Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent dla chłopaka

Polecane posty

Gość gość

Mój chłopak chce, żebym go zdominowała w seksie. Nie mam w tym doświadczenia i za bardzo nie wiem, jak do tego się zabrać. Jutro ma urodziny, więc chciałabym zrobić mu taki prezent. Stąd prośba do dziewczyn, które dominują w seksie o inspiracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola21
Twój chłopak ma dewiację seksualną ,nie jest to zboczenie seksualne ,ale taki rodzaj seksu musi odpowiadać obojgu. Zastanów się czy tobie będzie to odpowiadać na dłuższą metę. Taka dewiacja polega na upokarzaniu drugiej osoby , osoba upokarzana czerpie z tego seksualną satysfakcję. Twój chłopak na pewno chętnie nałoży na szyję obrożę a może nawet kaganiec,będzie chciał abyś poganiała go bacikiem i traktowała jak najgorszego psa,może będzie skomlał pod stołem,będzie chciał abyś go obrażała,poniżała,kazała całować swoje buty albo zlizać z podłogi krem,za najmniejsze nieposłuszeństwo albo niedokładność powinnaś wymierzać mu karę czyli np.bić bacikiem i wyzywać go. To tylko przykład,ale zastanów się czy dasz radę ,do tego tanga trzeba dwojga , normalna dziewczyna nie podoła i czuje odrazę do takich zachowań. Jeśli się zdecydujesz to może to być ostatni prezent dla tego chłopaka w waszym związku. A może przejrzyj na oczy i szukaj chłopaka o normalnych skłonnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubierz ladna bielizne i usiadz mu na twarzy z rana gdy jeszcze spi :-) Tylko go nie udus! Daj mu niech lize! Tylko nim sie nie zajmuj, poczekaj troche, niech czuje kto tu jest niewolnikiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Viola21: piszesz z doświadczenia, spotykałaś się z kimś takim? Ja myślałam o jakichś bardziej softowych rzeczach: jakieś związanie, przejęcie inicjatywy, robienie tego co ja chcę itp. Nie zamierzam go bić ani upokarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na twarzy może bym mu usiadła, ale raczej nie wtedy, gdy śpi:)haha Robisz swojemu takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z perspektywy faceta uwielbiającego dominujące kobiety: Myśl o sobie! Rób to, na co masz ochotę i co sprawia TOBIE przyjemność :) A faceta użyj do tego, tak jak używasz seks zabawki: każ mu się lizać, pieścić, pieprzyć, albo po prostu patrzeć jak Ty się bawisz, oczywiście nie pozwalając dotknąć siebie samego. W takim rodzaju zabaw, przynajmniej z mojej perspektywy, najbardziej podnieca pewność siebie, wyuzdanie i obudzenie w sobie instynktów tłumionych przez normy społeczne albo dobre wychowanie. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie myślę bardziej o czymś takim jak napisałeś powyżej. O dominacji, ale bez poniżania itp. Boję się tylko, że on będzie chciał już tak ciągle albo co gorsza ostrzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola21
Być może chodzi mu tylko o to abyś przejęła aktywność w seksie a więc musiałabyś być bardzo władcza i ty musiałabyś decydować o tym co w danej chwili robicie w łóżku czyli np. jeśli to ma być prezent to musisz wszystko przemyśleć jak to zrobisz,myślę,że powinnaś założyć coś seksownego,zaczynacie całować się,nagle chwytasz go za koszulkę i mówisz : teraz chcę żebyś mnie pieprzył lub nieco grzeczniej ,ale faceci czasami lubią niegrzeczne dziewczynki , prowadzisz go za tą koszulkę do sypialni,zrywasz po drodze z niego ubranie i rzucasz go na łóżko ,sama seksownie i powoli zdejmujesz swoje ciuszki,cały czas patrzysz na niego i szepczesz mu co teraz z nim zrobisz , jak pragniesz jego Wacusia i co będziesz z nim wyprawiała . Robisz to co tobie sprawia przyjemność ,bo to w końcu ty jego zdominowałaś i ty dyktujesz warunki ,każesz ssać swoje brodawki , swoją małą cipeńkę i wszystko to co sprawia ci rozkosz aż do osiągnięcia przez ciebie orgazmu .Jeśli on tego chce to na pewno twoja dominacja spodoba mu się i też będzie miał orgazm. To oczywiście tylko przykładowe zachowanie ,ale twoja wyobraźnia może nie znać granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Viola21: sama dominujesz swojego faceta? Właśnie swój temat kierowałam do takich dziewczyn, które mają doświadczenie w temacie. Piszesz jakbyś znała się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola21
