Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anitaperfumoholiczka

Lecznicza sól z Mydlarni u Franciszka

Polecane posty

Lecznica sól karnalitowa z Morza Martwego. Zakupiłam ją z uwagi na fakt, iż ma ona w składzie magnez. Ja mam problem z wchłanianiem tego pierwiastka, przez organizm. Uzupełnienie magnezu, za pomocą tabletek, trwa bardzo długo a pierwiastek ten jest słabo wchłanialny. Należy też uważać, na swoją dietę podczas uzupełniania niedoborów. Nie można spożywać kawy, herbaty, nie poleca się również picia napojów bogatych w fosforany. Higiena życia również jest ważna, należy unikać stresów. Kupiłam tę sól, z uwagi na fakt że magnez wchłania się również przez skórę o czym wiele osób zapomina. Miałam nadzieję, że dzięki absorpcji przez skórę pomoże mi ona w walce z niedoborami. W nielicznych kręgach osób, polecane są tego rodzaju produkty, aby uzupełniać w ten sposób gospodarkę mineralną organizmu. Internauci polecają głównie produkty benedyktyńskie, zawierające magnez, a Ja zainteresowałam się tą serią z Mydlarni Franciszka m.in. z uwagi na atrakcyjną cenę, i większą dostępność produktu. Sól fantastycznie rozpuszcza się w wodzie organizm po jej użyciu jest odprężony. Jeśli chodzi o uzupełnienie magnezu, nie stosowałam produktu przewlekle, więc trudno mi ocenić. Po zużyciu jednego dużego opakowania w tym aspekcie nie zauważyłam spektakularnych efektów. Produkt jest na pewno godny uwagi za sprawą tego, że fantastycznie odpręża i pozwala się rozluźnić, tak bardzo zmęczonemu ciągłą pracą i bieganiną organizmowi. Mogę go polecić wszystkim fanom soli do kąpieli o właściwościach leczniczych, zwłaszcza tych, lubiących sole z siarką. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×