Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W sobotę wychodzę za mąż z rozsądku...czy to moze przetrwac ?

Polecane posty

Gość gość
II. Zodiac sign Gemini - 4th House (25° 52') Ascendant - 1st House cusp Aquarius (29° 31') Moon Leo 6th House (15° 43') 2nd House Cusp Aries (27° 8') Mercury Cancer - 5th House (20° 11') 3rd House Cusp Taurus (27° 22')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Venus Gemini - 4th House (23° 20') 4th House cusp - Imum Coeli Gemini (17° 28') Mars Virgo - 7th House (17° 28') 5th House Cusp Cancer (5° 11') Jupiter Virgo - 7th House (3° 58') 6th House cusp Cancer (25° 29')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saturn Virgo im 7th House (20° 44') 7th House cusp - Descendant Leo (29° 31') Uranus Scorpio - 8th House (22° 15') 8th House cusp Libra (27° 8') Neptune Sagittarius - 10th House (21° 10') 9th House cusp Scorpio (27° 22')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Ja wyszlam za maz z milosci,nie jestem pewna czy maz tez,na slub czekalam5lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pluto Libra - 7th House (19° 0') 10th House cusp - Midheaven Sagittarius (17° 28') 11th House cusp Capricorn (5° 11') astrosofa.com 12th House cusp Capricorn (25° 29') Będę póxniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, zobacz także wieczorem albo na wszelki wypadek jutro to trochę trwa i nie jest proste, zostawie na pewno jutro do 12 h jakąś wiadomosć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również zastanawiam się,czy nie wyjść za mąż za przyjaciela... mam 34 lata,on jest wspaniałym człowiekiem.tylko że ja go nie kocham jak na to zasługuje,nie chce go zranić swoją osobą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również zastanawiam się,czy nie wyjść za mąż za przyjaciela... mam 34 lata,on jest wspaniałym człowiekiem.tylko że ja go nie kocham jak na to zasługuje,nie chce go zranić swoją osobą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ryby i reszty ex i aktualnego mam trochę już coś, pamiętaj to oparcie na statystyce ale tej od tysięcy lat.. X nieważne, do rzeczy: są zasadnicze różnice między 1. i 2., TO NA PEWNO nie takie same osoby (statystycznie) I tak, mają niewiele wspólnych cech, chyba tylko tzw. ascedent w wodniku i tyle.. ROZNICE zasadnicze: 1. ma oprócz głównego 4 znaki powietrza w tym wagi aż trzy i bliżniaka (czyli bardziej stałości); aż 3 znaki ognia (w tym jeden byka co ma znaczenie dla Twojego znaku ryby vs waga plus byk, o czym dalej..); i dwa Twoje znaki wody Skorpiona (to raczej czarna sfera jego) 2. jest prostrzy pod tym względem: bo 3 znaki ziemi (co jest SPRZECZNE z ogólnym znakiem bliźniaka) wszystkie panna..; i pozostałe znaki po dwa razy.. CZYLI MA WSZYSTKIE ZNAKI CZTERY ten 1. NIE ma znaków ziemi; DALEJ 1. ma tylko dwie sprzeczności znaków wewnątrz dość niegroźne, 2. ma WSZYSTKIE znaki wewnętrzne sprzeczne ;-( przy czym obaj mają sprzeczny ascedent z Twoim znakiem ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie byłem w takiej sytuacji ale tez bym do niej nie doprowadziła. Nie masz kontroli na swoim życiem. Jestes jak łódka na oceanie bez sternika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki. Najważniejsze żeby to facet Cię kochał. Jeśli ty jego kochasz to jesteś na przegranej pozycji, bo zaboli cię każda nielojalność z jego strony, każde złe słowo. Obecnie to ty jesteś w lepszej sytuacji, nie kochasz go jak twierdzisz, a ja ci wierzę i nie wmawiam miłości jak niektórzy na forum. Patrz na swoje szczęście, po ślubie udawaj miłość, bądź dla niego miła, kochana, uprawiajcie dużo seksu, a wtedy on jeszcze bardziej się zakocha. Będzie na każde twoje zawołanie, na rękach cię będzie nosił. Jeśli dasz mu do zrozumienia, że go nie kochasz to on pocierpi, pocierpi i się odkocha. A wtedy znów będziesz się męczyć z innymi facetami. W związkach trzeba być cwanym i sprytnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2. ma znaczącą widoczną przewagę 7 domu (poszukaj sobie w necie dalej) 1. nie ma aż takiej przewagi ale widoczny 8 dom przeważa ogólnie znak ryby i bliżniaków jest iskrzący ale w sensie zwarcia.. lepiej wygląda ta sfera nieświadomości 1. gościa bo 2. ma "zwarcie" sam wewnątrz siebie (same sprzeczności) Koniunkcje 1. ciekawszy bo potrójna wagi i to