Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak to jest naprawdę

Polecane posty

Gość gość

z kochankami związanymi z mężczyznami żonatymi ? Mówie o relacjach emocjonalnych, tam gdzie pojawia sie uczucie. Co kobieta może odczuwać gdy facet nie jest skłonny od razu wziąć rozwód i przetrzymuje czas sam nie będąc pewien tego co powinien zrobić. Bo życie nie jest łatwe. I rodzina zobowiązuje. Itp. Chodzi mi o to , jakie wtedy emocje kołaczą się w głowie kobiety. Czy ktoś mógłby mi to zobrazować z własnego doswiadczenia ? Mowa oczywiście o przedziale wiekowym tzw dojrzałym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich tematów jest multum, polecam wyszukiwarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz pojęcia, kochanka to kobieta sypiająca z żonatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Multum tematów to jest o seksie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze są weekendy, świeta, walentyki, sylwester..kochanka wtedy mysli co robi taki maz i tatus, ze Ona tego nie ma i musi cierpliwie czekac na swoja kolej bo rodzina wazniejsza...kocha i to bardzo, ale czesto nawet sie nie przyzna bo wstyd jej przed samej soba. cierpi, płacze, czeka na kolejne spotkanie i tak w kolko..jak trwa to zbyt długo i emocje nie wytrzymuja, wypala sie uczucie i odchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Mam ponad 20 lat i zakochałam się w żonatym mężczyźnie. Romans trwa 1,5 roku. Jestem na dnie rozpaczy i depresji. Czuje jak życie i młodość ucieka mi między palcami. Chce mi się ryczeć jak patrze na moje beztroskie koleżanki z ich chłopakami… Podczas gdy ja muszę być ukrywana jak coś najgorszego. Codzienne huśtawki nastrojów i niskie poczucie własnej wartości. On wyprowadził się od żony a teraz kolej na pozew. Kiedyś może by mnie to cieszyło, ale jestem tak wyniszczona psychicznie, ze nie wiem czy tego chcę. Brzydzę się sama sobą i nie jestem w stanie opisać jak wielkie wyrzuty sumienia mam. Może tak ma być i taka jest kara za to co zrobiłam. Nie życzę tego nikomu.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham swojego kochanka, jednak jak minie rok, to odejde bo jak nic nie ma na poczatku to widocznie az tak mu nie zalezy. Moze jak zona cos odwali i go zostawi to wtedy bedzie chciał mnie...tylko po co mi ktos kto bierze mnie tylko z braku laku: nie dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanki naczesciej kochaja, kochankowie niekoniecznie. Kobieta szuka milosci, mezczyzna przygody. Płacz, płacz, płacz, depresja, cicha nadzieja, ze moze kiedys beda razem..dopoki nie zrozumie ze to się nigdy nie zdarzy bedzie w tym siedziec...ocknie się, zmadrzeje, wyleczy się z depresji, wybaczy sobie i pojdzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeśli Twoje uczucia sa prawdziwe, jesli tak czujesz to wg mnie kompletnie nie masz czego zazdrościc koleżankom. Szukaj siebie i swojego ja. To że tak jest to nie Twoja wina, takie jest po prostu zycie. Staraj się byc wg Ciebie w porzadku. Trudna miłość jest 100 razy bardziej wartościowa od tej "łatwej" . ;) ;) Głowa do góry , kobieto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boli bardzo serce, jak bol fizyczny..to czuje gdy pomysle, ze nigdy nie bedziemy razem, placz, depresja, dol, smutek, zazdrosc o zone kochanka, mieszanka strasznych uczuc, wyrzuty sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok.Gdybyście podjeły taka decyzję o "odwrocie" bo emocje was spalają.. To czy wg Was byłby to odwrót "totalny" czy jednak chciałybyście zachować kontakt do niego aby czasem go usłyszeć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka to sztuka mięsa i rozrywka dla panów, trzeba mieć nie po kolei w głowie by wskakiwać do łóżka żonatym. Rozwodnik czy wdowiec to inna kategoria. Każdemu może nie wyjść pierwsze małżeństwo, ale i tak wtedy należy być bardzo ostrożnym. x Takie kity to nie na Kafe, dawno nie czytałam głupszego zdania ("Trudna miłość jest 100 razy bardziej wartościowa od tej "łatwej".").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:05 Sypiasz z żonatym, że zazdrościsz jego żonie? Dlaczego wy to sobie robicie? Zazdrość nigdy nie świadczy o miłości, to niskie uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jak juz urwe kontakt to na amen. znajde innego a z kochankiem nie chce miec nic juz do czynienia. swoj czas mial na decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie kity to nie na Kafe, dawno nie czytałam głupszego zdania ("Trudna miłość jest 100 razy bardziej wartościowa od tej "łatwej"."). x Widocznie jej nie doświadczyłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 02:05 Sypiasz z żonatym, że zazdrościsz jego żonie? Dlaczego wy to sobie robicie? Zazdrość nigdy nie świadczy o miłości, to niskie uczucie. x Ona nic nie napisała że zazdrości żonie. Napisała co czuje.. i o to mi chodziło. O uczucia. Kumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, napisała " zazdrosc o zone kochanka". Nie ma niczego pięknego w byciu kochanką. Opisała prawie same