Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ona tego chyba chce.

Polecane posty

Gość gość

Siemaaaa !! Taka super fajna w moim przypadku sprawa uczęszczam do szkoły mam jeszcze 17 lat, a ona 16 :) Ona w sensie koleżanka, która bardzo mnie lub (chyba) wskazuje na to: zaczepki na lekcjach XD mowi do mnie zdrobnieniem po imieniu, jak siedzi za mną drapie mnie po plecach i pyta czy mi dobrze XD, rysuje mi na plecach (tak jeździ palcem po plecach) i pytta co narysowałam ? a ja wiem co XD PENISA ...:))) Czasem coś do mnie powie np. weź daj mi to, a ja do niej dać Ci to ja mogę wiesz co...mm :) a ona z uśmieszkiem hihih, a ja po lekcjach to zalatwimy a ona reaguje taki nieśmiałym gestem ? śmieszkuje troszkę ale nie odpowiada mi tak złowieszczo rozumiecie XD i myśle Sobie, że jakbym chciał to mogla by mi zrobić loda na luzie...codziennie gadamy, zaczepia mnie, i jest przy mnie zboczona to wszystko wskazuje raczej na...mrrr bo niby jaka kobieta w wieku 16 lat nie chciała by komuś zrobić loda ?...Myslę, że każda na 100 dziewczym z 3 by się znalzły te co to nawet nie widzę nic o ...:) każda prawie chce tylko na drodze stoi odwaga, żadna i żaden się nie odważy wprost na poważnie zapytać no jeszcze w szkole to by odmówiła, ale w domu albo wracając razem po szkole jest inaczej. :) co o tym myślicie XD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dzieciaku ? zadrościsz mi, bo mogę to zrobić we tak młodym wieku palancie ? a ty biedaczek cebulaczek...20 + i nadal ani jednego stosunku ? pogratulować możesz już się nie udzielać, spadaj typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak na razie to możesz tylko penisa poczuć na plecach. A... prawie bym zapomniał -- XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby ?:) W ogole czemu Ja się pytam :) Toż to jest pewne, NARA przyebańcy co to tylko mogą sobie w internetach popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa DZIECIAKU, że owszem jestem 20+, to udało Ci się zgadnąć ;) ale jestem kobietą :P I przeraża mnie po prostu Twoje podejście do "tych spraw"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odchodź. Naucz nas jak rysować penisy na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 19.08 Padłam... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za żałośni ludzie ty tam kobieto 20+ żyj w ciąglej zazdrości, że Ty jako już przestarzała rura nie miałaś penisa w ustach, ani w piźd***. Wielka cnotka, śmieszą mnie takie kobiety jak Ty...wlaśnie mówiłem jesteś tą osobą co się trafia 1 na 100 wielka cnotka..weź idź kur.wa do zakonu xD bd latać w habicie i prawić o jezusie...BEZ ODBIORU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiedz, jak to jest mieć penisa w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och DZIECIAKU widać, że jesteś bardzo zbuntowanym chłopcem :P Weź się lepiej za naukę, bo matura przed Tobą! I nie deprawuj koleżanek! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×