Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

20 tydzien ciazy i 6 kg na plusie..

Polecane posty

Gość gość

hej, jestem w 20 tc i przytylam juz 6 kg...jestem raczej drobnej budowy, mieszcze sie jeszcze w stare spodnie itd, ale juz zaczynaja mi sie wzynac jak siadam....kupilam wiec sobie rozne na gumke itd Martwi mnie jednak, ze tyje za szybko...nie obzeram sie jakos, mam co prawda straszna ochote na slodycze i nie ma dnia zebym nie zjadla jakiegos batonika czy cos, ale nie jest tak ze zre ja swinia, wpycham w siebie kolejne Twixy itd. przed ciaza wazylam 57 kg przy wzrocie 170 cm, teraz waze juz 63 kg..... Narzucilam sobie juz wiekszy rygor, jem regularnie, na sniadanie owsianka itd. W ramach slodyczowego szalu ograniczam sie do zrobienia na obiad nalesnika z jakims slodkim farszem i owocami albo pieke zdrowe ciacho i jem tylko nieduzy kawalek raz dziennie. Myslicie ze mam szanse zatrzymac sie na 70 kg? Strasznie boje sie, ze przytyje np. 20 kg i bede wygladac jak baleron :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się nie będziesz obżerać to nie powinnaś jakoś mocno przytyć. 6kg na połówce to dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w 20 tc mialam juz 10 kg na plusie, wiec wiesz ;) ogolnie przytylam 15, co bylo dosc dziwne, bo zwykle dziewczyny najwiecej tyja w ostatnim trymestrze - u mnie bylo na odwrot. Szybko wszystko zgubilam, po pol roku karmienia piersia wazylam mniej niz przed ciaza :) nie przejmuj sie teraz takimi bzdurami jak dodatkowe kg, oczywiscie nie obzeraj sie itd, ale tez nie wpadaj w paranoje pt nie zjem ciastka chociaz mam straszna ochote, ale bede gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obstawiam ze przytyjesz tak ksiazkowo, czyli kolo 13-15 kg :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu uwazaj na to co jesz, ale nie mysl o sobie tylko o dziecku, tj dostarczaj organizmowi zdrowych produktow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 20tc mialam 7 na plusie, skonczylam na +9kg, ale mialam diete cukrzycowa w drugiej polowie ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość74893
ja w 21 tygodniu wazylam prawie 10 kg wiecej, a potem doszly mi tylko 3 kg :) i do III trymestru niespecjalnie zwracalam uwage na jakas diete czy cos :P jadlam to na co mialam ochote nie obzerajac sie jednak na zasadzie zagryze czekolada sledzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×