Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marizakosmetyki

polskie kosmetyki

Polecane posty

Gość marizakosmetyki

30% TANIEJ Katalog : http://mariza-kosmetyki.eu/katalog/ Zakupy online zawsze z 30% zniżką pod linkiem : http://mariza-kosmetyki.eu/rejestracja-klient-bezposredni/ A jak któraś lubi być Konsultantką to może sobie zarabiać na sprzedaży :) zawsze 30% zarobku z każdego kosmetyku bez względu na wysokość zamówienia i pierwsze dodatkowe 5% bonifikaty już od 170 zł . Darmowa rejestracja na stronie : http://mariza-kosmetyki.eu/rejestracja/ -brak wpisowego - bezpłatny Katalog ( otrzymasz Pocztą ) -dodatkowy specjalny program z PREZENTAMI dla nowych osób -liczne Konkursy i Promocje -nie wymagamy regularnych zamówień - sama decydujesz kiedy zamawiasz -możliwość rezygnacji w każdej chwili. - zamówienia składasz przez internet na Strefie konsultanta lub telefonicznie/mailowo więcej info na stronce www.mariza-kosmetyki.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StoppedBy
Polskie kosmetyki to dla mnie Efektima, zwłaszcza Mama Care, cudowna seria dla przyszłych i młodych matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrewBlade
Też lubię Efektimę. Próbowałam krem Hydro&Dry Control i jestem bardzo zadowolona jak nawilża mi skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo sobie cenię kosmetyki firmy Gal. Dobre, polskie, z naturalnym składem, bez zbędnej chemii. Każdy kto ich kiedykolwiek używał dobrze wie o czym mówię. Dostać je można w aptece pod smokiem, bardziej się opłaca niż w DOZ-ie i jest większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to mogę serdecznie polecić mus do ciała,a dokładnie mus od nivea. Zapewniają, że świetnie działa i to jeden z niewielu produktów, który na prawdę świetnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cenię wiele kosmetyków, ale warte wyróżnienia są przede wszystkim te od nivei. Kremy do rąk, czy twarzy, ale nie tylko. Warto wspomnieć o totalnie jedwabistym musie do ciała. Dosłownie bawełna na skórze i w dodatku świetna efektywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I sklad oparty na parafinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W polsce spory szał zapanował na jedwabiste musy NIVEA. Dobrze, bo produkt w stu procentach warty uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellaa
Ja bardzo lubię i polecam polskie kosmetyki od Laboratorium Ava! Mają duży wybór od żeli micelarnych, przez serum na zmęczone oczy po owocowe peelingi. Kosmetyki są naturalne, nie testowane na zwierzętach, a także co ważne są w przystępnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiMat
Polskie kosmetyki warte uwagi to zdecydowanie ekskluzywne kosmetyki Anna Pikura wyłącznie z naturalnych składników. Marka jest polska, na rynku istnieje już dobrych parę lat. Praktycznie od samego początku jestem ich fanką. Obecnie zakochałam się w nowości od AP - czystym kwasie hialuronowym - Hyaluronist. Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam zanik lub spłycenie zmarszczek na twarzy (te mniejsze zniknęły zupełnie), cera wygląda zdrowo i jest świetnie nawilżona. Mam wrażenie, że skóra stała się młodsza. Ja również tak się czuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jeżeli chodzi o kremy do twarzy to zdecydowanie od Bielendy. W zasadzie kupuję każdą ich nowość do twarzy, no może z wyjątkiem tych dla tłustej czy trądzikowej cery, bo mam raczej mieszaną w kierunku suchej. Teraz ma krem i serum z witaminą C Neuro Glicol, kosmetyki te polepszają koloryt cery po zimie, dobrze nawilżają i regenerują. Krem jest dobra bazą pod makijaż, bo podkład nie roluje się i nie waży oraz długo się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina Cygal
Jeżeli chodzi o kosmetyki, to w moim przypadku tylko naturalne. Jeżeli, natomiast, chodzi o polskie firmy kosmetyczne to wybieram produkty Anna Pikura. Firma wypuściła serię biokosmetyków do każdego rodzaju skóry, także tej problematycznej, bardzo suchej lub z problemami naczynek. Znana jest także dzięki serii kolagenów. Osobiście, stosuję regularnie kilka produktów tej marki. Wodę różaną Rosarium, kolagen BIOAKTIV WHITE (polecam poczytać o kolagenie biologicznie aktywnym w Internecie, to wyjątkowy kosmetyk, który zmienił moje życie i postrzeganie tego, że doskonale wyglądająca cera wcale nie musi mijać z wiekiem) oraz krem (piękny na zewnątrz i "składnikowo" w środku) Sacrum. Ostatnio marka wypuściła także czysty kwas hialuronowy - Hyaluronist - póki co mam go kilka tygodni, ale już widzę poprawę w nawilżeniu i wygładzeniu skóry. Cóż, mogłabym opiewać zalety i efekty tych wyjątkowych kosmetyków naturalnych, ale zabrakłoby mi miejsca :). Dlatego polecam odwiedzić stronę http://annapikura.com i odkryć polskie luksusowe biokosmetyki! Anna Pikura to mój HIT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióraruda
Ja też polecam biokosmetyki Anna Pikura. Można je kupić w salonach kosmetycznych marki, albo na stronie internetowej. Moi faworyci to nawilżający krem Douxmatique i kwas hialuronowy Hyaluronist. To mega nawilżenie, które moja skóra wypija jak najlepsze wino haha. No i te składy, które są wyjątkowe na skalę światową. Szczerze to przed tymi kosmetykami nigdy nie miałam do czynienia z prawdziwymi kosmetykami naturalnymi. No i marka jest z Polski :) Podziwiam właścicielkę (która nie tylko sygnuje kosmetyki swoim nazwiskiem, ale jest także twarzą marki!) za wytrwałość w dążeniu do sukcesu i siłę przetrwania - na rynku tak bardzo zapełnionym przez ogromne koncerny. Byle tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z polskich kosmetyków bardzo lubię kosmetyki do makijażu z pierre rene. Bardzo dobrze mi się sprawdzają. Są do tego niedrogie, a bardzo dobre jakościowo no i wszędzie dostępne. Online, czy na ich stoiskach. Bardzo polubiłam ich ciebie do oczu, mają super jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z polskich ostatnio przypadkowo odkryłam taką firmę Alilla - http://alilla.com/sklep/ Nie wiedziałam że mamy takie fajne cienie z polski :) super się trzyma makijaż z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cchloe
Z polskich kosmetyków stawiam na Efektimę, mają najlepsze maseczki na świecie. Skóra od razu jest super odżywiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liDja
Z polskich firm znam i stosuję AVA, póki co kupiłam ich krem z zieloną herbatą i żel do twarzy z olejkiem pomarańczowym, bardzo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ava jest super, też ją lubię. Dobre kosmetyki to też Vianek, Sylveco, Mokosh, Make Me Bio. Ich kosmetyki sa naturalne, nie zawierają tych wszystkich okropnych parabanów, pegów itd. No i kupując wspieramy polskie firmy. Ja kupuję kosmetyki zwykle online w https://glossy-shop.pl/ Mają fajny wybór i szybko realizują dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdziesz lepszej marki od Pat and Rub. Naturalne, ekologiczne kosmetyki z Polski to moje niedawne małe odkrycie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×