Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

medcare24

Opiekunka Osób Starszych w Niemczech

Polecane posty

NA CZYM POLEGA PRACA OPIEKUNKI Głównym zadaniem opiekunki jest sprawowanie opieki mającej na celu zapewnienie podopiecznemu w miarę komfortowego i niezależnego życia w obrębie jego własnego domu. Do podstawowych obowiązków opiekunki należy pomaganie podopiecznym w codziennych czynnościach, takich jak: ubieranie się, mycie, jedzenie, ale również dotrzymywanie towarzystwa, rozmowa, wspólne spacery. Opiekunki często pomagają również dbać o dom, robią zakupy oraz przygotowują posiłki dla siebie i podopiecznych. Każda opiekunka zobowiązana jest do całodobowej obecności w pobliżu osoby podopiecznej. DLACZEGO WARTO WYJECHAĆ Z FIRMĄ MEDCARE24? Naszym opiekunkom opłacamy w Polsce wszystkie składki społeczne od średniej krajowej czyli od kwoty 4.055 zł brutto miesięcznie. Składamy wniosek o wydanie druku A1, który jest potwierdzeniem legalnego zatrudnienia i gwarancją opłacania składek społecznych przez pracodawcę. Wszystkie opiekunki na czas pobytu w Niemczech otrzymują wydawaną przez NFZ Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. Nasze opiekunki podczas pobytu w Niemczech objęte są stałą opieką ze strony konsultantów agencji MedCare24. W przypadku pogorszenia się stanu zdrowia, śmierci podopiecznego lub innych zdarzeń losowych proponujemy naszym opiekunkom nowe miejsce pracy bez konieczności przyjazdu do kraju. Od opiekunek nie pobieramy żadnych prowizji. CO OFERUJEMY? - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie, - atrakcyjne wynagrodzenie do 1400 € „na rękę” zależnie od stopnia znajomości języka niemieckiego, kwalifikacji oraz zakresu obowiązków i stanu zdrowia podopiecznego, - pokrycie kosztów podróży, zakwaterowania oraz wyżywienia, - pracę dostosowaną do kwalifikacji i oczekiwań kandydatki, - elastyczne terminy i jasne zasady wyjazdów SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! MedCare24 Telefon: 789 381 379 e-mail: kontakt@medcare24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, że tylko stare baby dorabiające do emerytury tam bierzecie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż opiekunki
yyyebnijcie się w czereb, właśnie przez taką firmę i taka opiekę w tej chwili się rozwodze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO 1400€ na rękę w zależności od znajomości niemieckiego? Pewnie, jak znasz podstawowy to dostaniesz 500€ i ariwederczi roma. Kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam z tą firmą przez 2 miesiące w Niemczech i jestem zadowolona, wypłata na czas. Wybieram się jeszcze raz w tym roku, Wyjazd pod koniec października. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:18 Heh, Autorka sama ze sobą koresponduje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyjechałam z firma interjob i jestem bardzo zadowolona;) Trafiłam na bardzo życzliwych ludzi ( zarówno w Polsce jak i w Niemczech ) . Dostałam polskojęzyczną opiekę i telefon zaufania (na szczęscie nie były potrzebne) . Wypłata na czas + premia i jeszcze zwrot kosztow wyjazdu ! Już szykuje sie do kolejnego wyjazdu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyjezdzam z tml proffesional ,ale nie jako opiekunka tylko do pracy w ogrodnictwie albo sortowaniu odziezy:) Jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś szuka pracy w charakterze opiekunki osoby starszej w Niemczech, to ja polecam wejść na portal http://www.praca-niemcy.com, tam są publikowane ogłoszenia m.in. z tego obszaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenusia
W Gliwicach ta agencja organizuje takie wyjazdy http://www.centrumpracy24.com . Wiadomo, że taką prace trzeba przemyśleć, szczególnie jeśli ma się rodzinę bo to wiąże się z rozstaniem na kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto skorzystać z takich firm jak http://pflegerin24.pl/ - sporo pomagają, jesli chodzi o pracę w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Dobrze płaca, nie ma problemu z kontaktem. Znajoma jeździ już kolejny rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medcare24 Zapraszam na spotkanie informacyjne 03.02.2017 o godz. 11.00 Bytom - Radzionków, ul. Kużaja 19 Biuro MCK Spotkanie dotyczy pracy w Niemczech w charakterze Opiekunki Osób Starszych w Niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×