Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bralybyscie go?

Polecane posty

Gość gość

Taki typ mężczyzny naprawdę bardzo przystojnego. Czarne wlosy,męska szczeka, oliwkowa cera,proste ladne zeby, ładny nos, usta, oczy - ładny ksztalt i do tego ten brązowy kolor... dosłownie jak model. Ale jest jedno ale :) pochodzi z domu, w ktorym matka miala wladze, ojciec taka klucha i on niestety też taki misiek nieporadny. Bralybyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałbym cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak w ogóle dziewczyna,autorka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to znam ;) podrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem Cię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno mnie ogarnąć :D często tu piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samym wygladem sie nie najesz no i musisz brac pod uwage ze bedzie przyciagal inne kobiety a ty napewno mu sie kiedys znudzisz. W sumie twoj wybor wcale mnie nie dziwi,polki na zachodzie ciagle lataja za uchodzcami bo maja czarne wlosy i olivkowa cere a jak taki pozniej jej glowe maczeta obetnie to wielka afera ze zabil polke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tak często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety pewnie masz racje. Mnie strasznie pociąga taka odmienna uroda, a co najlepsze on jest Niemcem, a nie jakimś Turkiem. Nie ma żadnych wschodnich korzeni. Jest super; wierny,opiekuńczy, traktuje mnie poważnie, az to wygląda zbyt pięknie.. ale jest taki nieporadny i niezaradny. Przyjaciol tez nie ma wielu...ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale do łóżka, czy do życia? Nie zniosłabym życia z niedojdą i nieudacznikiem na dłuższą metę, nie przewiduję wychowywania i matkowania dorosłemu facetowi, zainteresowanie seksem szybko spadłoby mi do zera. Jeśli czuję, że mam większe jaja niż facet :P to trudno, żeby mnie kręcił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×