Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kochanek za szybko skończył podczas pierwszego seksu

Polecane posty

Gość gość
Gość z klasą ja daleko niestety ;) Gość 00.31 to nie tak, że nie chciałam minety a chciałam się pieprzyć i obciągać. Na początku naszego spotkania on naciskał na minetkę, ja wtedy jeszcze nie byłam zdecydowana czy pójść na całość. Ale potem jakoś tak mnie rozgrzał, że stwierdziłam że to już dziś wylądujemy w łóżku i tak się stało. Ale temat minety nie powrócił, przecież to nie ja powinnam mu mówić co ma robić skoro jest tak doświadczonym kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że sprzedał ci jakiegoś wyjątkowo złośliwego wirusa, qrwo. Żeby ci doopa odgniła qrwiszonie zapluty, obciągaro :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech ten kafeteryjny jad :o Na szczęście jestem przekonana że życzenia zawsze wracają do adresata, dlatego ja nikomu źle nie życzę. Co do wirusów i innych chorób to zabezpieczylismy się, na żywca to tylko z mężem jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z klasa
ale lodzik bez gumy? szkoda ze tak daleko, chętnie spróbował bym tego loda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasanova
Miałem duże powodzenie u kobiet i przez wiele lat korzystałem z tego garściami. Kobiety uwielbiają wielokrotne orgazmy i dobrze uposażonych facetów więc miałem na kim "trenować" i pobijać kolejne rekordy.Miałem swoje sposoby aby to kobiety odliczały swoje orgazmy a nie moje.(5max)Wiem też co to kobiecy wytrysk :) Jednak miałem taki jeden przypadek,że dziewczyna zaskoczyła mnie swoimi ********-wyjątkowymi i strzeliłem po minucie ... dostałem dziwne spojrzenie ... ale potem już było jak zawsze. Miałem też jeden przypadek gdy zawsze niezawodne berło,twarde nawet "po" nie chciało stanąć przed śliczną,upragnioną od dawna dziewczyną,która nagle się zgodziła na... Cóż jak widzicie psychika rządzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraźnia gimnazjalistów nie zna granic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem w podobnej sytuacji jak Ty. Pierwsze spotkanie, jeszcze nie wiedzieliśmy dobrze na czym stoimy. Ale ona zrobiła mi loda nieśmiało, ale do końca. Głupio mi było, bo trochę się zakrztusiła, ale wyciągnęła chusteczkę i wszystko wypluła. No i potem pogadaliśmy trochę, powoli gra wstępna i potem już bez loda mineta i z 10 minut posuwania. Taki był pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiecał, że się zrehabilituje... poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kiedyś sąsiad długo mnie namawiał zachęcając bajerą na jakie sposoby to mnie nie w******* W końcu uległam. Wsadził dosłownie 2 razy i finisz. Teraz już wiem dlaczego jego żona chodzi ciągle sfrustrowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie próbowaliście drugi raz? ja mam wielką ochotę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiałbym mieć taką Przyjaciółke :-) Z miłymi i ciepłymi pozdrowieniami dla Ciebie : Bogdan z łódzkiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze przed spotkaniem rozladowywuje magazynek recznie przez co moge dłużej i nie jestem taki napalony przed ze az staje mi w najmniej odpowiednich momentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×