Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kochanek za szybko skończył podczas pierwszego seksu

Polecane posty

Gość gość

Po paru miesiącach podchodów wreszcie wylądowaliśmy w łóżku i to była totalna katastrofa - skończył po 2-3 minutach, mimo że wcześniej opowiadał jak to jego kobiety po 3 orgazmy miały. Kompletnie się tym załamał, przepraszał mnie w kółko za to i mówił, że się skompromitował. Na drugi dzień nie odzywał się, a jak go zmusiłam do rozmowy to powiedział, że zrozumie jak mu nie dam kolejnej szansy na wykazanie się. Jak mu wytłumaczyć, że się tym aż tak nie przejęłam? Na razie nie dociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Czmeu nie zrobiliście tego drugi raz ? Napisz mu,ze z utęsknieniem czekasz na kolejny raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasnęliśmy, a potem musiałam uciekać do męża. Napisałam że czekam na powtórkę, ale on nie wygląda na przekonanego... pisał mi, że nie może się z tym pogodzić i pewnie mu teraz nie wierzę o tych opowieściach jakim on to ogierem nie jest. Na razie nie umówiliśmy się na raz następny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z klasa
słownie go nie nakręciłas ? co za gra wstępna była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna99
a czemu zalezy ci na tym kochanku? co on ma w sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajni z was kochankowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z klasą no właśnie chyba za długi wstęp mieliśmy, on nakręcił się tak, że od razu się spuścił praktycznie po włożeniu. Anna99 jeszcze nie wiem czy mi zależy, na razie podoba mi się osobowościowo (jest bardzo podobny do mnie), no i seks miał być nieziemski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z klasa
A to jaki był wstęp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz, zaraz... to jednym razie się skończyło? W takim razie dupa z niego a nie kochanek, ale tak to jest gdy ktoś się przechwala... sprawdzają się jednak te powiedzenia, że krowa która dużo ryczy..., albo pies który duży szczeka... :) Im więcej ktoś mówi o tym jaki to jest świetny, tym bardziej trzeba to traktować z dystansem, osoby które znają swoją wartość i naprawdę coś umieją, nie muszą się przechwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna99
moge wiedziec ile kochanek ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 lat. A gra wstępna standard - pocałunki, macanko, lodzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z klasa
dobra musisz być w lodziku, powinnaś zrobić mu z finałem później minetka z Twoim orgazmem a po niej znowu postawić mu w buzi i ujechać konika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nawet minety ci nie strzelił? W takim razie potwierdza się że dupa z niego nie kochanek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę Ci podcinać skrzydeł ale w moim przypadku jak facet skończył po 1 minucie przy pierwszym seksie to zawsze tak było. Dałam drugą, trzecią, piątą szansę ale zawsze było tak samo. Potem nie umiał ponownie się podniecić tylko od razu zasypiał, nawet następnego dnia była klapa. Też się przechwalał i miał ego jak stąd na księżyc. Cóż, krowa która dużo ryczy mało mleka daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zwykły frajer, erotoman gawędziarz. Gdyby faktycznie przejął się tym falstartem (bo każdemu może się zdarzyć) to zrobiłby wszystko aby natychmiast się poprawić i udowodnić swoje słowa, a ten poszedł spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minety nie chciałam na początku, jakoś nie mogłam się przełamać na pierwszy raz. Potem zasnęłam. Taki był plan na seks do rana, ale wyszło jak wyszło. Może za dużo alkoholu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że facet się szybko spuścił za pierwszym razem to normalne, to wręcz komplement, że go bardzo kręcisz. Ale to, że poszedł spać, zamiast się Tobą dalej zajmować, albo po prostu pogadać, pobyć razem i wrócić do tematu już na dłużej za 15 minut to po prostu żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma w d***e to czy się tym przejęłaś czy nie, doskonale wie że niewiele może kobiecie dać, zaliczył cię, kolejnego razu nie będzie chciał, bo już dopiął swego, a teraz poszuka sobie następnej naiwnej której będzie wciskał kit jaki to on super w łóżku i że jego kobiety miały po 5 orgazmów w trakcie jednego razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cienias style w temacie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytałam rano czemu nie powtórzył to powiedział że nie chciał mnie budzić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z klasa
może po prostu stres, spróbuj drugi raz, tylko tym razem nie rób loda :) ma być dobry sex a dopiero gdy się spisze zrób mu loda z finałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może za dużo alkoholu? x Wręcz przeciwnie, alkohol u większości mężczyzn opóźnia wytrysk, a duża ilość alkoholu sprawia że facet ma problemy ze wzwodem. Także gdyby alkoholu nie było, spuściłby się jeszcze przed wejściem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz autorko, ale jesteś strasznie naiwna, żaden szanujący się facet nie będzie opowiadał o tym jaki to jest świetny, bo nie musi, będzie wolał to udowodnić w trakcie seksu, a nie opowiadać niestworzone rzeczy przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z klasa
ile masz lat autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z klasa
Nie szukasz nowego kochanka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Loda robić za pierwszym razem po paru miesiącach podchodow... nie ma to dla mnie składu ani ładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego robienie loda nie trzyma się kupy? Gość z klasą może szukam ;) Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby to naprawdę są dziwne, minety nie chciała, bo to ich pierwszy raz, ale rozchylanie nóg i obciąganie jej nie krępowało :P Kobieca logika jest niepojęta, a raczej brak tej logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z klasa
Szczytno:) a Ty skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×