Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w poniedzialek ma byc strajk kobiet haha juz widac ta soldarnosc kobiecą na kafe

Polecane posty

Gość gość
Mi się wydaje ze większość kobiet która jest przeciw tej ustawie chce być " nowoczesna". tak to bardzo nowoczesne zeby nie dac umierac kobietom z powodu ciazy, nie zabraniać badań prenatalnych, bo idioci mysla ze to wszyscy robia tylko pod aborcje- a wiesz, ze teraz mozna nawet operowac wady serca u dzieci w brzuchu matki, tylko trzeba to zdiagnozować. To oczywiście lepiej być nienowoczesna i powiedzieć rodzicom, no sorry wasze dziecko umrze po urodzeniu chociaz mozemy je wyleczyć, ale boimy się dotknąć ciążarnej, bo nie daj boże cos sie stanie i nas zamkną. Powiesz mi w jakiej okolicy takie prymitywne dziewuchy mieszkają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to gowno obchodzioczko.gif dzieci nie mam i miec nie bede, wiec mi to wisi a innych kobiet nie lubie, wiec co sie nimi przejmowac bede? acha na 100 procent nie zajde, bo seksu nie uprawiamoczko.gif polecam, bardzo to wyzwala, nie trzeba byc podnózkiem mezczyzny no tak, ale to , ze masz fobię społeczną , frustrację i ból d....to juz twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nasze zgrabne i bogate prawniczki i lekarki z kafe nazywasz trolami? bardzo nieładnie może dlatego, że sama jestem prawdziwą prawniczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz zacznie sie atak :D To jak gniazdo os :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś fobie spoleczną mam i ból d**y, bo nie potrzebuje jak wiekszosc z was faceta do szczescia i sama sobie radze? acha:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzcie kochane, że ci wasi mezowie zwiną się szybciej niż makaron spagetti kiedy urodzi sie chore dziecko, bo faceci zazwyczaj tak robią tyle apropo wielkiej milosci blabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fobie spoleczną mam i ból d**y, bo nie potrzebuje jak wiekszosc z was faceta do szczescia i sama sobie radze? achapechowiec.gif nie kochanie, ja nie potrzebuję faceta , nigdy nie potrzebowałam, a mam 43 lata. Radzę sobie naprawdę ok. Ale mi z tym naprawdę dobrze, nie mam dziwnego żalu do mężczyzn, innych kobiet, czy nienawiści do ludzi ogółem. a w tobie jest złość, chęć jej wyrażenia, dosrania komuś, to oznacza,że jednak tak zadowolona i spełniona nie jesteś. To nie jest jakaś tajemna wiedza psychologiczna , że osoby żyjące w zgodzie ze sobą nie sa tak agresywne w kwestiach, które niby tak cudownie ogarniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do "gość dziś A mnie to gowno obchodzioczko.gif dzieci nie mam i miec nie bede, wiec mi to wisi a innych kobiet nie lubie, wiec co sie nimi przejmowac bede? acha na 100 procent nie zajde, bo seksu nie uprawiamoczko.gif polecam, bardzo to wyzwala, nie trzeba byc podnózkiem mezczyzny " CIEKAWA JESTEM CZY TAKA MĄDRA NADAL BĘDZIESZ JAK CIĘ ZGWAŁCĄ (no chyba że wogóle z domu nie wychodzisz) ZAJDZIESZ W CIĄŻĘ I URODZISZ DO TEGO NIEPEŁNOSPRAWNE DZIECKO!!! boże widzisz i nie grzmisz :O skąd się tacy ludzie biorą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie martw sie:) jestem brzydka i gruba, zatem bezpieczna od g****icieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwierz mi że ostatnie na co patrzą gwałciciele to wygląd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki ciapek nie ma rozeznania i gwałci wszystko co ma otwór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze kazda kobieta powinna isc na tej strajk, niemniej podobno to zasłona dymna , za która maja wprowadzić umowę CETA ... a ta sfrustrowana osoba co wyzywa ze siedza na tym forum same bogaczki niech poszuka rozumu.. tak, na forum tez siedza czasem bogaci, co wy za wyobrażenie macie w ogóle o bogatych, widać ze ta osoba ma nędze, i myśli, ze jak ktoś ma kase, to jeździ na wycieczki zagraniczne co drugi dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa:D przecież wokoł piekne kafeterianki chodza po ulicach, szczuple, mlode, bogate:) i jak tu gwalicic takiego paszczeta jak ja;)?nie chcemy, żeby g****iciel dostal mdłosci przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Was to smieszy, a kilka tygodni temu przeszłam operacje ciąży jajowodowej, nie mam jajowodu drugi jest niedrożny. A tu czytam wypowiedzi Pięty z pis o całkowitym zakazie aborcji, to przykro że życie takich kobiet jak ja jest mniej warte od jego subiektywnych poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie martw sieusmiech.gif jestem brzydka i gruba, zatem bezpieczna od g****icieli gwałciciele nie patrza na wygląd tylko rozładowują popęd na tym co im sie do tego nada, czyli ma dziurę. Ewentualnie ze względu na kiepski wygląd to może ciebie jeszcze przy gwałcie dodatkowo upokorzyć, ale na pewno go to nie odstraszy jeśli będzie miał potrzebę ulzenia sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysmialabym fatalny gust gwałciciela jedynie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Nie mów tak bo jeszcze zaczną szukać takiego gwałciciela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tu gwalicic takiego paszczeta jak jaoczko.gif x łapią gwałcicieli, co gwałca kazda kobietę w wieku od 14 lat do 80, jaką napotkają... więc zagrozenie istnieje, szczególnie ze gwałciciel raczej nie założy prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hisol dziś nie znajda:) nawet gwalciciel ma jakas przyzwoitosc i paszczeta nie tknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno masz 2 dzieci wiec desperaci sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Jak ktoś jest zdesperowany to i nawet kozę na polu wydyma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×