Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natka16

Brak akceptacji .Samotność w szkole :((((((((((((

Polecane posty

Gość Natka16

Witajcie !!! Jestem w liceum i jestem bardzo samotna . Chodzę do klasy gdzie wszyscy mnie ignorują , pytam się kogoś o coś to mi nie odpowiadają , a jeżeli już to bardzo zdawkowo( czasami nawet słyszę jak mnie obgaduja .Zawsze siedzę sama . Moja klasa dobrala się w grupki , a ja nie należę do żadnej z nich. Ja tego nie rozumiem jestem miła zawsze pomogę .Jestem nieśmiała , ale Starałam sie zmienić niestety nic to nie dało . I tak jest w całej szkole nie mam nikogo Najgorsze są przerwy gdzie ciągle chodzę po szkole aby zabić czas .Kumplowalam się kiedyś z jedną dziewczyna , ale ostatnio zaczęła mnie olewac i zadawać z innymi osobami mnie nie zzauważa. Miałam przyjaciółkę z którą się zawsze trzymałam ale się przeprowadziła za granicę i nie mamy już prawie żadnego kontaktu chociaż pisałam do niej na fb to napisała ze teraz nie ma czasu i ze odpisze ale nie odpisała .Zawsze mogłam jej się wygadac , wyfawalo mi sie ze jestesmy jak siostryi teraz mi jej strasznie brakuje , ale ona znalazla nowych znajomych i juz o mnie zapomniala.Przez cały dzień do nikogo się nie odzywam i coraz bardziej zamykam się na otoczenie , pogorszyłam się z nauką . Na fb wstawiam ładne zdiecia (moja mama jest fotografem) , a mam po nim najwyżej 5 , 6 laików i to przeważnie od osób z mojej rodziny. Podoba mi sie taki chlopak z mojej klasy , ale mnie nie lubi .podrywa inne dziewczyny , a mnie traktuje powietrze moze dlatrgo ze nie jestem zbyt ladna:((Jak sobie mam z tym wszystkim poradzić ? Mieliście może podobnie ? Sorki ze tak się rozpisałam ale nie mam się komu wygadac. :, (((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ich, nic nie poradzisz jeśli oni nie chcą z Tobą gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olewa ludzi to sami przyjdą. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysl nad zmiana szkoly i zacznij wszysgko odnowa. Rozumiem ze jest Ci przykro ale nie ma co przejmowac sie lajkami na fb. Zacznij chodzic na jakies dodatkowe zajecia to moze tam spotkasz nowe osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę zmienić szkoły .Wiem , że muszę się przestać przejmować , ale to jest bardzo trudne .Dziękuję za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro nie masz znajomych w szkole to poswiec czas na nauke zobaczysz jak beda ci zazdroscic i beda latac za toba zebys im w czyms pomogla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×