Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to dobry pomysł ????

Polecane posty

Gość gość

Witam mam 21 lat (ok. Pół roku temu skończyłem z masturbacjią) postanowiłem na chwilę obecną dać sobie spoków z dziewczynami (na jakieś 2,3 lata ) Czy to dobry pomysł? ? Czy nie bede wtedy zbyt stary na rozpoczęcie życia seksualnego i ogólnie kontaktów z kobietami? Z pewnych względów postanowiłem podjąć tą decyzję muszę uporządkować swoje życie coś osiągnąć mieć coś do zaoferowania kobiecie obecnie nie mam ani czasu ani możliwości na to żeby jakaś kobieta pojawiła się w mym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i jako kobieta powiem że średnio. Rozumiem że jesteś prawiczkiem za 2 3 lata będziesz miał 23 24 lata i możesz mieć problem ze znalezieniem jakiej kolejek partnerki. A propo kontakty z kobietami jakiego rodzaju kontakty masz na myśli (fizyczne) Czy że względu na np.pracę nie masz w swoim towarzystwie żadnych kobiet ??? Jeśli to drógie to życzę ci szczęście :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś głupi ja rozumiem nie chciać trwałego związku ale seks jest bardzo ważny dla młodego mężczyzny w końcu zacznie ci odbijać i skończysz jako gwałciciel. Szukaj poprostu dziewczyn na seks a może z którąś zostaniesz na dłużej na trwały związek przyjdzie czas w tym wieku trzeba się bawić (i rwać co się da ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×