Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nadja17

Mój chłopak nie chce iść ze mną na wesele...

Polecane posty

Gość Nadja17

Hej, mam 17 lat i od prawie 10 miesięcy jestem z 19 latkiem. Niedługo będzie wesele mojej kuzynki - bardzo mi zależało na tym żeby z nim iść, nie chce mi się siedzieć przy stole z moimi rodzicami i patrzeć na wszystkich kuzynów, którzy dobrze się bawią ze swoimi drugimi połówkami. On na początku troche marudził, mówił ze zobaczymy ale może sie wybierze, i nagle teraz mówi że nie idzie, że będziemy się nudzili, że będzie sztywno i takie tam :( a gdy powiedziałam mu że jest mi przykro że nie potrafi jednego wieczoru dla mnie poświęcić, bo mi na tym zależy, on odparł że jestem egoistką i nie doceniam ile dla mnie robi, zaczął mi wypominać różne rzeczy no i ogółem pokłóciliśmy się. Głupio mi się przyznać ale płakałam potem ze 3 razy, myślę że wiekszosc facetów z radością by zareagowała na takie zaproszenie od swojej dziewczyny, a on tak :( nie mam już siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze sie Ciebie wstydzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze - czy zostałaś zaproszona z osobą towarzyszącą? Po drugie - wesele w gronie ciotek to dla kogoś innego naprawdę słaba impreza i trudno się dziwić, że się do tego nie pali. Żadna frajda bawić się z kompletnie obcymi ludźmi, pod obstrzałem kontrolnych spojrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadja17
Bardzo śmieszne, gdyby się wstydził nie robiłby wielu rzeczy które robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadja17
1. Tak, dostałam takie zaproszenie. 2. Rozumiem, ale na tym weselu będzie sporo moich kuzynów itp, poza tym miałam nadzieję, że dla mnie będzie mógł poświęcić te parę godzin... szczególnie że niektóre osoby z rodziny wiedzą, że mam partnera i nie chce mi i się tłumaczyć, że nie zjawił sie bo miał taki sobie kaprys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może uważa że wasz związek nie jest jeszcze tak zaawansowany żeby chodzić razem na rodzinne imprezy? To dość poważny krok dla wielu facetów, a co dopiero 19 latka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jego mama jest przeciwna, boi się, że skończy się to dla was w krzakach i nie chce go narażać na ewentualne poweselne konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×