Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kamil1234

Prezent dla koleżanki na 18 nastke ;)

Polecane posty

Gość kamil1234

Witam wszystkich Otóz mam pewien problem kolezanka zaprosiłą mnie na 18 nastke , i chce bardzo pojechac tyle ze mieszkamy dosyc daleko od siebie a poznalismy sie przez internet.Bardzo sie zzylismy ,ciagle gadamy po 17 h dziennie i powiedzielismy sb ze cos zaczynamy czuc, ze zakochujemy sie w sb powoli. I to było by nasze 1 spotkanie. I teraz tak urodziny ma w grudniu ,ale przyjecie robi juz w pazdzierniku ze wzgledu na brak wolnych sal potem. I nw co zrobic bo chciałbym kupic jej cos ale nw co i czy wgl kupowac jakis prezent na przyjecie czy lepiej w grudniu na prawdziwe urodziny. Myslałem nad kwiatami 18 róz,albo jakis olbrzymi mis zeby o mnie pamietałą i mogła sie przytulic albo nw .Doradzcie prosze keidy kupowac i co byscie polecili. Z góry dziekuje za odpowiedz i wyrozumiałosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej tabletke przyjemnosci zwana tabletka gwaltu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz coś o tej dzieczynie, jaka jest, co lubi? Fajnie byłoby gdyby to był osobisty prezent wiec im więcej szczegółów tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1234
Jak masz sie tak wypowiadac to sb oszcedz... To tak jest to miłą dziewczyna,strasznie wrazliwa jak piszemy z sb albo romzwiamy jak cos miłego lub romantycznego powiem po prostu płacze. Ma bardzo duze poczucie humoru potrafi sie ze wszytskiego smiac , dosłownie. Interesuje sie sportem . niedawno ja chłopak zdradził i rzuciła go po 3 latach zwiazku wiec jest mimo tego ze zerwała strasznie zraniona i wgl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1234
Bardzo lubi ogladac bajki, troche taki jeszce dzieciaczek w dojrzalej dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1234
to co pomoze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilu, jeżeli chcesz naprawdę zaskoczyć dziewczynę to proponowała bym Ci pomyśleć o jakieś biżuterii ;) Wiadomo, że na pierścionek jeszcze za wcześnie, ale miała bym pewien pomysł, który na pewno by się jej spodobał. Zabłysnął byś oryginalnością, a ona mogła by nosić na co dzień coś, co by kojarzyła bezpośrednio z Tobą. Zobacz sobie takie łańcuszki z imieniem https://www.bizutik.pl/naszyjniki/personalizowany-naszyjnik-srebrny-z-imieniem i przeanalizuj ;) Dostanie łańcuszek ze swoim imieniem, który zawsze będzie miała na szyi, a kiedy spojrzy w lustro, będzie za każdym razem o Tobie myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka

A wejdź sobei na stronkę Wassermana. Mają tam sporo ciekawych rzeczy, może kupisz coś takiego jak słuchawki bezprzewodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

ja polecam wykupić jej skok ze spadochronem, ja skakałam w tandemie z instruktorem ze skydive koło wrocławia, było naprawdę super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zorganizować 18 tak,żeby była zapamiętana?

Wynająć zespół taneczny,który zrobi niezłe show?

Zamawiałem na urodziny mojej kuzynki zespół taneczny, wszyscy byli pod wrażeniem! A niedługo po tym sama zaczęła tańczyć burleskę 😄 Prezent trafiony 100%. http://showgirls.com.pl/ zdecydowałem się na burleskę, ale z tego co mi wiadomo to mają wiele do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zorganizować 18 tak,żeby była zapamiętana?

Wynająć zespół taneczny,który zrobi niezłe show?

Zamawiałem na urodziny mojej kuzynki zespół taneczny, wszyscy byli pod wrażeniem! A niedługo po tym sama zaczęła tańczyć burleskę 😄 Prezent trafiony 100%. http://showgirls.com.pl/ zdecydowałem się na burleskę, ale z tego co mi wiadomo to mają wiele do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×