Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Eluska26

Rada

Polecane posty

Gość Eluska26

Witam , mam taki problemy . Jestem z chłopakiem a właściwie narzeczonym od ponad 6 lat. Ustaliśmy juz datę ślubu i wszytko mamy zamówione ogólnie na ślub i wesele. W naszym związku przez 6 lat różnie sie działo. Często sie kłóciliśmy ale zawsze jakoś udało nam sie pogodzić. Ogólnie mieszkamy razem ponad rok. Mamy oboje prace i tu pojawia sie 1 problem . On ciagle pracuje wyjeżdża często a także pracuje od pon do niedzieli . Głównie kiedy ma nawał pracy praktycznie sie nie widujemy mimo tego ze mieszkamy razem. Czuje ze u niego na 1 miejscu jest praca a nie ja a w mojej ocenie tak nie powinna byc. Wlasnie przez ta jego prace a głównie przez to ze ciagle go nie ma sa tylko kłótnie . Ostatnio sie pokłóciliśmy tak strasznie o to ze go nie ma i nie poświęca mi czasu ze on postanowił ze chce sie rozstać .minelo kilka dni i on jednak stwierdził ze warto jednak spróbować. Ja sie zgodziłam oczywiście bo mi na nim zależy ale on sie zachowuje sie strasznie zimno w stosunku do mnie. Tak jakby mnie olewał. Oczywiście nadal w pracy jest nawał wszystkiego ale ja staram sie to zrozumieć i jak najmniej kłócić sie z nim o to. I teraz juz sama nie wiem czy mu faktycznie zależy czy tylko po prostu bawi sie moimi uczuciami bo wie ze mi zależy. Nie chce dawać sie wykorzystywać bo mam juz 27 lat i nie chce dalej marnować czasu na kogoś kto ma mnie gdzies. Proszę o jakas radę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×