nieprzyjemności, jakich zaznała z tego tytułu. Taki pan mąż nie szanuje ani kochanki, ani tym bardziej własnej żony, skoro kpi z przysięgi. Trudna miłość? Za dużo Polsatu i TVN-u, wyłączcie to badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wyłączcie schematy i dopuśćcie rozum ? Życie nie jest czaro-białe czy Ci sie to podoba czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te uczucia nie świadczą o jej miłości do niego, a tym bardziej nie świadczą o miłości jego do niej. Została wykorzystana, nie ma w tym naprawdę niczego wzruszającego. Taka "trudna miłość" to nie miłość, tylko zabawa uczuciami tych kobiet. Miłość nie jest trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś http://www.filmweb.pl/Pestka Obejrzyj, przemyśl i potem powiedz że nie ma nic pięknego. Dla zasady, jestem facetem a nie zgadzam się. Bez złośliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyście usłyszały, co ci wasi łóżkowi "przyjaciele" opowiadają o was kolegom przy wódeczce, to byście szybko zmieniły zdanie. Nigdy w życiu bym nie została kochanką dla żonatego ani jakiegokolwiek innego w związku. Nawet bym takiego nie szanowała ani siebie po czymś takim, bez sensu. A wam serdecznie współczuję, bo można się wprawdzie zakochać, ale sypianie z żonatym to ogromne przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spierdzielać z tą promocją kochanek. Poznałam w swoim życiu zbyt wiele takich kobiet w różnym wieku, a z kilkoma po 35 r.ż. się przyjaźniłam parę lat, obserwowałam ich związki i zawsze kończyło się to bardzo marnie. Facet będzie reklamować swój szujowaty styl życia, ale prawda jest taka, że nie warte to nawet funta kłaków. Ten, kto oszukuje, nie jest godzien zaufania i do widzenia, koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jasne. Najlepiej ukrzyżować , nabić na pal albo spalić na stosie. Kocham to nasze narodowe piekiełko. Szkoda tylko , że tak niewiele ma lat i spekuluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Takie kity to nie na Kafe, dawno nie czytałam głupszego zdania ("Trudna miłość jest 100 razy bardziej wartościowa od tej "łatwej"."). x Widocznie jej nie doświadczyłaś oczko.gif x a ty pewnie doswiadczylas ,tylko ze to nie byla zadna milosc, bylo tylko twoje uzaleznienie od faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tu pisze o jakimkolwiek nabijaniu na pal, poza Tobą? Mężczyzna, który ma żonę i ją kocha, nie zdradza, o ile nie żyje w otwartym związku małżeńskim z przyzwoleniem na inne kobiety. Mężczyzna, który nie kocha żony a pokocha inną, odchodzi do tej innej i nic go przed tym nie powstrzyma. Naiwnych nie sieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A kto tu pisze o jakimkolwiek nabijaniu na pal, poza Tobą? Mężczyzna, który ma żonę i ją kocha, nie zdradza, o ile nie żyje w otwartym związku małżeńskim z przyzwoleniem na inne kobiety. Mężczyzna, który nie kocha żony a pokocha inną, odchodzi do tej innej i nic go przed tym nie powstrzyma. Naiwnych nie sieją. x Rozumiem że wiesz to z własnego doświadczenia a nie z rozgłośni ojca dyrektora. Życie nie jest czarno białe kochanie, ale podobno bywa nieznośne. Ile masz wiosen, że tak znasz życie ? Głupich też nie wypuszczają przez terminem, przynajmniej nie powinni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój wiek nie ma tu nic do rzeczy, a ojciec dyrektor nie jest dla mnie wyznacznikiem niczego. Każdy żyje jak chce. Można nawet żyć w oficjalnym związku poliamorycznym i sypiać w jednym łóżku z trzema innymi osobami naraz, nikt nikomu nie zabrania. Można być gejem, nie rzuca się w nich kamieniami. Czego więc brakuje mężom zdradzającym żony? Uczciwości. Nie są szczerzy sami ze sobą, a co dopiero z drugim człowiekiem. Poligamia to nie tak rzadka sprawa, praktykuje się ją oficjalnie na wielu kontynentach i nikt nie robi nikomu zupy z mózgu jak żonaci tym swoim ukrywanym kochankom. W azjatyckich górach są plemiona, w których kobieta ma kilku mężów i też wszystko hula na legalu, każdy jest spełniony i zadowolony. Różnie ludzie żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby kochanka była dla niego warta coś więcej to facet by z nią został. Jeśli okazuje się, że tak nie jest to dlaczego ma z nią być? Prosta sprawa. Co ona czuje.. to samo co każda inna kobieta kiedy facet zostaje jednak ze swoją byłą, żoną, dziewczyną. Co za różnica. Faceci wiedzą jakie to uczucie, wiele razy w życiu dostawali kosza i trzeba było jakoś żyć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet może i by z nią chciał zostać, ale taka i tak by go raczej szybko pogoniła, żeby nie podzielić losu byłej. taka jest prawda o żonatych zdrajcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz ma kogoś, sam sie przyznał. Jest złamanym chujem bo jestem właśnie w drugiej planowanej ciazy a on sie zakochał. Zapytałam czy jego nowa dziewczyna wie ze ma juz dziecko i żonę w ciazy, odpowiedział ze wie i jej to nie przeszkadza.... Nie mam pojęcia co ma w głowie ta dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×