Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak szczerzee

Z jakiego powodu się rozwiedliście??

Polecane posty

Gość gość
mialam wieksze potrzeby seksualne. on byl czesto zmeczony a ja moge ciagle.niedopasowalismy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przed ślubem pewnie się "przetestowaliście"? to nie był tak samo niedopasowany jak po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentujący przyglup to tez powód do rozwodu, wiedziałaś o sobie ze jesteś inteligentna inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada z jej strony. I to w perfidny i zakłamany sposób. Potem próbowała jeszcze zagarnąć mój majątek do którego sam dochodziłem latami. Nie udało się =D Ona do małżeństwa wchodziła praktycznie "z ulicy" Najgorsze w tym wszystkim to to, że mamy syna, który strasznie przechodzi rozstanie ze mną. Ex mieszka teraz z fagasem okraszonym tatuażami i złotymi łańcuchami na szyi. zanim sąd ogłosił wyrok zaszła w ciążę. Jej fagas był strasznie zawiedziony bo zepsuł sobie zabawkę. Z patologi pochodziła...i do patologii wróciła ;) Aaa na koniec kawał Przychodzi facet do apteki - Poproszę test ciążowy. - Farmaceuta się pyta...Jaki? - Negatywny jeśli można. =D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie miałam innego wyboru. Albo bym zabiła jego albo siebie. Stosował każdy rodzaj przemocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reasumujac....jak tak czytam te powody to polscy faceci są dokladnie tacy, jak opisuje ich Zachód: brudasy, lesery, pijaki, przemocowcy i skazańcy bez zasad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem przed decyzją o rozwodzie ale chyba w koncu ja podejmę. Zdrady prze 10 lat od początku znajomości, życie w pojedynkę bo on wciąż w delegacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem przed... Powod: alkoholizm, narkomania... Ciągle traci prace, jest agresywny. Bylo mnostwo milosci i wsparcia, zrozumienia z mojej strony, ale teraz ma juz dosc. Dochodzi do rekoczynow z jego strony, a mamy malutkie dziecko. Nie chce takiego domu dla swej pociechy... Tanie mocne piwo i dopalacze wazniejsze od rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby istnieli silni, odpowiedzialni, mądrzy mężczyźni - musiałyby istnieć cnotliwe, mądre i wierne kobiety. Orły nie wiążą się z kukułkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój były miał konto na synpatii i na paru erotycznych portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie go poznałaś? Raczej nie w bibliotece przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puściła się z kolegą z pracy. Pognałem lafiryndę, która teraz nie może sobie znaleźć partnera. Ileż to już razy próbowała wprosić się w moje życie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może sobie znaleźć partnera?? Toś se pan wybrał paszteta na żonę, panie. W dodatku lafirynda. Fiu-fiu. Wyrazy współczucia. He..,he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to kuźwa myślicie, ze jak poznacie typiarkę w bibliotece czy kościele to uroczą, cnotliwą świętoszke ? Dziwki też tam chodzą, wiec .... Suma sumarum czy w kościele czy na "balecie" nie bądźcie pewni ze tam świętoszka a tam k*******iszcze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polscy faceci to dno- słabi w łóżku. lenie. mamisynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu80
Bibliotekarki są bardzo namiętne. Piszę z doświadczenia. Tych wspomnień nic nie zatrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On hazardzista Ja materialistka Raz był kawior drugi raz lombard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yebany ukrył ze ma 3 dzieci i rozwiedziony 3 razy , q****ash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś polscy faceci to dno- słabi w łóżku. lenie. mamisynki x tiaaa bambusy z gransbritanien, to dopiero maczo, pytongi po kolana, biznesmeany, sam miód :D Suko, bierz ciapatego bedzie twoim panem, nie będzie maminsynkiem :D A cjaki pracowity buhahahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Toś se pan wybrał paszteta na żonę, panie. W dodatku lafirynda. Fiu-fiu. Wyrazy współczucia. He..,he... " jak wam to do tezy pasuje to wszędzie trąbicie że to KOBIETA WYBIERA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wy sie tak zawzięcie kłócicie z ludźmi na forum których nie znacie to nic dziwnego ze jesteście rozwiedzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to weź pozwól qrwie żeby ci na łeb wlazła i nasrała. I siedź cicho. Bo sie z tobą rozwiedzie. :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i tak Lepiej sie rozwieść niż być obsrany jak pomink mickiewicza na krakowskim rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomnik Mickiewicza na Krakowskim Rynku jest obsrany przez gołębie, a nie przez larwy!! Proszę nie piśmiennej*!!! *czyli nie potrafiącej pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona się dowiedziała że ja uwielbiam jak kobieta stawia mi kloca na klacie i rozciera dupą i nasz związek nieprrzetrwał a przecież miliony Polaków uwielbiają takie igraszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta dyskusja to kompletne dno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, to jest pewnie jeden i ten sam troll, który lubi rozwalać tematy, nie zwracajcie na niego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jam mam rozwod nie chciala pracowac, fruwala gdzie chciala, blokowala telefony nie chciala rozmawiac, gdy ja zaczalem awantury robic to sie wyprowadzila i chce mnie uj***c za znecanie psychiczne, raz byla mila jak nie wiem co a gdy tylko na jej obiekcie znalazl sie jakis inny chlopak olewala mnie totalnie, takze jak by mnie nie znala wydzwniala do niego, najgorsze jest to ze dalej ja kocham, a ona nie. I udaje pokrzywdzona, za duzo mi na niej zalezalo, a teraz cierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest gdy praca to "żona" number one.(do ost.posta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkohol,mecze,koledzy i chyba romanse z panienkami bo podobno widywano go z inną na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×