Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kupowałyście na aliexpress? Warto czy to chłam?

Polecane posty

Gość gość

Przymierzam się do zakupu jakichś prezentów na święta, dostawa to ok 40 dni więc czas najwyższy, można sporo zaoszczędzić.. Ale czy warto? Ma ktoś doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam doświadczenia, ale kiedyś czytałam spory temat na wizażu, bo sama się do takich zakupów przymierzałam. Nikt nie udzieli ci konkretnej odpowiedzi, bo rzeczy bywają różne. Ubrania najczęściej są fatalnej jakości, ale trafiają się tez osoby zadowolone. Inne rzeczy najczęściej warto kupić, choć wiadomo, że nie pociągną długo. Ale np. ktoś woli kupować torebkę za 20 zł co pół roku niż porządną na kilka lat. Albo potrzebny mu konkretny kolor zegarka na jedno wyjście. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up tez jestes ciekawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różne; dobre i złe są rzeczy. Dopóki nie kupisz i nie otworzysz przesyłki wiedzieć nie będziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawialam ala biżuterię plastikowe itd całkiem ok, znajoma zamawiala buty (podziwiam ja) ale się jej trzymają i nie znać ze to podróbki... ciuchy roznie przeważnie chlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pól urzędu zaopatrywane bylo przez ta stronę i wszyscy sobie chwalili. Widziałam buty sukienek mnóstwo a najlepiej zamawiane były kosmetyki i akcesoria do makijażu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam kilka rzeczy i z większości jestem zadowolona. Ale więcej kupuję przez cute. Trzeba patrzeć na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubrań nie polecam. Inne rzeczy czasami trafiają soę ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam. Jak narazie zamówiłam lakiery do paznokci hybrydowe. Super. I zasłony na okna też super. Biżuteria taka sztuczna jak w każdej sieciówce tania i na kilka razy ale za taką cenę super. Niestety czekać trzeba długo no ale co zrobić. Ubrań nie zamawialam Ani nic elektronicznego więc się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie tam są ceny? NP. Ile zł taniej? Tam płaci się w pln czy € czy $

