Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Castor

Czy da się trafić 6 w lotto?

Polecane posty

Gość Castor

Te kumulacje są wysokie i generalnie szybko rosną. Nie chcę mi się wierzyć, że przy takich kwotach nie ma jakichś matactw (zwłaszcza, że żyjemy w kraju skorumpowanym, niestety). Moje pytanie, czy znacie kogoś kto faktycznie trafił 6? Nie na zasadzie 'jakaś rodzina na drugim końcu miasta wygrała', tylko chodzi mi o pewniaki. Gram w lotto od kilku lat i coraz bardziej zastanawiam się czy to nie strata pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanse są mikroskopijne ale są. Płacisz za to, że dają ci szansę co nie znaczy że wygrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że strata! Znam osoby, które pracowały w kolekturach i same się dziwiły, jak to jest możliwe, że tak rzadko ktoś wygrywa, skoro tyle osób gra. Jestem pewna, że to są matactwa, nie graj w to gó/wno, bo szkoda pieniędzy. Można wygrać mniejsze kwoty raz na ruski rok ale dużej kasy nie ma co się spodziewać. Większość graczy żyje marzeniami, a jak sobie policzysz, ile dołożyłeś do tego interesu przez minione lata i wyobrazisz, ile ludzi tak samo na to łoży jak Ty, to sam sobie odpowiedz, czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Castor
Wiem, że Brytyjskim Lotto zwycięscy są znani, w sensie prasa o nich pisze, dają jakieś wywiady itd. To świadczy o tym, że tam ktoś faktycznie wygrywa. W Polsce nie ma absolutnie żadnego sposobu by sprawdzić czy przeciętni Kowalscy wygrywają czy może jacyś podłożeni pracownicy (gdybym chciał zrobić szwindel jako szef totalizatora to podstawiałbym swoich ludzi). Dlatego założyłem ten temat, czy są w Polsce ludzie którzy faktycznie trafili 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na y t ogladalem filmiki jaknna zywo ludzi w lotto podczas losowania oszukuja. Poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam nikogo z 6 ale mój wujek miał kiedyś 5 ja wielokrotnie miałam 4 w lotto plus moja matka w kaskadzie trafiła tysiąc złotych poza tym im się nie opłaca oszukiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam kiedys 5 ,mniejsze sumy mam czesciej, gram zawsze te same numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
da się trafić w 6, ale jest to wiara nie poparta doświadczeniem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są szanse – obrazowo. Szanse są, w przybliżeniu jak 1 do 14 mln (prawie). Teraz to zobrazuję. W ryzie papieru jest 500 kartek. Papier jest sprzedawany w pudełkach po pięć ryz. Czyli w jednym pudełku mamy 2500 kartek. Teraz masz 5600 takich pudełek. W tych pudełkach znajduje się jedna kartka z wygraną. Spróbuj ją teraz wylosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamczyk99
Ja w lotto gram od kilku tygodni i cały czas liczę, że strona kuponylotto pl przyniesie mi szczeście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×