Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Grube rajstopy na studniówkę

Polecane posty

Gość gość

Czy myślicie, że mogę założyć rajstopy 100 DEN na swoją studniówkę? Jest ona za miesiąc i jak się domyślam będzie zimno. Za zimno na cieliste rajstopy. A takie pasują do sukienki (czerwona o prostym kroju). Muszę dojechać do lokalu 50 km. Więc napewno zmarrznę. Do szkoły mam 20 km i nawet nie wyobrażam sobie do niej w listopadze jechać w cielistych rajstopach, a co dopiero 30 km dalej. Co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj:D Na swojej studniówce miałam cieliste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na drogę do lokalu załóż grube rajstopy, potem przebierz na cienkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja założyłam na drogę grube legginsy na rajstopy i potem zdjęłam w toalecie. Z butami to samo - pantofelki nie przejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli całość pasuje - czemu nie?! Aczkolwiek wystarczy chyba 60 DEN :) Gdyby ktoś chciał, zapraszam do mnie na: faberlicslask(kropka)blogspot.com - w katalogu ON-LINE znajdziesz i rajstopy i bieliznę i eleganckie płaszcze na jesień (wkrótce też na zimę). Do tego kosmetyki tlenowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadomo jak będzie. Może być ciepło. Ja bym setkę włożyła jakby było poniżej 5 stopni mrozu. Jak będzie plusik to 60 mi wystarczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez myślę, że zima inaczej się to sprawdza i jeśli chodzi o rajstopy to dobrze mieć dwie pary - założyć grubsze na drogę,a potem zmienić na cieńsze w lokalu. A teraz lato, myślę, że przy takiej pogodzie jaką mamy ostatnio zwykłe cieliste cienkie rajstopy nie będą przesadą. Ja zamawiam na http://www.levante.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×