Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Leminka

Sole do kąpieli które co warto używać?

Polecane posty

Gość Leminka

Jaką sól do kąpieli polecacie używać? :) zainteresowałam się tym tematem w ostatnim czasie bo koleżanka zachwalała kąpiele w w solach kąpielowych. Szukam takiej, która poprawi jędrność skóry i regeneracja naskórka. W internecie sporo osób polecało takie sole jak ta http://www.ichemia.pl/101,floris-sol-bochenska-do-kapieli-1200g-lawenda.html i koleżanka opowiadała, że właśnie z tej firmy ma sól kąpielową, ale cytrynową. Polecicie coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leminka
www.ichemia.pl/101,floris-sol-bochenska-do-kapieli-1200g-lawenda.html link w poprzednim poście źle się wkleił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia544
Ja tylko sporadycznie kąpię się w solach kąpielowych, mam kilka bo dostawałam czasem w prezencie od kogoś ale polecić Ci nie wiem co mogę bo one jakoś rewelacji nie robią, za to te z ichemia.pl wydają się być dobre, zrobiłam mały "research" i widzę, ze ludzie je polecają sobie, wiec może kup te na początek, zobaczysz czy Ci odpowiadają i będziesz wiedzieć co dalej kupować :) drogie nie są więc nic nie tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tych używam, a raz w biedronce udało mi się kupić przed świętami też dobrą sól do kąpieli niedrogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko082341
Mi te z biedronki raczej nie podchodzą zamówiłam ostatnio z tego sklepu ichemia i w porównaniu do biedronkowych widać różnicę. Na pewno jakościowo są 100razy lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariand3p
a te sole z iChemia.pl to na co dobre są? Bo ja wlasnie tez mialam wczesniej jakie sole z supermarketow i w sumie nic nie dawaly, a te ze sklepu ichemia wygladaja na porzadne mozesz polecic konkretny rodzaj soli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolins25
Ja kupuję co jakiś czas stamtąd sole bocheńskie :) moja ulubiona - malina https://www.ichemia.pl/151,floris-sol-bochenska-do-kapieli-1200g-malina.html bardzo dobrze wpływa na jędrność skóry i cudnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julsa
Sole bocheńskie te z ichemia.pl używałam swego czasu odkąd kupiłam siostrze w prezencie, mi też się spodobały i dość często je kupowałam. Dobrze nawilżają i poprawiają jedrnośc skóry. Po przeprowadzce nie mam wanny tylko kabinę prysznicową to nie mam jak brać kąpiel z solami do kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linijka11
Ja kupowałam sól morską lawendową z ichemia.pl Plusem jest to ze poprawiła mi się jędrność skóry,poza tym czułam się fajnie po takiej kąpieli, z solą morska zrelaksowana i wypoczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiej zwykłej, barwionej soli z marketów to nie bierz, bo to chemia bez mikroelementów. Jak chcesz zdrową sól to bardziej się skieruj w stronię solbochenska.pl, bo masz ze źródła w okolicach Bochni i wiele gabinetów odnowy biologicznej z tego korzysta. Tam masz sól kosmetyczną, naturalną, a nie badziew, który tylko trochę pachnie przy kąpieli. To zupełnie inna jakość i jest w sumie mała świadomość różnic pomiędzy solami do pielęgnacji i regeneracji ciała, a szkoda. Moim zdaniem każdy powinien stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokii812
Zamówiłam miesiąc temu sole z tego sklepu ichemia.pl i fakt są naprawde bardzo dobre jakościowo. Głównie przepięknie pachną co bardzo mi odpowiada. Skóra po nich jest również dłużej gładka i miła w dotyku polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sole z ichemia.pl są rewelacyjne. Bardzo długo i intensywnie pachną dzięki czemu mam przepiękny zapach w domu nawet przez cały dzień po kąpieli porannej.  Skóra po nich również jest lepiej nawilżana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×