Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochający mąż

Żona z Innym

Polecane posty

Gość kochający mąż

Witam Od dłuzszego czasu moja żona oraz ja fantazjujemy na temat zdrady kontrolowanej do tego dochodzi ostatnim czasem jej zblizenie z swoim ex facetem(wspólna kawa oraz wyjscie razem z nim i znajomymi na impreze gdzie ja musialem niestety byc w pracy). Moja żona ostatnio wyraźnie chodzi podekscytowana, ma wieksza ochote na sex oraz co najbardziej rzuca sie w oczy zaczela naprawde bardzo kusic swoim wygladem(szpilki spudniczki sexowne ciuszki z eko skóry). Osobiscie bardzo mnie ta cala sytuacja nakreca do tego stopnia ze pograzam sie w myslach zdrady kontrolowanej coraz bardziej. Czy to normalne zjawisko, czy moze powinienem z tym przystopowac albo odwrotnie dac zonie wolna reke i pozwolic jej kontrolowac bieg wydarzen? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz sie wykastruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez chce zobaczyc swoja z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający mąż
Tak zapewne jest to obarczone wysokim czynnikiem ryzyka oraz niesmaku jednak zamiast mnie denerwowac czy wyprowadzac z rownowagi ta cala sytuacja zaczyna wrecz fascynowac. Licze na ciekawe wypowiedzi inteligentnych osób a weim ze takich tutaj nie brak oraz chcialbym zobaczyc co o tej sytuacji sądzą same kobiety. Pozdrawiam Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający mąż
Jezeli chodzi o podniecenie wlasnie bardziej podnieca mnie fakt jako forma uleglosci chociaz żona jako obiekt meskiego pozadania jest rowniez fascynujacy mysle ze jest to swoiste polaczenie tych 2 rzeczy. Dziekuje ze podchodzisz to tematu powaznie nie smiejac sie czy wyszydzajac ja uwazam ze temat hot wife i rogaczy jest bardzo szeroki i obecny zdecydowanie za malo o nim dyskutujemy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwin1977
kochający mąż,podnieca cię sam fakt zdrady żony czy chciał byś zobaczyć jak ją inny dosiada a ona jest mu posłuszna i oddana?ja mam taką fantazję by poznać parę z facetem rogaczem ale to jeszcze w sferze fantazji,wiele par zapewne tego próbowało i nie wszyscy wyszli na tym dobrze więc się dobrze zastanów,z drugiej strony życie jest za krótkie by nie realizować swych fantazji,ty najlepiej znasz swą żonkę i pomyśl sam czy jak jakiś przystojniak zrobi lepiej twej żonce niż ty to jak ona zareaguje,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający mąż
Podniecajacy jest fakt tego gdybym to widzial i doswiadczyl jej przyjemnosci tego co np z racji moich musze przyznac rozmiarow nie dane jest jej przezyc. Zawsze bylem raczej szczpuplym facetem normalnej budowy jej ex to typ macho dobrze zbudowany silny mysle ze pociaga ja wizja bycie z kims takim w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający mąż
Jeżeli chodzi o praktyki femdom to osobiscie nie mam doswiadczenia jednak rowniez mnie to kreci i pociaga mysle ze mam ulegla natura od kiedy pamietam jestem wychowany w glebokim szacunku dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający mąż
W zasadzie sprobowanie praktyki femdom jest calkiem dobra forma rozpoznania sytuacji jednak osob z ktorymi mozna na ten temat porozmawiac i poradzic sie jest jak na lekarstwo dlatego tym bardziej dziekuje Tobie za celne i trafne rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwin1977
jesteś pewien że żonka ze swym byłym już nie przyprawiła ci rogów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający mąż
Jasne bardzo chetnie mozemy porozmawiac o tej tematyce gdyz rowniez mnie ona fascynuje nie zwyklem szufladkowac ludzi jezeli masz ochote na grzeczna mila oraz konstuktywna rozmowe bedzie mi bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający mąż
Jezeli chodzi o przyprawienie mi rogow jestem pewny ze tego nie zrobila gdyz mowimy sobie o wszystkim lecz jej spotkania z ex oraz fascynacja jego osoba wskazuje na to ze moze kiedys do tego dojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający mąż
Tak mysle ze moglaby byc do tego zdolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochający mężu który psychiatra cie leczy? Zamiast siedzieć tu i piertolić głupoty lepiej pilnuj żonki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający mąż
