Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćkobieta

Popisze ktoś?

Polecane posty

Gość gość
gosc 10:50 a Ciebie co to obchodzi???? Zajmij sie soba a innym pozwol pisac! Nie Twoja sprawa kto z kim i po co pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowiedz powyzej BRAWO! popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wypowiedz powyżej BRAWO! popieram Ale CO KONKRETNIE popierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chca pisac to niech pisza! Obojetnie kto, z kim, po co, dlaczego.???? Ludzie, nie wtykajcie nosa w nie swoje sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milky_
Śmieszy mnie to że strażnikami lub strażniczkami moralności są osoby które od lat piszą na kafe i to na różnych tematach i topikach.Zastanawiam się co je tu ciągnie? Czyżby tylko chęć zwyklej rozmowy?No mam nadzieję:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqq
Odpowiadajac na Twoje pytanie: zgadles, nie szukam nikogo w ogole. Po prostu mam ochote popisac. A tematy tabu to wcale nie musza byc tematy erotyczne. Dla wielu tematem tabu sa ich wlasne porazki czy bledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milky_
O tym własnie myślałem mówiąc o tabu.Erotyzowanie jest pięknym dodatkiem o ile jest w granicach dobrego smaku i tego czy respondentka chce tego i jej to nie obraża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milky wszechwiedzacy, kto pisze i ile lat tu siedzi! Sam jestes smieszny :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza sie sam tu siedzisz pare lat, PO CO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tu siedze bo jestem brzydki i niesmiały a kafeteria to moja jedyna szansa na rozmowe z kobietą albo transwestytą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako 40 letni prawiczek obnizyłem target i obecnie jesem skłonny przyjąć z wdzięcznością miłość jakiegos ucziwego męzczyzny o gołebi sercu chociaz miłobybyło jakby naszał pończochy mogą byc takie jak u francuskiej arystokracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam ze nie mam pracy i mieszkam mamą interesuje sie podróżami, kulinariami i techniką kosmonautyczną. mam wykształcenie podstawowe i schizofrenie paraolimipijską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osatni raz byłem u spowiedzi na komuni sarszego brata bo nie grzesze. mam nadzieje, że zostanie mi za to zadoscuczynione w przyszłym zyciu czyli zaraz po wyborach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złożyłem cv u chłopa takk jak mi kazał czyli okrągłe ze zdjęciem w każdym rogu także jestem pewien o swoją przyszłośc i mam zabezpieczony byt materialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
propozycje matrymaonialne prosze skladać wpodobnej formie.. w zasadzie to juz chyba wszystko czuje ze wreszcie wziałem życie za rogi i niebawem los sie odmieni:) jestem asertywny i nastawiony na sukces:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nawet zaczne wybrzydzać? podobno wybredni są seksowni albo odwrotnie.. tak czy inaczej arto spróbowac. może sie uda jak z tą pracą u chłopa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pa😘 propozycje przekaże mi klawisz rozpatrzy je naczelnik a odrzuci kurator. było miło zyczę wam sie nogi nie spociły w trakcie snu. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Majka jestem mezczyzna w podobnej sytuacji jak ty I szukam tego samego jesli zagladasz tutaj czasem to zostaw mail odpisze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam, zaglądam i z ciekawością przyglądam się dyskusji, zostaw maila, to sama się do Ciebie odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś -"zaglądam, zaglądam i z ciekawością przyglądam się dyskusji" Zamiast tu zaglądać zajmij się mężem i dzieckiem i jęcz tu o swoim nieszczęśliwym małżeństwie i nie "szukaj wrażeń" kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedz powyzej BRAWO!popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P1 od rana gnije na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam rozumiec ze zajmujesz sie na forum umoralnianiem kobiet ? ;) zal mi Ciebie bo ty chyba faktycznie nie masz swojego zycia ze tak mocno przejmujesz sie zyciem kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff
Popisze ktoś ze mną ? O czym, jestem otwarty...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff
Popisze ktoś ze mną ? O czym, jestem otwarty...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja popiszę, opowiedz o technikach analnych które w stosunku do ciebie stosuje twój partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff
Słabe, zaciekaw mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×