Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diana_na_wózku

Jak myślicie, polska to biedny kraj?

Polecane posty

Z jednej strony mi się wydaje, że jesteśmy, biednym wschodnim, krajem (Nawet uchodźcy nas omijają, ale to dobrze:D) Z drugiej strony ludzi np z Ukrainy przyjeżdżają do nas za chlebem. Więc jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska powinna zamknąć granice przed tym bydłem imigranckim bo będziemy mieli problemy, a właściwie już mamy, bo okradają nas Wietnamczycy, Chińczycy, Czeczeni jeszcze porywają i mordują na zlecenie, a o chorych psychicznie muzułmanach z krajów arabskich nie wspomnę. POLSKA DLA NICH POCHODZĄCYCH Z UPADŁYCH PAŃSTW TO RAJ! Szkoda tylko, że importują do Polski ten syf, z którego wyrośli. A teraz parę słów ile się zarabia: Ukraina w przeliczeniu na złotówki 300zł, Wietnam 800zł, kraje arabskie to dziesiątki milionów bezrobotnych, więc ten syf będzie ciągnął do Europy, Afrykanie tak samo, Indie to syf, któremu grozi jeszcze głód, to dlatego hasło ZERO TOLERANCJI DLA IMIGRANTÓW jest dla nas zbawienne, nie powinniśmy korzystać z ich barów, unikać ich firm, stosować ostracyzm społeczny, to będziemy wolni od tego syfu, jaki reprezentują. POLSKA TO RAJ, KTÓRY POWINNIŚMY CHRONIĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem w Brukseli, gdyby było to miasto europejskie, z Europejczykami to bym tam został, ale rdzenni Europejczycy boją się tam wychodzić na ulicę, rdzenni Belgowie u których mieszkałem mówili mi, że dzielnica jest niebezpieczna przez imigrantów z Afryki, Turcji, krajów arabskich, Rumunów i innych, a to było centrum Brukseli! Wróciłem do Polski, do Warszawy i co widzę? Ulice w centrum, pełne azjatów, afrykanów, Arabów i innych, zaczyna się to samo, ich liczba rośnie, z każdym dniem, będzie coraz bardziej niebezpiecznie i kiedyś będziemy wspominać, że Polska była kiedyś bezpiecznym krajem, kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
uchodzcy nas omijają też z innego powodu .. Polska to zimny kraj Warszawa jest 12 najzimniejszą stolicą świata na 200 państ to bardzo kiepski wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
Wiec problemem jest nie tylko pieniądze , a to ze tutaj u nas ludzie zamarzają na ulicach .. A w takiej Barcelonie nawet jak zasniesz w styczniu na ławce to rano się obudzisz na pewno.. W Polsce ci to nie grozi , trafisz do kostnicy jakbyś całą noc spędził na zewnątrz przy minus 18 C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Uchodźcy" czyli imigranci liczący na lekkie życie, w zasadzie często kryminaliści z Azji i Afryki, bo nikt dobry i normalny nie ucieka z własnego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny ale tej biedy tak nie widać, bo Polacy są bardzo zaradni i pracowici. Niestety zarobki są małe i z pracą ( normalną) bardzo ciężko, bo u nas nic się nie produkuje w zasadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie jest coraz cieplej, nie ma mroźnych zim, mamy to szczęście, że durni Niemcy zaprosili to bydło imigranckie do siebie, a Angole ich jeszcze wpuszczają, ale to niedługo się skończy, a chętnych do socjalistycznego raju, czyli do EU, jest nie dziesiątki milionów, a setki milionów, bo Azja i Afryka to w 95% syf i dno kompletne, pod każdym względem społecznym, duchowym, przed takim powinniśmy wybudować mur i nikogo nie wpuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×