Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anonimowynoname

Czy ona mnie nie "lubi" ?

Polecane posty

Witam ! W mojej klasie jest pewna dziewczyna, która nie ukrywając, podoba mi się. Tylko nie wiem czy ona w ogóle mnie lubi. I mam pytanie, jak dziewczyny podrywają chłopaków ? "ona" często na lekcji się na mnie patrzy, tylko że unika ze mną rozmów itp. Czy jeżeli "ona" bawi się włosami kogoś innego mówiąc : fajne masz włosy oraz cicho się śmiejąc, to oznacza, że nie mam co się starać jeżeli zachowuje się tak przy innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy ludzie są pewni siebie ale przy osobie która im się podoba robią się nieśmiali, niezależnie od płci. Dlatego ona może być wygadana gdy jest wśród "swoich" albo w towarzystwie osób na których opinii jej nie zależy i stawać się nieśmiała przy tobie ze strachu, że palnie jakieś głupstwo i źle sobie o niej pomyślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli zerka na Ciebie często, to już coś znaczy. Ale czyimi włosami się bawi? koleżanek? chłopaków? Koleżanki nieraz tak chwalą sobie włosy. A jak z Tobą nie gada, to też coś może znaczyć, że się wstydzi. Zerkaj na nią częściej niż zwykle, niech to zauważy- da to jej do myślenia. A potem za jakiś czas spróbuj o czymś pogadać, zapoznać się z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×