Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak szczerzee

Z jakiego powodu się rozwiedliście??

Polecane posty

Gość gość
W Polskim sądzie faceci wobec Kobiet są bezsilni. Ojciec w sporze z Matką nie ma żadnych szans. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest tak do końca - pazerna baba jest najczęściej zwyczajnie głupia. I średnio inteligentny facet jak się trochę zagłębi w przepisy i kazusy prawne, bez problemu sobie poradzi. Znam nawet takie przypadki, że facet sie wqrwił na taką pazerną babę i ją zgnoił w majestacie prawa. Zabrał dziecko, ogołocił z kasy, sprawił że z roboty wyleciała.... Trzeba tylko mocno chcieć, dostać silny impuls, albo sie wqrwić na maxa - i wszystko da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To taki sposob by dowalic eks bo alimenty ci nie odpowiadaly? trzeba bylo jeszcze ogolocic z kasy i doprowadzic do wywalenia z pracy? niskie pobudki,eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co proponujesz żeby zrobić z taką gościówą: "Ja się ze swoim rozwiodłam żeby oskubać go z kasy i żeby płacił wysokie alimenty na dziecko"? Uważasz że należy pozwolić jej oskubać się z kasy i płacić potulnie wysokie alimenty? Czy masz może inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o alimenty.Czytaj uwaznie a potem pisz,nie odwrotnie (post z dzis 10,56 lub podobnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci powinni płacić Kobietom bo są od nich gorsi pod każdym względem. Chociażby za to Kobietkom sie należy że mogą urodzić (dac nowe życie) a mezczyzni nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ przecież to jest skrajny sexizm! A poza tym mężczyźni są od kobiet: - mądrzejsi - badziej inteligentni - silniejsi - więksi - przystojniejsi - szybsi -zręczniejsi A gdyby zacząć płacić za somą możliwość rodzenia, to trzeba by płacić wszystkim krowom, sukom, maciorom..... Coś niedopracowana to twoja koncepcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny męski szowinista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiodłam się bo nie będę prać jego smierdzacych skarpetek. Wiecznie byly kłótnie ze nie pracuje a za dużo wydaje a teraz mam go gdzieś. Mam 500+ i alimenty od niego które regularnie co pół roku mu podnoszę. Mam nowego partnera który ze mną nie mieszka ale mi pomaga finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Standard glupia jak wszystkie oby cie ten partner rznal raz w tylek raz w buzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat lubię do buzi i w pupę :) wiec dobrze mi życzysz dewoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo słowa "śmieć" i "kobieta" to będą synonimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie obrażać kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiodłam się bo zdradzalam. Teraz jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za s..a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×