mrocznych znaków w wadze plus uran, neptun - tzn bardzo ciekawa postać ale złożona z jakimś wewnętrznym fatum w stylu Britney Spears (tzn. miało mroczne sekrety i na chwilę jej odwaliło, poszukaj w necie) Dla Ciebie u 1. bardzo korzystne potencjał z tą potrójną wagą plus bykiem z rybami dobrze się to układa plus mroczny skorpion, coś dla Ciebie akurat 2. prostrzy potrójna koniunkcja panny.. nuda, ziemia, rutyna, przyziemność.. :-( ma tam jakiegos skorpiona i raka ale to nic w porównaniu do byka w wenus 1. vs Twojej ryby Co ciekawe obaj mają tzw. wewnętrzny kwinikus czyli tajemniczość wewnątrz siebie.. czyli spełniają minimalne wymagania ryby, ale 1. jest zdecydowanie ciekawszy ale z elementami tragiczności jakieś PRZECHODZAC do modelu wspołczesnego Niestety nie jest wspólna metodologia dla obu :-( zawsze mnie to wkurza... czyli jest "coś niewyjaśnionego" albo błędnego w tych modelach, jakieś zanieczyszczenie które ciężko wykryć albo coś ukryłaś ważnego co ma wpływ..?? ogólnie 1. pasuje do osobowości mbti typu intj (ta nie pasuje do bliżniaka bo to introwertyczny typ), entp, enfp (ale ten typ nie pasuje do ryb) 2. jest bardzo mało spójny z ogólnym mbti bliżniaków (moze z uwagi na wewnętrzne sprzeczności), dlatego stawiam na istj, espt ALE co ciekawe NIE pasuje w ogólnym ujęciu do Ciebie jako ryby zwłaszcza jeżeli jesteś coś w rodzaju isp? are you? :-) 1. pasuje do Ciebie nie ważne jakie masz mbit ryby (przy ogólnych założeniach, zakładając) może w tym szkopół Twój? Na jakich to założeniach: bo 1. ma przewagę 4, 5 znaków powietrza czyli intuicji lub myślenia; 3 ognia czyli dodatkowo postrzegania i tylko 2 ryby (to ogólnie pasuje jak wyzej) 2. ma az 3 znaki ziemi czyli klasycznie postrzegania (a nie myślenia); i pozostałe po 2 znaki (i tu jest ZMIANA bo powietrze jest jako myślenie innaczej niż u 1. a ogien - intuicji).. nie lubię takiego ułożenia bo wiele wypacza.. wyżej były użyte skróty myślowe powietrze, etc -oznacza znak powietrza etc; a myślenie, postrzeganie - to jedne z 4 wiadomych symboli mbti..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rada szczęśliwej mężatki? Jesteś teraz w udanym związku? Ile lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - dam sobie rękę uciąć, że ten komentarz pisała osoba mądra i doświadczona życiem. Popieram w 100000 %. Nic dodać, nic ująć. Ja wcześniej tego nie wiedziałam i dziś w wieku 32 lat jestem sama bez perspektyw na udany związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podsumowanie dla rybki: 1. gość z założenia bardziej do Ciebie ciągnie, ale ma swoje sekrety, niuanse itd 2. prosty, za prostu dla ryby? przyziemny itd ALE nie jest tak ułożony potencjał do Ciebie? u 1. taka ciekawostka z tym syndromem Britney koniecznie poczytaj sobie.. podobno przez te swoje znaki zamknęła się, coś tam z dziecmi miała jakieś zaćmienie itd, potem jej przeszło? to coś do tego 1. pasuje..? czy 2. jest introwertykiem? chociaż nie powinien być jako bliżniak? dziwne XXXX ps. do Autorki głównej WIDZISZ ILE JEST RZECZY Z TYM WYBOREM A TY IDZIESZ W CIEMNO JUTRO? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:46 Mam nadzieję, że twój komentarz to nie jest ironia, bo mój post o 19:30 był zupełnie poważny. Wiem, że to co napisałam jest nietypowe, ale według mnie to jedyna droga by być szczęśliwym. Nie namawiam autorki do zdrady męża, tylko do zadbania o swoje szczęście. Trzeba wiązać się z kimś kto NAS kocha, a nie my jego. W każdym związku zakochanie przemija, pożadanie też powoli gaśnie, dlatego warto mieć kogoś komu na nas zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - To ja z 19.46. Mój komentarz nie jest ironią. Po moich doświadczeniach w relacjach damsko-męskich jak najbardziej zgadzam się z Twoim punktem widzenia. W życiu różnie bywa a kobieta powinna się asekurować, aby w razie jakiegoś wyskoku swojego mężczyzny nie cierpieć. Dać siebie, ale nie w 100%. Może w 99%, ale na pewno nie w 100% !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tych kombinacjach wyjdziecie jak Zabłocki na mydle. Wszystko co nie jest na 100 procent zawali się jak domek z kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie nie da. Jak z kims zyjesz, przyzwyczaisz sie do niego, to i tak zaboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba za tak naprawde masz go w d..