Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Fotowoltaika czy solary??

Polecane posty

Gość Damian

Ja się zdecydowałem na panele i mysle ze to była dobra decyzja, od montażu byli panowie z PV Projekt – działają naprawdę profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie tylko fotowoltaika, ale również pompy ciepła – takie propozycje w swojej ofercie ma firma Solsum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat jestem posiadaczką kolektorów słonecznych od firmy www.ogrzewaniepoznan.pl. Jak dotąd jestem bardzo zadowolona z ich pracy. Nie mieliśmy żadnych problemów z ich montażem oraz użytkowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystkowa23

Wg Was opłaca się wchodzić w tą fotowoltaikę? Innogy nam ostatnio wystawia dość wysokie rachunki i zastanawiamy się nad rozwiązaniem. Znajomi podsunęli nam właśnie takie rozwiązanie. Czytałam trochę o tym na stronie firmy PGM Fotowoltaika, oni się tym kompleksowo zajmują, brzmi to wszystko bardzo sensownie... Jakie są Wasze doświadczenia?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

Zdecydowanie fotowoltaika, u mnie montażem zajęła się firma Ml System, ale należy zadbać by miejsce montażu instalacji fotowoltaicznej nie było zacienione przez najbliższe drzewa czy budynki. Produkcja energii jest większa latem przy pełnym słońcu, bez zacienienia paneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej

Fotowoltaika to przyszłość - już od lat jest widoczny wzrost, ale w ostatnim roku strasznie dużo przybyło instalacji fotowoltaicznych i to nie tylko w mojej okolicy, ale ogólnie w całej Polsce. Trzeba jednak przyznać, że programy typu Mój Prąd zwiększyły trochę liczbę chętnych. Ja korzystałem z pomocy firmy PVGE i w całym procesie pomogli - od wyceny po montaż i pomoc w dofinansowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonka

W moim domu lepiej sprawdza się fotowoltaika. Mamy panele fotowoltaiczne i generalnie dążymy do tego, aby nasz dom był eko. Pomaga nam to ogarnąć firma Ml system, dzięki której oszczędzamy energię elektryczną 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My mamy fotowoltaikę, panele LG, inwerter FoxESS. Polecam taki zestawik, mnie się sprawdza wzorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie rozwiązania, które pozwalają wykorzystywać energię odnawialną są moim zdaniem dobrym pomysłem. Fotowoltaika i solary pozwalają na wykorzystywanie energii słonecznej, której przecież mamy za darmo pod dostatkiem. Gdyby tak potrafić ją skutecznie wykorzystywać to by było wspaniale. Sprawdźcie ofertę ecd.pl - na pewno was zainteresuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fotowoltaika dobra sprawa ale musi być dobrej jakości aby nie przysporzyła problemów podczas użytkowania. Trzeba popatrzeć nie tylko na panele ale na sposób montażu. Znajomi korzystali z usług Stilo Energy i  są zadowoleni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To inwestycja która się zwraca po czasie, mi znajomi polecali skorzystanie z krajowego projektu energetycznego. Z tego co opowiadali to są bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×