Nie ,nie są to moje doświadczenia ,ale w swoim życiu spotkałam się z takimi i różnymi innymi propozycjami zarówno od mężczyzn jak i od kobiet , z ciekawości pytałam o szczegóły i stąd mam dużą wiedzę na ten temat. Ja zawsze odmawiałam ,bo tak jak napisałam , do tego trzeba dwojga ,trzeba już mieć w genach takie skłonności czy upodobania. Ja preferuję partnerstwo. Masz rację,że na jednym razie może się to nie skończyć i wtedy nie dasz rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Twoje znajome albo koleżanki praktykują takie coś? Opowiadały na ten temat, podobało im się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak napisałaś z pociągnięciem za koszulkę do sypialni to bym zrobiła. Bo na smyczy to jednak bym go nie prowadziła. Potem jakiś powolny striptiz jeździec itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
viola21: jesteś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola21
Miałam jedną znajomą,która była t.zw.demonem seksu i to ona zawsze decydowała co będzie się działo .Wielu mężczyznom to się podobało ,ale ona ciągle zmieniała tych mężczyzn więc pewnie nie mieli powodu do narzekania natomiast jej mąż rozwiódł się z nią ,bo nie dawał rady. Weź sobie bardzo do serca to co napisałam ,że to obojgu musi odpowiadać ,inaczej ze związku nic nie będzie. Są mężczyźni ,którym taki seks odpowiada i są kobiety,które to lubią i najlepiej gdy oni siebie znajdą ,bo tak potem będą pretensja a następnie zdrady,bo ty nie będziesz zaspokajać go seksualnie zgodnie z jego preferencjami. Kobieta będzie zadowolona z takiego seksu tylko wtedy gdy to jej odpowiada,ty możesz być zadowolona ten pierwszy raz ,ale gdy on będzie domagał się ciągłych powtórek tego to może to być dla ciebie trudne ,ale może być też tak ,że odkryjesz w sobie zadowolenie i upodobanie do tego rodzaju zachowań. Myślę ,że powinnaś spróbować ,bo nie ma w tym nic złego i wtedy zobaczysz jak zareaguje twój chłopak , być może z jego strony to tylko ciekawość jak to jest a powtórki zapragnie dopiero za kilka miesięcy.Wtedy takie urozmaicenie tylko wzbogaci wasz związek. A być może tobie też się to spodoba. To ze smyczą to oczywiście przykład skrajnej dominacj i tylko napisałam żebyś wiedziała więcej w tych tematach,ale taką łagodną dominację możesz uznać jako świetną zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tą łagodną sama stosujesz? Jak reaguje partner, nie domaga się więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola21
Nie , ja nie stosuję,mój obecny partner nie ma takich wymagań ,ale poprzedni czasami chciał tego i ja to dla niego robiłam ,ale ja akurat preferuję łagodniejsze zachowania ,ale czasami , gdy nie jest to zbyt częste to tak się zabawialiśmy ,bo przecież miłość to nie tylko branie ,to także dawanie a dawanie to również sprawianie seksualnej przyjemności partnerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z perspektywy faceta uwielbiającego dominujące kobiety v2: Podpowiedzieć Ci scenariusz? Przygotuj swoje ulubione zabawki, jeśli takie posiadasz. Jeśli nie, polecam przynajmniej wibrator albo dildo. Każ swojemu facetowi rozebrać się do naga i czekać na Ciebie w łóżku w sypialni. Ty w tym czasie załóż szpilki, pończochy, jak masz i lubisz to gorset albo seksowne body (ważne, żeby w kluczowym miejscu był łątwy dostęp ;), zwiąż włosy w kucyk, pomaluj usta czerwoną szminką. Przyjdź do niego i powoli podkręcaj atmosferę. Zwiąż mu ręce nad głową i przywiąż do szczytu łóżka. Możesz go głaskać po ciele, co