Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pokaż mi swe cycki, a powiem Ci kim jesteś? zgadza się u Was?

Polecane posty

Gość gość

joemonster.org/art/21164/Pokaz_mi_swe_cycki_a_powiem_Ci_kim_jestes najciekawsze: Wisienki Panie posiadające piersi w formie larwalnej (czyli takie damy, u których przy odrobinie wyobraźni można dostrzec delikatne wybrzuszenie na wysokości klatki piersiowej), uważane są za mądrzejsze i znacznie zabawniejsze od swych piersiastych rówieśniczek. Badacze, którzy poświęcili się dla sztuki łączenia kształtu biustu z upodobaniami seksualnymi ich właścicielek, twierdzą też, że panie o mikrym cycku bardzo szybko przechodzą z gry wstępnej do poważniejszych łóżkowych igraszek. Niestety, pleśniejącą wisienką na tym torcie jest fakt, że panie o nikłym biuście są też bardzo humorzaste..??? +INNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne te wisienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze nie wiem jaki mam ksztalt ale na pewno nie wisienki od roku jest troche klapniety w dol, sredniosc wielka to moze to Zwisy Panie posiadające dość duże piersi, aczkolwiek wyraźnie bardziej podatne na przyciąganie ziemskie niż inne części ciała, to najczęściej osoby wyjątkowo ambitne. Bardzo często oddają się sztuce i uważane są za wyjątkowo oczytane. Może to dlatego producenci filmów fikanych stworzyli stereotyp dojrzałej, dającej korepetycje po godzinach, nauczycielki o obwisłym cycku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna nie ma wisienek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam suszone śliwki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×