Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto z was nie ma żadnych znajomych bo nie chce ich mieć ?

Polecane posty

Gość gość

Czy tylko ja taka jestem ? Po prostu mam taki charakter, a nie inny...jestem od zawsze nieśmiała i zamknięta w sobie, denerwują mnie ludzie od zawsze, ich głos, ich głupie problemy, paplanie bez sensu, nie jestem towarzyska i nigdy nie byłam, nie pale i nie pije. Lubie byc sama, lubie przyrode, zwierzeta. Niestety z tego tez powodu jestem raczej skazana na samotność, bo nikt sie mną nie interesuje, no cóż pocieszam sie ze niektorzy mają gorzej a ja mam co jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, jakbym czytal. Az nie wierze, ze sa gdzies tacy ludzie jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, jakbym czytal o sobie. Az nie wierze, ze sa gdzies tacy ludzie jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejechalem się na kolegach, pozostalo kilku do których moge zawsze dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam i nie chcę ich mieć. To nie tak, że nie szanuję innych ludzi, jestem nieśmiały itp. Po prostu czuję się najlepiej sam ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez lubie samotnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobnie, nie pasuje do wspolczesnych ludzi, nie jestem głośna, towarzyska, nie mam fajnych ''pasji'', nie ubieram sie wyzywająco, nie lubie imprez co weekend, nie lubie alkoholu, po prostu jestem zwyczajna, cicha, ludzie starsi mnie bardzo lubią pewnie dlatego że jestem bardziej jak oni w młodosci...urodzilam się o 100 lat za pozno :P Mam jakies dwie znajome z ktorymi czasami sie widuje, ale to nie koleżenstwo ani przyjazn... Mialam faceta przyjaciela...do momentu, az sie we mnie zakochal, ja w nim nie, musielismy zerwac kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×