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama miłość nie jest bezbolesna ale w naprawdę ciężkich momentach tylko to cię uratuje. Tak już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widac nie ty jedyna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to co , trzymajmy kciuki za autorke ! Moze napisze jutro jak tam noc poslubna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za horoskop, napracowałeś się sporo. Ogólnie się zgadza, choć tej wewnętrznej sprzeczności 2ki nie rozumiem i nie widzę, albo nie rozumiem, jak miałoby się to przejawiać. Będzie nadużyciem jeśli poproszę Cię byś powiedział coś o mnie? Zodiac sign Pisces - 6th House (28° 16') Ascendant - 1st House cusp Libra (3° 3') Moon Aries 7th House (25° 39') 2nd House Cusp Libra (27° 27') Mercury Pisces - 5th House (7° 27') 3rd House Cusp Scorpio (27° 53') Venus Taurus - 8th House (13° 13') 4th House cusp - Imum Coeli Capricorn (3° 56') Mars Leo - 11th House (28° 5') 5th House Cusp Aquarius (9° 35') Jupiter Virgo - 11th House (2° 27') 6th House cusp Pisces (9° 22') Saturn Virgo im 12th House (23° 17') 7th House cusp - Descendant Aries (3° 3') Uranus Scorpio - 2nd House (25° 25') 8th House cusp Aries (27° 27') Neptune Sagittarius - 3rd House (22° 40') 9th House cusp Taurus (27° 53') Pluto Libra - 1st House (21° 0') 10th House cusp - Midheaven Cancer (3° 56') 11th House cusp Leo (9° 35') astrosofa.com 12th House cusp Virgo (9° 22')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te od horoskopu, wier/dal/acie sie na cudzy topik - wypad uprzejmości sobie róbcie na privie- zdziecinniałe idioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz testy z krotkiego opisu ktore u gory do Ciebie pasują z tych typów zobaczymy czy się pokrywa :-) www.truity.com/personality-type/INFJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe z jakim nastawieniem wstała autorka, pewnie już się szykuje... Gość z 19.30 tak jak inni przyznam Ci dużo racji. Im więcej facet włozy w związek tym trudniej mu będzie odejść. jest coś jeszcze w tym, że ważne jest, by mezczyzna pierwszy wyznał miłość, pierwszy się zakochał... kiedyś miałam taką dobrą koleżankę, powiedziała mi pewna rzecz: nigdy nie mów pierwsza, że kochasz, bo będziesz od początku na spalonej pozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czegoś takiego jak "małżeństwo z rozsądku". jest za to małżeństwo z desperacji i to jest właśnie ten przypadek. X zabawnie będzie, jak się miłość życia pojawi za rok lub 2, a ty autorko już będziesz mężatką z dzieciakiem i zobowiązaniami. będziesz sobie wtedy rwała włosy z głowy za swoją głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Autorce też sie przyda, jezeli nie jest za pozno.. i nie horoskopy tylko psycholigia :-) u ryby zatem - nie wspominam zeby nie sugreowac tego mbti U Ciebie 3 znaki wody, ale az 4 ziemi (czyli strefa praktyczna przeważa co rzadko jest u ryb jak wiadomo, bardziej idziesz do wodnika); 2 znaki ognia i jeden tylko powietrza (1. ma ich więcej więc chyba lepiej Ciebie uzupełniał) Co ciekawe, nie wiem czy zauważyłaś ale masz TE SAME ZNAKI CO 2. odjowisza w pannie czyli az połowę !!! ALE lepiej pasuje do Ciebie 1. bo ascedent masz w wadze, ktora lepiej pasuje do ryb i sama masz duzo wagi plus byki czasami (idealnie pasuje do ryb, czego nie ma 2.) Generalnie 1. lepiej Ciebie uzupełnia w tej 50 proentach znaków, a 2. ma 50 procent zgodnosci jak Ty; a i u Ciebie jeszcze koniunkcja w rybach z merkurym (czyli lubisz rozmyslanie o takich rzeczach plus energia wenus w byku - dla przykładu 1. ma to samo, a 2. tylko ma bliznika z ogolnego znaku, u 2. bardzo nieciekawy mars) Generalnie Ty sama jesteś wiele ciekawsze niż 2. wiele razy, ale on ma te dalesze 50 procent jak Ty? ciekawe? jak nie chce ci sie czytac o mbti zobacz na ten skrot czy pasuje do Ciebie www.truity.com/personality-type/ISFJ Nie pasujesz do stereotypowej ryby, tak jak 2. do takiego blizniaka.. moze w tym te sprzecznosci, to moze złe słowo 2. ma bardziej wychamowaną energię.. a 1. napędza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabko tak moze czekać do nieskocznonosci a co jak przyjdzie nie rozpozna, minie się i nic nie bedzie? to lepiej brac co daja na promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×