Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wizyta u prostytutki

Polecane posty

Gość gość

Witam Mam prawie 20 lat jestem prawiczkiem co myślicie o pójściu do prostytutki w moim przypadku. Nie koniecznie musi do czegoś dojść ale chciałbym chociaż dotknąć i popatrzeć na kobiece ciało. Prosze o wyrażenie swojego zdania szczególnie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj jakiegoś masażu erotycznego ? Nie miałabym nic przeciw żeby mój chłopak był na czymś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na patrzonko, się nie wstydz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez byłem w twoim wieku i już nawet do prostututek dzwoniłem ale w ostatniej chwili zrezygnowałem, teraz mam 24 lata i jeszcze z żadną kobietą się nie całowałem nie mówiąc już nawet o oglądaniu jej nago czy seksie, a czym jestem starszy tym bardziej sobie wmawaim ze seks nie jest mi do niczego potrzebny - i nie jest bo skoro nigdy go nie próbowałem to nawet nie wiem czy jest to przyjemne ale dziewczyne chyba fajnie było by mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedni chłopcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Biedni chłopcy X Tak sie konczy jak mezczyzna nie jest roochaczem. Kobiety pragna roochaczy dupkowi bad boyow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stać cię? Wizyta u prostytutki z miarę wyglądem to wydatek min 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie idź do żadnej prostytutki. Będziesz żałował do końca życia. Nie daj sobie wmówić, że świat to tylko seks seks i seks. I że jak masz 20 lat to już powinieneś mieć na koncie 7 lasek. Spokojnie. Ja w Twoim wieku (10 lat temu) byłem prawiczkiem, potem dużo się działo w sprawach sercowych i łóżkowych, teraz mam super żonę i dziecko w drodze. Na wszystko jest czas w życiu! Seks to coś wyjątkowego i nie zaczynaj tego z kobietą, którą każdy może mieć za 200 czy 300 zł. Szanuj się młody, a spotka Cię nagroda w postaci seksu z kimś, komu na Tobie zależy! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:51 No , a ktoś na kim mu będzie zależeć daje każdemu za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:53 Współczuję Ci Twojej wizji świata. Biedny z Ciebie człowiek. Mam nadzieję, że jesteś po prostu młodym pryszczuchem i za dużo oglądasz TVN-u. Wierz mi, życie takie nie jest i nie musi takie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamiast prostytutki poszukałbym chyba swego rodzaju przyjaciółki do tego typu spraw. Na stronach typu http://ekstaza.pl nie jest teraz trudno o taką. Umawiasz się raz na jakiś czas i się zaspokajacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie nie zgadzam z kolega kilka postow powyzej, idz do d****** daj jej swojego penisa, powiesz jej ssij fiuta suczko, zobaczysz ze to mega przyjemnosc nabierzesz oglady, pewnosci siebie i ebdziesz wyrywac studenciary teraz i za 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z milosci czy z dziwka kobieta jest taka sama zadnej roznicy rowniez w seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno ta z miłości jest jakoś lepiej, czujesz ze robisz to z kobieta na które ci zalezy a taka prostytutka powie ci to co chcesz usłyszeć ale za godzine to samo powie innemu klientowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy robisz to z prostytutką to nie jest nawet jedna tysięczna tego, co czujesz kiedy jesteś z kobietą którą kochasz. Prostytutki były, są i będą a miłość nie jest do kupienia. I dlatego seks z miłości smakuje inaczej. Ona Ci coś daje, wszystkie te sekrety, wszystkie te skarby wychuchane przez rodziców. A Ty ją im psujesz:) I tego nie zastąpi żadna, nawet najbardziej ekskluzywna prostytutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy robisz to z prostytutką to nie jest nawet jedna tysięczna tego, co czujesz kiedy jesteś z kobietą którą kochasz. Prostytutki były, są i będą a miłość nie jest do kupienia. I dlatego seks z miłości smakuje inaczej. Ona Ci coś daje, wszystkie te sekrety, wszystkie te skarby wychuchane przez rodziców. A Ty ją im psujesz:) I tego nie zastąpi żadna, nawet najbardziej ekskluzywna prostytutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy robisz to z prostytutką to nie jest nawet jedna tysięczna tego, co czujesz kiedy jesteś z kobietą którą kochasz. Prostytutki były, są i będą a miłość nie jest do kupienia. I dlatego seks z miłości smakuje inaczej. Ona Ci coś daje, wszystkie te sekrety, wszystkie te skarby wychuchane przez rodziców. A Ty ją im psujesz:) I tego nie zastąpi żadna, nawet najbardziej ekskluzywna prostytutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurwa goscu, wystarczy raz coś napisać a kto będzie chciał to przeczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×