Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

po co ludzie studujią jak nie ma pracy hehehee

Polecane posty

Gość gość

i bedziecie prawcowac na magazynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby się dowartosciować i zaszpanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki znowu szpan, ja poszłam sobie na studia, żeby mieć jakieś zajęcie na 5 lat i zawód. Przecież pracy nie ma, szczególnie jak jesteś bez zawodu po LO, to miałam siedzieć przy kompie, pierdzieć w stołek i dłubać w nosie? Bez sensu ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chcą pierdziec,w,stolek i zarabiać,duze,piniądze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bez studiów, bez niczego łatwiej o pracę niż ze studiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomy co poszedl do zakonu kiedys mi powiedzial,ze studia sa dla ludzi ktorzy nie radza sobie w zyciu.troche kontrowersyjne.ale i jest w tym tez sporo racji.znam ludzi co maja firmy i zatrudniaja po kilkaset ludzi i nie maja wyzszego wyksztalcenia.a nawet znam po podstawowce co sie dorobili majatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matoły muszą dowartościować się :P, nabijając z absolwentów uczelni :(. x Oczywiście, że firmę może założyć nawet człowiek po zawodówce. Tyle, że musi posiadać cechy, które u większości ludzi, uaktywniają właśnie studia. Matoł, który nie studiował, nigdy tego nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zdecydowanie łatwiej po zawodówce i technikach? więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22lataprzegrywu dziś to nie oszuści sporo jest ludzi którzy nie mają studiów a się dorobili mało tego pracują na dobrych stanowiskach bez studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz nawet sprzątaczka u nas w pracy jest po studiach, tak samo jak te matoły, które jej nie raczą "dzień dobry" powiedzieć. Ona się tym nie chwali, kadrowa mi powiedziała ☺Teraz nawet ludzi z dysleksją, dyskalkulią i innymi dys..czymś tam na studia przyjmują, trzymają na siłę, warunki, cuda niewidy, potem byle łajza ma dyplom. Za wyjątkiem paru prestiżowych kierunków studia się zeszmaciły i brakuje kandydatów na studentów, nabór trwa, może ktoś z was skorzysta jeszcze? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia to jedynie 5 lat zmarnowania życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam sie z nikogo nie nabijam,mnie po prostu dziwi mnie ze komus sie chce marnowac czas na jakims bezsensownym kierunku zamiast zdobywac w tym czasie doswiadczenie zawodowe,zrobic jakes kursy,wyjechac zagranice,cokolwiek sensownego. Rozumiem pewny kierunek,ale jakies takie slizganie sie dla samego mgr to po prostu przedłuzanie dzieciństwa. Ja jestem po LO,nie poszłam na studia bo nie miałam na to czasu ,musiałam zając sie młodszym rodzeństwem i szybko zabrac je od rodziców,z perspktywy czasu nie załuje,mam prawie 40 na karku i mozna powiedziec ze jestem ustawiona,pewno podobnie byłoby po konkretnym kierunku,natomiast po wyzszej szkole bimbania byłabym 5 lat w plecy ,w ciagu których zdobyłam dosw zawodowe i zrobiłam dwa konkretne specjalistyczne kursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo ogromnych firm ma wlascicieli bez wyksztalcenia.oczywiscie zatrudniaja wyksztalconych ludzi.przypomnial mi sie program o firmie amerykanskiej ktora tuningowala motory.potrzebowali pracownika.rozmowa kwalifikacyjalna ,przychodzi koles po technikum.i nie przyjmuja go.dlaczego?bo nie chcieli nikogo madrzejszego od nich w firmie,mial za wysokie wyksztalcenie-srednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamietacie o tym ze Einstaina dwa razy ze szkoly wyrzucono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowartościowujecie się, bo nie macie studiów? Osoba po studiach może wszystko to samo co ludzie bez studiów, tylko ma