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam i zamawiam w Anglii więc mam w funtach. Ceny lakierów to około 1F- 1.50 F. Jak za darmo. Porownojac ceny semilac. Ja nie jestem profesjonalna manikiurzystka robię paznokcie sama sobie w domu więc nie potrzebuje profesjonalnych lakierów te mi wystarczą i jak dla mnie są super. Spokojnie 2 tygodnie trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam raz z koleżanką piżamki dla dziecka- bardzo ładne i w fajnej cenie (wychodziły ok. 25 zł/szt), brałam zgodnie z zaleceniami strony większe niż metka pokazywała, fajne, bawełniane, jakość taka jak u nas w sklepach za 40-50 zł a naprawdę ładne wzory. Małemu kupowałam też na urodziny zabawki z jego ulubionej bajki, nie do kupienia w tym czasie w Polsce- teraz z ciekawości sprawdziłam, pojawiają się na allegro ale też z Chin. Czyli to samo, ale dwa razy drożej. Liczyłam się z tym że będą słabej jakości i że posłużą kilka tygodni/miesięcy, ale wiedziałam też jak go uszczęśliwią. Ale raczej nie kupowałabym czegoś czego duży wybór jest w Polsce albo np. sprzętu elektronicznego czy butów, ze względu na gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie próbowałam coś kupić - nie ma opcji Przelewy24 już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie kartą można płacić bez problemu. Ja może 10 zamówień zrobiłam nie miałam jeszcze problemów. Korzystam z aplikacji na telefonie bardzo wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam. Są gorsze i lepsze rzeczy, to zależy jak trafisz. Powiedziałabym pół na pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawki z jego ulubionej bajki - czyli pewnie licencja wymagana w Europie a w Chinach podróbki. Masz szczęście,że przesyłki nie otworzył UC. Mogłabyś zapłacić kilka tyś kary. Kolega zamówił za 900 zł żarówki. Przesyłkę otworzył UC i dopłacił w Polsce 450 zł. W Polsce bez stresu kupiłby o 100 zł taniej. Generalnie Aliexpress to jest wypychacz, najtańszych i najbardziej badziewnych rzeczy. To co nie mogą sprzedać hurtownikom to idzie tam na sprzedaż. Większość sprzedających to detaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam ostatnio 4 rzeczy, ale to raczej takie gadzety do kuchni (zajmuje sie ozdabianiem tortow). takie drobiazgi ktore moglabym kupic na ebay (mieszkam w uk), ale tam za jedna rzecz dalabym 7-9funtow, a na aliexpress mialam to samo za 0.99-3funty. Wszystko doszlo w przeciagu 3tygodni i w sumie jestem zadowolona. Ale nie wiem czy pokusilabym sie na cos drogiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałam kupić kilka rzeczy ale przeraża mnie że trzeba podać nr karty żeby zapłacić za zakupy, nie ma standardowych przelewów. Mam aplikacje wish to jest to samo praktycznie co alli tyle że w języku polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie e jest opcja zwyklych przelewow - przelewy24. I to nieprawda ze ją zlikwidowali, bo korzystalam z niej ńie dalej jak wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłem przez Aliexpress ponad 100 różnych, rzeczy i produktów, również markowe znane na rynku azjatyckim, np. Li-ning marka sportowa, koszykarz Dywane Wade ma tam swoją kolekcję, jest tam dużo dobrych produktów, np. Sluchawki Bluedio Ufo zakupiłem za 120$ opatentowany system PPS Souround 2 woofers and 8 tweeters, telefony Xiaomi, Meizu, niedługo 11.11 wielki dzień wyprzedaży, promocji. Najlepiej otworzyć konto walutowe prowadzone w dolarach USD, walutę kupować w kantorze internetowym za walutę PLN i zasilać tak konto walutowe, kto twierdzi, że tam na Ali...są słabe rzeczy ten mega się myli. Wiem co mówię, kupuję tam już kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie ciekawa jestem jak to jest z tym placeniem? ja pare razy chciałam cos zamowic ale jak mi wyskoczyło ze mam podac nr karty?... trochę się boje... wolalabym np. żebym mogla wybrać mój bank i żeby przekirrowywali mnie automatycznie jak np. w allegro. a tak to się trochę boje a podaobaja mi się tam rzeczy. kolezanka kupuje dość dużo, ale jakos nie mogę się znia doagac żeby mi zamowila. i fakt raz mowila ze miała jakas sprawę z celnikiem ale tez niewiem jak to się skonczylo,cos miała z kurtką jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może na alli jest opcja przelew 24 bo w aplikacjach tego nie ma trzeba podać nr karty... a ja się na alli odnaleźć nie mogę wolę aplikacje typu wish cute czy mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek 876
Ja kupowałam wiele razy i zawsze wszystko było ok tutaj http://zyziu.pl/forum/aliexpress znalazłam takie sprzeczne opinie także nie wiem czy wierzyć czy nie jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna C
Warto warto :-) mam mnóstwo biżuterii i innych d**erelek a ostatnio koleżanka poleciła mi krem na zmarchy... A że się jest już po 40 to się szuka eliksirów :-P Link do cudeńka http://s.click.aliexpress.com/e/EQ7aIYn To jest tak że po pierwszych zakupach się czeka jak na zbawienie na przesyłki ale jak się wciągniecie to o matko :-) Przy kupowaniu prezentów na różne okazje trzeba brać poprawkę na wiatr jeśli chodzi o czas na kuriera i odpowiednio wcześniej coś zamawiać. Płacę przez Przelewy24 i jeszcze nie miałam problemów tak że śmiało Kobitki :-) Ale się rozpisałam, jak zwykle :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto, ale nie najtańsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorkax
Chyba chodziło Ci o to, żeby nie kupować najtańszych butów i ubrań? Bo właśnie najtańsze rzeczy to jest to, co uwielbiam kupować na ali :-) Te wszystkie karteczki, długopisy, nalejki na paznokcie, biżuteria, której nie boisz się zgubić... Oczyffko wszystko w granicach rozsądku ;-D Jak coś to wklejam linka do okazji na ali do max 5$. http://got.by/2ghmrt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Ja kiedyś kupiłam swojemu chłopakowi bluzę...nie dość, że szła 3 miesiące to jeszcze przyszła jak na dziecko. Od tamtej pory jak mam ochotę mu coś sprezentować to tylko z recea.pl. Mega szybko realizują zamówienia no i jakość super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×