Nie mam potrzeby leczenia psychiatrycznego podzielilem sie tylko swoimi fantazjami i przemysleniami czy to cos zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwin1977
po co ma jej pilnować skoro chce by się oddała innemu?przeczytaj uważnie kolego zanim sie wypowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający mąż
Dzieki za zrozumienie erwin widac niektorzy nie dorosli do tego typu zachowan nie potrafia zrozumiec ttego ze sa ludzie ktorych nakreca cos o czym oni by nie pomysleli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający mąż
No tak jest bardzo otwarta dzieki Ci za fajna rozmowe moze mialabys okazje jeszcze pogadac jezeli tak zostawiam swoj nr gg 42184073 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja marzyłam o seksie w trójkącie z męża kolegą na którego od dawna miałam ochotę i on na mnie tylko zgoda męża wchodziła w grę. Mąż pragnął dla mnie mocnego seksu i tylko pod warunkiem z całą trójką kolegów i nim. Miałam obawy że nie podołam lecz mąż zapewni że przerwie gdy będę chciała skończyć. Gdy się zaczęło mąż chodził podniecony i dumny jak paw rozszerzał wargi sromowe by swobodnie wchodzili we mnie koledzy. Przy ostatnim koledze z bardzo dużym członkiem odruchowo chciałam cofnąć pośladki wtedy mąż przytrzymał pupę by swobodnie się wbił w mokrą cipkę. Po nim jako ostatni wszedł mąż ale szybko się spościł bardzo obficie. Obecnie mamy seks z drugą parą i wymianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline 88
Hejka Byłam kiedys z facetem ponad dwa lata rozstalismy sie po tym okresie w sumie bylo z***biscie jednak po jakims czasie zwiazek sie poprostu wypalil po pol roku poznalam innego meszczyzne obecnie juz narzeczonego :) Jakis rok po rozstaniu z bylym odnalazl mnie na pewnym portalu spolecznosciowym a ze bylam juz w zwiazku randki odpadaly umowilismy sie po czasie na kawe pogadalismy odnioslam wrazenie ze ciagle do mnie cos czuje jednak okazywal mi szacunek pare spotkan zapytalam mu sie co daja mu te spotkania skoro wszysto sobie wyjasnilismy powiedzial mi ze podkreca go wizja tego ze kiedys mnie mial a teraz ja mam innego faceta. Przyznaje ze to dosc dziwne i inna by skonczyla ta znajomosc jednak mi to nie przeszkadzalo czasami zaprosil mnie na piwo czy nawet na zakupy widac odpowiadala mu rola przyzwoitki tzw widzialam jak kupujac mi cos sexownego ze az sie gotuje ale odrazu mu odpowiadalam wyobraz sobie ze i tak mnie w tym nie zobaczysz odpowiedzial mi tylko "wiem o tym" rozumiem ze czesc facetow tak ma i autor tematu rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałam z moim chłopakiem oboje chcieliśmy seksu z innym i inną. Nadarzyła się okazja z moim byłym i jego dziewczyną. Chętnie przystali na ten seks. Ja wiedziałam co przeżyję bo już z nim miałam nie raz seks ale nie przy obecnym chłopaku. Za to mój obecny nie wiedział jak przebiegnie jego stosunek. Ja byłam jego pierwszą i do tego seks przy mnie i moim byłym. Wracamy gdzieś raz w miesiącu do seksu z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystopuj. Miałem tak samo 10 lat wstecz. Jeszcze byłem młody i głupi. Co może być podniecajacego w tym że inny samiec pcha twardego huba w twoją samice?? Sapie i po ci się tłustym potem na jej ciało. Nic. Daj sobie z tym spokój. Kup jakiś wibrator, zrób jej minetkę z wibro w środku i to samo będzie A tak, jak jej się spodoba. Bo na pewno spodoba to będzie dawać kiedy tylko najdzie ją ochota. A Ty nic o tym nie będziesz wiedział. Z reszta poczytaj o ludziach którzy byli wierni. Mieli jednego partnera i zdradzili. Zawsze inne, nowe i zakazane jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojemu proponowałam.Żeby on z inną i ja z innym.Wolny związek.Nie chciał.Tylko powiedział,że jak mnie inny dotknie to mnie zabije.Albo,że załatwi tak mnie,że nikt mnie nie zerżnie.Zgadza się tylko na mój seks z laską(od dawna tego pragnę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym zabił taką sukęna szczęście nie ma takiej potrzebybo to ona mi daje, a z tamtym baranem mieszka. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź już głupku stąd. Qrwa nie rozumiesz że wszyscy mają cię dość? Nic do ciebie nie dociera kondonie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość in w szelkach
Milczeć baranie bo gumą. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×