Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćkobieta

Popisze ktoś?

Polecane posty

Gość gośćkobieta
15:16Podszyw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość105110
ok pogadajmy autorko, temat otwarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
julka_j.8@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Odświeżam temat :-) lub zapraszam na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milky_
Jestem za:P Akurat nie mam nic do roboty i chętnie bym popisał sensownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie pamiętasz swoich osiemnastych urodzin. Ja pamiętam, choć było to już tak dawno. Pierwsze wino...z kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga18
Ja pamiętam, były w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz fajnie, nie musisz sięgać pamięcio zbyt daleko . W jakim wieku i czy w ogóle pokaż alkohol? Tak z ciekawości pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga18
Nie muszę, to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milky_
Własnie bym chętnie popisał a może nie tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqq
Ja moge popisac. Co robisz w ten piatkowy wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc kobieta Czekam na obiecany adres mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mezczyzna chce popisac z miła kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś -"ja mężczyzna chcę popisać z miłą kobietą" XXXXX Jestem miłą kobietą. Napisz skąd jesteś,( województwo), ile masz lat i czy jesteś wolny (kawaler? rozwiedziony?). Może akurat się poznamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh mila kobietko! mam 45 lat, rozwiedziony, 3 doroslych dzieci, szukam pracy. A Ty mila damo? Ile masz wiosen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha, miasto bez znaczenia. Jestem gotowy na przeprowadzke. Dla ukochanej zrobie duzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mila kobieto, gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj - jestem drogi Panie. Cóż, 3 dorosłych synów i 45- letni facet poszukujący pracy... Ja jestem w podobnym wieku, panna (bezdzietna ), własny dom( mieszkam sama) samochód, dobre wykształcenie, zawód, dobra praca. Może i jestem MIŁA, ale ta pana oferta raczej NIE DLA MNIE. Proszę jednak nie tracić nadziei. Pozdrawiam. P.S. Ostatnio poznałam w necie faceta (kawaler, trochę młodszy ode mnie)- marne wykształcenie i TEŻ BEZROBOTNY ( i oczywiście jak najbardziej chętny do przeprowadzki do mnie!)- wybaczcie Panowie, jak się szuka kobiety, to trzeba jednak PRZYNAJMNIEJ NA POCZĄTKU ZNAJOMOŚCI czymś "zabłysnąć". Wybaczcie! Znajomości z netu to chyba jednak NIE DLA MNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miła kobieto a cóż powiesz na internetową "tylko i wyłącznie "znajomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem gosciem20.02 jestem rozwiedziony dwoje dzieci szczuply przystojny I wesoly facet . Polnocno wsch Polska mam dom I inne rzeczy dobre zarobki. Jestem niezalezny wiec jesli jestes zainteresowana zostaw maila napewno odpisze. Pozdrawiam I czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.24-"Miła kobieto a cóż powiesz na internetową "tylko i wyłącznie "znajomość?" XXXXX Ja taką znajomość JUŻ MAM ( z facetem młodszym od Ciebie- bezdzietnym kawalerem ) i niestety wiem jak dużo czasu to pochłania, dlatego za "wyłącznie internetową znajomość"- dziękuję, bo ze względu na charakter pracy jestem mocno "nieczasowa" i jeszcze jeden "wyłącznie internetowy znajomy" to już za dużo jak na moje możliwości. Ale nie zniechęcaj się i szukaj dalej. Pozdrawiam. Miła Kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - dziękuję za propozycję. Mieszkam dokładnie w przeciwnym kierunku- pd.wsch. Polska, trochę daleko i też mam dom, więc byłyby komplikacje, gdybyśmy chcieli kiedyś rozwinąć tę znajomość, więc może lepiej nie zaczynać i nie robić sobie nadziei? Poza tym (przepraszam!- naprawdę dla mnie to problem!)- nie lubię "facetów z dziećmi"- nawet, jeśli wychowuje je "była", bo niestety ciągnie się to za facetem: "była" dzwoni, bo ma problemy, dzieci spotykają się z "tatusiem", NO!- i trzeba płacić alimenty... Mam już netowego znajomego- bezdzietnego kawalera, na razie znajomość ze mną trochę go "przerosła" ( z różnych powodów, o których tu nie będę pisała) ale jeśli by się zdecydował.... czemu nie? Na razie "czaruje go" była dziewczyna, która go rzuciła a teraz chce wrócić i on jest trochę w sytuacji "między młotem a kowadłem" zwłaszcza, że nasza internetowa znajomość bardzo się w międzyczasie ( gdy był sam ) rozwinęła. Zobaczymy jak będzie. A Ty nie trać nadziei i szukaj- jest wiele samotnych kobiet, którym nie przeszkadzają dzieci faceta z poprzedniego związku. Mnie niestety tak. Dlatego przepraszam. Miło, że napisałeś. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja rowniez szukam kogos do popisania, rozmowy, czasem taka znajomosc powoduje ze na wiele spraw patrzymy inaczej, nie ukrywam ze nie jestem singielka, zyje od wielu lat w malzenstwie w ktorym nie jestem szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milky_
Witaj Majko:) Uwielbiam pisać i rozmawiać na różne tematy.zaraz założe pocztę to jak zechesz to napisz na nią.Porozmawiamy.mam podobnie jak TY. Czasem inne spojrzenie,płci przeciwnej może coś podpowiedzieć. Lubię pisać i rozmawiać na wszystkie tematy,również te tzw .tabu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milky_
Założyłem pocztę:) milky.milky@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqq
Ktos chetny na popisanie tutaj? Plec i an majatkowy bez naczenia. Nie szukam partnera na stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milky_
Mogę i tu popisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milky_
Na stałe?A szulasz w ogóle?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj 18.04-"żyję od wielu lat w małżeństwie w którym nie jestem szczęśliwa." XXXXXXXXXXXXXXXXXXX No i WYJAŚNIŁA SIĘ tajemnica netowych "pisarek" i "pisarzy", którzy mają mężów (żony) chętnych do zawierania nowych znajomości! I tak- do zdrady- PIERWSZY KROK ZROBIONY! Milky_ wczoraj -"lubię pisać i rozmawiać na wszystkie tematy,również te tzw .tabu" XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX No i wszystko jasne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×