Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lidkuś 006

Jak Odzyskać przyjaciółkę ?

Polecane posty

Hej Mam pewien problem. Dotyczy on moich relacji z moją BF. Niestety jakiś czas temu się pokłóciłyśmy- znowu- i się do siebie nie odzywamy. Stało to się tak, że pewnego dnia w szkole byłyśmy w łazience z innymi dziewczynami o na robiła sobie z nimi zdjęcia, a ja nie chciałam, bo nie lubię. Mówiły że jestem dziwna itp. Wkurzyłam się jak ona zrobiła mi zdjęcie w dziwnej minie i wysłała to na snapa, pokazując kilku osobom. Poszłam sobie wściekła. Przed tym zdarzeniem umówiłyśmy się tak, że miałam na nią czekać przed szkołą, bo miała coś poprawiać. Czekałam na nią i wyszła, ale była w towarzystwie swoich koleżanek i nawet mnie nie zauważyła... Poszła sobie z nimi do sklepu, a ja poszłam do domu. Jak już byłam w domu napisałam do niej dlaczego jest na mnie zła , ona odpowiedziała, że nie umiem zachować się w towarzystwie. I że teraz nie może ze mną pisać, bo idzie z koleżankami na pizzę. Nie zaprosiła mnie nwm czemu... A to straszne zdjęcie wylądowało na fb. I od tego czasu się nie odzywamy. Co mam zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×