tort dla obecnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co Ci chodzi??? Jak nie o prezent?Sam nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:14] ciekawe za jaki prezent by klęknął do oralnego DDD Ferarri ?? sprzedajny śmieć nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt jej nie kazał robić dla mnie tego tortu, ja nie jestem cukiernikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tort zrobił na tobie wrażenie....ech , jakby ci baba cycki pokazała to byś chyba umarł z wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o to, że ex robi do mnie maślane oczy, uśmiecha się i ma przyjazny wyraz twarzy, na której wcześniej wypisana była wieczna k***ica i foch. Teraz aż przyjemne popatrzyć, poza tym sporo schudła, syn mówił, że chodzi na zumbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tort zatruty, i padło ci na rozum przez niego, biedak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo, nie wierze, ze facet 44letni moze tak myslec. Jezeli to prawda to wspolczuje Twojej partnerce. Brakuje mi slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt jej nie kazał robić dla mnie tego tortu, ja nie jestem cukiernikiem. a ona jest cukiernikiem? brałeś sobie kogoś do związku, czy na kucharkę? chyba rozumiem, dała ci wejściówkę na strzelnicę bo albo widzi żeś c**a i chciała żebyś wreszcie odkrył w sobie faceta, albo tak ma ciebie dość, ze myślała, ze będziesz miał wypadek z bronią, albo rykoszetem dostaniesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chce się zemścić, zobaczy czy się złapiesz i potem cie olej****aby to złośliwe zołzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I teraz powiem całkiem szczerze, że odkąd moja była żona zadbała o siebie to mimo swoich 39 lat wygląda o niebo lepiej (niestety!) od mojej obecnej- lat 26. Włosy ułożone, makijaż zawsze zrobiony, fajne ciuszki. Widać, że o siebie dba, nie to co kiedyś- zaniedbana kura domowa, w dodatku złośliwa i krnąbrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to operacja Trojański Koń, jak ty już będziesz ją chciał spowotem to ci środkowego palca pokaże, jesteś naiwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to zwykla k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja obecna jak zobaczyła tego laptopa to się rozpłakała i powiedziała, że jeśli ją kocham, to wystawię go na allegro, bo ona sobie nie wyobraża, żebym przyjął coś tak drogocennego od byłej. Laptop piękny przyznać trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to skoro zadbana i szczupła to po co daje prezenty takiemu leszczowi zamiast znaleźć kogoś na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie karmcie prowokacji. Szkoda waszego cennego czasu na tego debila albo debilke . Nie wiem czy wiecie ale na kafe jest babsko ktore wymysla prowokacje. Kuedys sie przyznala ze zakłada takie tematy a potem ma beke z ludzi tutaj. I to wlasnie ta baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś skąd ona ma nagle tyle kasy? jakąś firme prowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×