Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nietypowy sposób

Rok na poznanie się bez zdjęć ani spotkania

Polecane posty

Gość gość
Taka prawda. Powiedz że nie masz kasy to odrazu się ulatniają. Jak kopłem w dvpe byłą to teraz nie wiem co z kasą robić a przedtem wiecznie bieda i mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś cos ty :D ja tak mialam z bylym przydupasem, tez go kopnelam w doooope !!! cwel p****y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet zerujacy na kobiecie to zwykly nieudacznnik i wstretny cham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kobieta to może to robić ? WTF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ja byłej nie obrażam bo jakś szacunek się należy choćby ze względu na spędzone lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.10.05 strzała amora powala nas na czyjś widok, zakochać można się w kimś nie zamieniając z nim ani jenego słowa, chemia to właśnie pociąg fizyczny, charakter poznaje sie potem i albo to uczucie wzmacnia albo rozczarowuje i zakochanie się kończy >>> chemia jest niestety KRÓTKOTRWAŁA, a potem przychodzi normalne życie i rutyna, i tu bardziej cierpliwy i wytrwały partner/ka jest w lepszej pozycji do związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z rozumem
szybko to można się zesrać w gacie a nie zbudować związek, bo zbudowanie TRWAŁEGO związku zajmuje często LATA, a nie tygodnie czy miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam szacunku do ex, on mnie w ogole nie szanowal, bydle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co robił że nie czułaś się szanowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w porozumienie dusz przez neta. Można mieć czyjeś zdjęcie i pisać z kimś nie wiem jak długo, a podczas spotkania na żywo, odnieść wrażenie, że się rozmawia z zupełnie innym człowiekiem. Nie chodzi o wygląd, tylko o chemię między ludźmi, to jak ktoś się zachowuje, jaką ma mimikę, temperament, tutaj zdjęcie nie oddaje wszystkiego. Poznałam kiedyś chłopaka w necie, jakiś czas pisaliśmy ze sobą na gadu, trochę mnie wkurzało, że tak wolno odpisywał, ogólnie mnie troche denerwował, ale ze zdjęcia - nawet przystojny facet. Gdy się spotkaliśmy, szok, muł, zahukany chlopczyk, który zgrywał kogoś kim nie jest. A kim był naprawdę, to stało sie dla mnie jasne od pierwszej chwili, kiedy go zobaczyłam na żywo. Internet to ściema dla oszustów, niepewnych swojej wartości zakompleksieńców, którzy nie mając powodzenia w realu, udaja w internecie kogoś innego, dowartościowują się inteligentnymi tekstami, smiesznymi historyjkami, ktore opowiedziane na żywo, nie zainteresowałyby nikogo. Nie kupuje się kota w worku i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 31
Bo "porozumienie dusz" przez neta to gra naszej wyobraźni. W dodatku jedyne informacje jakie dostajemy o drugim człowieku jest tekst pisany. Niema naszych obserwacji i weryfikacji tego jaki ktoś jest naprawdę. Jest tylko to co nam ktoś napisze + nasze dopowiedzenia, odczucia = fałszywy obraz. Dlatego długie pisane mocno zakrzywia rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowy sposób
gość wczoraj miałaś NEGATYWNE sygnały a jednak zdecydowałaś się spotkać bo był "w miare przystojny", i tu główny BŁĄD zarówno kobiet i facetów ( gdzie podejmuje się decyzje tylko przez wygląd ), dlatego za tą metodą BEZ widzenia się przez rok jestem jak najbardziej, bo to metoda dla cierpliwych i wytrwałych którzy nie patrzą tylko na wygląd a naprawde chcą kogoś poznać od wewnątrz. Nikt nastawiony na chwilową chemie i szybkie numerki nie będzie ściemniał przez rok, bez jaj. A przez rok pisania można naprawde się wiele dowiedzieć o kims, zobaczyć tej osoby tok myślenia, czy potrafi się wysłowić, czy ma o czym pisać, czy jest to ktoś interesujący dla nas czy nie. Tradycyjne metody najczęściej nie wypalają, szczególnie dla kobiet, i tu jest coś innego co można spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki jeden facet 31 wczoraj nie zgodze się. po tym JAK i CO ktoś pisze można się wiele dowiedzieć na kogoś temat, ściemy mogą być krótkotrwałe ale nikt nie będzie marnował czasu przez dłuższy okres jeżeli mu/jej nie zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj za duzo do pisania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami nawet zwykla rozmowa przez neta sie w ogole nie klei, a niekiedy mozna z kims nawijac godzinami mimo ze sie nie spotkalo tej osoby jeszcze na zywo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie infantylne wywody w nocnych postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.34-"dlatego za tą metodą BEZ widzenia się przez rok jestem jak najbardziej, bo to metoda dla cierpliwych i wytrwałych którzy nie patrzą tylko na wygląd a naprawdę chcą kogoś poznać od wewnątrz. Nikt nastawiony na chwilową chemie i szybkie numerki nie będzie ściemniał przez rok". XXXXXXXXXX Potwierdzam. W tym okresie (pisanie przez rok- bez widzenia!) rozwija się wspaniała przyjaźń. Trzeba naprawdę włożyć wiele trudu, żeby pisać lub rozmawiać przez rok czasu ( ja i mój "netowy facet" robimy to codziennie!) ale znamy swoje dusze i wiemy o sobie wszystko. WYGLĄD?- myślę, że niewiele się między nami zmieni jeśli się potkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjazń z pisania netowego czy wyobraznia o niej? Jak wy lubicie się oszukiwać.Pisac do kogos kogo się nie zna,nie widzi i nazywac to przyjaznią? chore to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - a jednak przyjaźń! Wspieramy się wzajemnie, pomagamy sobie w różnych sprawach i doradzamy w rozwiązywaniu problemów. Kontaktujemy się codziennie!- czego trzeba więcej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK,netowa przyjazn,wyobrażeniowa,nic wiecej. Jak realnie moze ci pomoc facet mieszkajacy w innym miescie?to uluda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj - dobrą radą, pomógł mi kilkakrotnie w problemach informatycznych ( wytłumaczył co i jak i nie musiałam korzystać z serwisu ), namierzył mi w necie kilka rzeczy, które chciałam kupić i zlokalizował gdzie są do nabycia ). Poza tym miałam okresy "obniżonego nastroju" i był ze mną i zabawiał rozmową przez kilka godzin, aż dobry nastrój powrócił. Przyjaźń internetowa jest możliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ja pisalam z kims przez ladnych pare tygodni, uzaleznilismy sie chyba od swoich wiadomosci i mialam wrazenie ze sie zakochalam" jednak kiedy sie spotkalismy, mialam chec wiac gdzie pieprz rosnie tak mi sie koles nie podobal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8'52,ta przyjazn internetowa skonczy sie natychmiast gdy koles pozna dziewczyne i zacznie sie z nią spotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prawda, nie każdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj -"8'52,ta przyjaźń internetowa skończy się natychmiast gdy koleś pozna dziewczynę i zacznie się z nią spotykać." XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Oczywiście, że przyjaźń się skończy, bo zacznie się MIŁOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość z czym?z internetem?haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś -"Miłość z czym?z internetem?haha" Nie doczytałeś! Przyjaźń się skończy i zacznie się miłość, jak spotkają się w realu. Czytaj ze zrozumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś -"Miłość z czym?z internetem?haha". Nie doczytałeś! Przyjaźń się skończy i zacznie się miłość, jak się spotkają w realu. Czytaj ze zrozumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwody drogie śluby też
Trwały związek zaczyna się ZAWSZE od przyjaźni, a nie od seksu. A do przyjaźni nie potrzebne zdjęcia tylko szczere CHĘCI, tak jest moi drodzy. Wygląd jest DRUGORZĘDNY, chyba że tylko tymczasowy związek was interesuje to wtedy lecieć możecie na sam wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×