Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anitaperfumoholiczka

Kostka mentolowa do pedikur z Mydlarni u Franciszka

Polecane posty

Kosteczka jest najlepsza mentolowo- miętowa do pedikiur a co do kosteczek do manikiur to miałam - mandarynkową i byłam z niej dużo mniej zadowolona niż z kosteczki do pedikiur mentolowo-miętowej która cudownie koiła i odświeżała stopy :) Ta niewielka kostka którą rozpuszczamy w wodzie aby przygotować kąpiel dla naszych” stópek” zawiera : sól z morza martwego która odpowiada za działanie przeciw-potowe , skrobie która –zmiękcza zrogowaciały naskórek , olej winogronowy –wygładzający skórę, kwas cytrynowy- którego zadaniem jest rozjaśnianie płytek naszych paznokci ,mięta , metanol- działają przeciw potowo i dzięki nim mamy wyrażenie chłodu i świeżości na stopach. Ja ostatnio miałam okazję przetestować ten produkt . Menteol i mięta zawarta w tej kostce daje stopą uczucie świeżości .Sądzę że ten produkt mogą pokochać osoby które mają problemy z potliwością – maksymalnie odświeża on stop i ma bardzo interesujący , naturalny skład. :) < Sądzę że ten produkt jest idealny na lato- ze względu na fakt że w lato częściej wykonujemy pedikiur i nasze stopy ze względu na ich eksponowane choćby w wszelkiego rodzaju sandałkach i japonkach wymagają większej pielęgnacji . Kostka bardzo orzeźwia stopy , jeśli ktoś w kółko leczy odciski , tudzież rany na stopach to przyniesie ona chorym stopą upragnioną ulgę , kostka zrelaksuje też stopy po dużym letnim wysiłku spowodowanym np. długimi spacerami. Bardzo szybko rozpuszcza się ona w wodzie dużo- szybciej niż wszelkiego rodzaju sole – więc może ona stanowić świetną alternatywę dla osób które są mojego pokroju czyli są leniuszkami którzy nie lubią czekać aż sól się rozpuści do końca w wodzie. Kostka – starcza na jedną kąpiel stópek-ale myślę że z powodzeniem można ją przełamać lub przekroić na dwie części i wykonać dwie kąpiele – na pewno będzie to bardziej ekonomiczne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×