dodatkowo dyplom. Piszecie tak, jakby człowiek po studiach nie mógł zrobić czegoś co może człowiek po zawodówce. Przytaczacie przykłady prezesów, bogaczy, dorobkiewiczów bez studiów, jakby nie było ludzi po studiach, którzy zarabiają miliony, albo zajmują wysokie stanowiska. Tak samo jest bezrobocie wśród magistrów, jak i wśród techników, czy ludzi ze średnim wykształceniem i tak samo są majętni ludzie wśród absolwentów uczelni, jak i tych bez dyplomu? Czego to dowodzi? Niczego. Prawda jest prosta. Osoba po studiach jest w takiej samej sytuacji i ma takie same możliwości, jak osoba bez studiów, tylko, że ma jeszcze dodatkowo papierek z uczelni, więc jeden niewielki dodatkowy atut. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- żeby sie czegos dowiedziec w wybranej przez siebie dziedzinie - zeby poznac ludzi o podobnych zainteresowaniach z zeby poznac ludzi, ktorzy na dany temat wiedza wiecej od nas zeby nie gnusniec w nieciekawym towarzystwie - zeby cwiczyc szare komórki - zeby miec wieksza szanse na prace od kogos kto studiow nie ma, jak nie w Polsce, to za granicą Oczywiscie chodzi mi o normalne studia, nie pseudo szkołkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Przegrywie, to ja z 20:30 Mam studia i dlatego mnie boli, że teraz byle jaki nieuk ma dyplom. Wszyscy mi to wytykają, szczególnie znajomi po tych prestiżowych, że było mnie niby stać na więcej. Tym bez studiów też coś nie pasuje, że to strata czasu i takie tam. Nikomu nic nie pasuje, tylko ubliżać komuś, ty też jesteś dobra w te klocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest miejsce na takie dyskusje, ale fakt, że rekrutacja trwa. Dużo ludzi kieruje się kryteriami, żeby były lekkie, łatwe i przyjemne. Konkretne zawody są potrzebne, a nikt nie myśli o przyszłości. Koleżanki pokończyły różne filologie, kulturoznawstwa, filozofie i albo nie mają pracy, albo byle jaką. Te konkretne osoby po politechnicznych, farmacji, ekonomicznych, lekarze, informatycy to myślę, że nie żałują teraz, że studiowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bo w pracy mamy problemy, przez tych niedouczonych, żadna hipokryzja. Za jedną wypłatę po kimś poprawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gosia
Zaoczni studenci to też w pracy problem, bo biorą bezczelnie chorobowe co chwilę, albo ktoś musi za nich brać weekend, bo mają zajęcia. Lepiej dzienne i zaraz po maturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po studiach i mam pracę... nie wiem skąd takie stereotypowe myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę do pracy i będę tam gnić do 20 - tej, piszcie sobie dalej, jak nie macie co robić ☺☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezrobocie u ludzi z wyższym wykształceniem jest najmniejsze. Tak mówią dane, największe bezrobocie jest po LO, lekko mniejsze po zawodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bo w pracy mamy problemy, przez tych niedouczonych, żadna hipokryzja. Za jedną wypłatę po kimś poprawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, to prawda, po LO najgorzej znaleźć pracę. Musiałam iść na studia i teraz pracuję. Praca jest, tylko zarobki to już inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NickyMinaj
prawda jest taka , ze studiami jest niezaciekawie , ale bez studiów to jest tragedia . Jedyne co można zrobić to albo śmieciowe roboty w call center , albo gdzies w galeriach handlowych , sklepach osiedlowych itd itp . a tak mając studia to przynajmniej ma się zawód . a wiem to z własnego doświadczenia , jakis czas temu skończyłam studia , dzięki którym łatwiej już mi było zaleźć robote. i znalazłam prace w kadrach ;) teraz dodatkowo jeszcze podnosze swoje kwalifikacje poprzez kursy dla księgowych i kadr organizowany przez Soyer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×