Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
LucyLucy08

Rozstanie i wnioski

Polecane posty

Hej. Rozstałam się z facetem jakieś pół roku temu (Byliśmy razem prawie 5 lat). Był to ciężki okres - i dalej jest ponieważ go ciągle kocham. Związek był trudny (ale trudny ze względu na moje zachowanie które zrozumiałam dopiero teraz - czyli zazdrość, sprawdzanie, złe humorki - coś czego faceci nie lubią ). On też miał swoje za uszami - ale nie chcę o tym pisać. Ostatnio musieliśmy się spotkać - mieliśmy pewne umowy na siebie - które trzeba było rozwiązać. Gadało nam się super. Serce mi waliło jak oszalałe. Poprosiłam go wtedy o rozmowę ( jak już wszystko razem załatwiliśmy). Przeprosiłam ,że przez te pół roku zamiast pogodzić się z faktem pisałam smsy, że go sprawdzałam podczas związku, że miałam swoje złe dni - dość często. Zwróciłam mu rację ,że rozstanie to była słuszna decyzja (ja też tak uważam - ale no tęsknię i go bardzo dalej kocham). Dałam mu znać ,że sobie poradzę ,że nie musi się martwić. I ,że dziękuję mu ,że mi uświadomił tym rozstaniem jak bardzo się zmieniłam i ,że przez te trzy ostatnie lata nie byłam sobą. Uścisnął mnie bardzo mocno i każdy poszedł w swoją stronę. Chciałabym wiedzieć (z punktu widzenia faceta jak i kobiety ) - czy dobrze zrobiłam (chociaż dalej go mam w sercu)? Czy ta rozmowa wg was kochani faceci - mogła być odebrana ... nie wiem jak to nazwać ale jedyne co mi przychodzi do głowy to jako : zawracanie d**y. Dodam tylko ,że nie towarzyszył jej płacz, krzyk, prośba by wrócił - pierwszy raz w swoim życiu zachowałam się jak dorosła kobieta a nie zakochana chora wariatka. Mówiłam prostymi słowami nie owijając w bawełnę. I starałam się uśmiechać. I być taką jak mnie poznał na początku. Taką jaką ja sama siebie lubię. A druga sprawa - czy kiedyś tak dziewczyny miałyście - ,że pewne rzeczy, wydarzenia .... tak wam dosłownie uzmysłowiły jak bardzo się zmieniłyście - I czy po tym wyciągnęłyście wnioski ? Ja pierwszy raz tak mam ,że widzę czarne na białym - co było źle. Pozdrawiam I przepraszam za jakiekolwiek błędy językowe :) LUCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×