Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety to płeć gowien z IQ Ameby

Polecane posty

Gość gość

zgadzacie sie z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty jesteś zdesperowany... zakładasz durne tematy że takie jesteśmy złe! Kobiety nie wymagają modela a ty jesteś zwykłym glupim chamem od którego każda zwieje! Która chce faceta który ma o kobietach takie zdanie? Żal ci du pe ściska że nikt cię niechce i tyle! Żyje sobie z moim nie modelem prawie 10 lat... nie było kasy wyglądu jak mister świata i mimo to na żadnego bym go nie zamieniła! Zmień poglądy to i normalna kobieta się znajdzie! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pochwalić się autorze czym się zajmujesz, jakie masz wykształcenie i jakie prawo do takich stwierdzeń? Aaa no i ile cie kopnelo w tyłek że tak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie byłem chamem byłem sympatyczny, miły z klasą to one wolały modela z wyglądu mówiły niektóre nie wymagamy na drugi dzień widzę panienkę z wysokim brunetem z ciemną karnacją z włoskami do góry to pokazuje jakie kobiety kłamią w żywe oczy. gość dziś Grafikiem, programistą, projektantem, wykształcenie wyższe :) Ile sprawdziłem panienek? ponad 200 i każda oczekiwała nawet otyła modela z wyglądu mówimy o takich mężczyznach z oceną 10/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo was nic innego nie interesuje oprócz wygląd i to na takim poziomie musi wyglądać żeby zachwycać każda panne na ulicy. Wszystko chcecie mieć najładniejsze, piękne, to też tyczy mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czasem bez powodu tez byłem chamsko traktowany przez kobiety i co teraz mi powiesz na usprawiedliwienie kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×