jakiś czas drapiąc lub szczypiąc, ocieraj się o niego piersiami, cipką, całym ciałem, ale nie pozwalaj dotykać ani pieścić. Postaw go na baczność, poliż delikatnie i zostaw w spokoju. Usiądź mu na twarzy i lekko dociśnij cipkę do twarzy, poruszaj się wtedy na boki albo do przodu i tyłu. Każ mu się do siebie zwracać tak, jak masz ochotę. Odsuń się trochę, usiądź na jego klatce piersiowej, tak żeby oglądał Cię z odległości kilkunastu centymetrów. Zacznij się pieścić, zupełnie się nim nie przejmuj. Jak już się trochę rozkręcisz każ mu prosić o to, żeby mógł Cię wylizać. Jak będzie grzeczny to mu na to pozwól, ale mów mu dokładnie jak ma to robić. Skończ jak masz ochotę, ujeżdżaj go albo dojdź tylko się pieszcząc. Jego skończ ręką, napluj lekko na jego kutasa i ściskając mocno i szybko ruszaj. Możesz przed samym końcem przestać na chwilę, ale tylko jak spodoba Ci się patrzenie jak się męczy. Po wszystkim powinien Ci ładnie podziękować masażem stóp albo pleców. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak się przy tym bawiłaś? On nie chciał więcej? Nie wiem całować Ci butów, chodzić na smyczy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola21
No widzisz ,masz różne oblicza dominacji w seksie ,od drastycznej poprzez umiarkowaną aż do łagodnej. Wybierz to co dla ciebie odpowiednie i czemu podołasz . Do tego trzeba też mieć odpowiedni charakter albo zdolności aktorskie. W seksie dominują kobiety twarde ,władcze ,takie ,które wiedzą czego chcą , one w całym swoim życiu stawiają warunki,nie tylko w seksie .Są to kobiety pewne siebie,świadome swej seksualności ,zazwyczaj piękne choć niekoniecznie,najważniejsza jest ta pewność siebie i wtedy facet staje się jej niewolnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok ale jak było u was? nie chciał więcej, nie miałaś problemów, żeby mu to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Viola, bardzo celnie :) Pewność siebie jest kluczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola21
Autorko forum ,nadaj sobie jakiś NICK , bo nie wiadomo ,którym jesteś gościem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola21
Mój były facet tylko od czasu do czasu chciał takiego seksu więc było to dla mnie do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba_20
ok. Staram się dowiedzieć jak się przy tym bawiłaś i czy partner nie chciał więcej ( lizać Ci buty, chodzić na smyczy itp)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co np myślisz o tańcu. Chodzi mi o taki taniec, gdzie dziewczyna stoi tyłem do faceta i ociera się tyłem o jego sprzęt. Robisz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba_20
ok a co myślisz o tańcu. Chodzi mi o taki taniec, gdzie dziewczyna stoi tyłem do faceta i ociera się wkręca w jego sprzęt. Nie wiem jak to się nazywa. Robisz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola21
gaba_20 , rozumiem,że to ty,autorka forum. Nie ,nie było mowy o lizaniu butów,tego to bym już nie zniosła. Wiem z innych wypowiedzi kobiet gdy np.nagrodą dla faceta było ssanie obcasa od szpilek i to doprowadzało go do wytrysku. Pewien facet od kilku lat mnie prześladuje i pragnie pieścić moje stopy,całować każdy paluszek stopy a ja bym tylko czuła skrępowanie w takiej sytuacji. Są różne fora dla osób z takimi dewiacjami i najlepiej gdy ludzie szukają swojej drugiej połówki właśnie na takich forach a nie przypadkowo,wszystko jest dobrze gdy odpowiada to dwojgu. Ja nawet seksu w trójkącie nie potępiam pod warunkiem, że to akceptują wszyscy troje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba_20
ssanie obcasa w nagrodę za co? ludzie to mają fantazje... Nie napisałaś o tańcu? Tak gaba to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola21
gaba_20 , to świetny pomysł , zmysłowa ,wolna muzyka i zmysłowy taniec ,ale to nie jest dominacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×