Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bozenka1209

Praca opiekunki w Niemczech proszę o opinię.

Polecane posty

Gość bozenka1209

Witajcie. Niedawno zaczęłam współpracę z agencją, wysyłającą do pracy w Niemczech w charakterze opiekunki. Chciałabym zapytać o Wasze doświadczenia, związane z agencjami... Jakie polecacie? Jakich nie polecacie? Jakie trudności napotykacie...? Co lubicie w pracy opiekunki? Ja współpracuję w goworkiem, na razie wszystko jest w porządku i jestem zadowolona, stawka też jest konkurencyjna na rynku agencji, ale na przyszłość chciałabym się zorientować. Różne opinie krążą w internecie, warto poczytać Wasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonała i dobrze płatna praca. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w Niemczech to miodzio! Można stanąć na nogi w rok a później jak już podłapiesz język to tylko z górki. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam takie ogłoszenia o pracy dla opiekunek właśnie na http://www.praca-niemcy.com - wydaje mi się, że to dobry sposób na zarobek, jeśli się zna trochę niemiecki. Ważne, aby dobrze sprawdzić wcześniej agencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o oferty pracy w Niemczech, ja mam dobre zdanie o http://pflegerin24.pl/ - pracuję jako opiekunka osób starszych w Niemczech, zarobki są dobre, nieustanny kontakt z biurem i wszystko w porządku. Połowa sukcesu to znaleźć właśnie takie biuro, które we wszystkim Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję współpracę z firmą z wieloletnim doświadczeniem, która gwarantuje legalną pracę w Niemczech w charakterze Opiekunek/ów Osób Starszych. Nasz Personel to doświadczona i wykwalifikowana Kadra, dla których praca z Ludźmi jest życiową pasją. W profesjonalny sposób dostosowujemy sprawdzone oferty do indywidualnych potrzeb naszych Opiekunek/ów. Nasze wymagania to jedynie chęć do pracy, doświadczenie w opiece nad osobą starszą, sumienność i serdeczność. Oferujemy również bezpłatne kursy językowe dla osób chętnych do podjęcia współpracy. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu aneta.napora@pmh.info.pl lub 886421341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś również pracowałam za pośrednictwem firmy gowork, jednak 6 miesięcy temu zmieniłam tę agencję na EuroCare http://www.eurocare.com.pl/praca-opiekunka-niemcy. Zleceń jest ogrom, więc jak tylko wrócę z wcześniejszego, zaraz dostaję następne. Mam zapewnione wyżywnienie i dach nad głową, poza tym otrzymuję zwrot kosztów za podróż. Natomiast zarobki wahają się między od 1100 do 1500 Euro, co daje ok. 4700 - 6500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję w tym zawodzie już 3 lata(mam 35 lat),Najpierw z gowork potem z aterima med.początki bywają trudne bo trzeba znać język chociaż komunikatywnie,zaczynałam od 950 e teraz mam 1350 bo zdobyłam więcej doswiadczenia i język mam już bardzo dobry,ogólnie praca niezła,jestem taką pomocą domową,tyle że całodobowo,ale fajnie że można samemu ustalać długośc wyjazdów,mnie to pasuję,przewaznie jeżdzę na 6 do 8 tyg:) Od niedawna moja mama też wyjezdza tylko z inną firma,fajnie,że ktos dał jej szanse na wyjazd mimo ,że ma 59 lat i słaby język ale dobrze trafiła na normalnego podopiecznego,czuję sie tam doceniona i na pewno pojedzie jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałam niemiecki całkiem nieźle, a niedawno wyrobiłam sobie kwalifikacje do opieki nad seniorami, ale w normalnym stanie jeszcze. Wyjechałam pierwszy raz do Niemiec z https://www.interjob.com.pl/ i chyba lepiej trafić nie mogłam. Pod opiekę przekazano mi Pana, faktycznie schorowanego, ale jeszcze „na schodzie”. Zarobiłam sporo, otrzymałam premię. Wcześniej powiedziano mi, czego mam się spodziewać po podobnym zatrudnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkaOpole

firm pośredniczących jest sporo. Warto przyjrzeć się firmom, które nie tyle co pośredniczą w znalezieniu pracy dla opiekunki, ale po prostu same świadczą usługi opiekuńcze w Niemczech i mają tam własnych klientów. Daje to większe poczucie bezpieczeństwa, bo firma musi być dobra zarówno dla klienta aby chciał płacić za dobrą opiekę, i musi dbać o opiekunkę, aby ta była zadowolona z pracy bo inaczej klient będzie nie zadowolony i koło się zamyka. Ja jeździłam kilka lat z Promedica24. To chyba najstarsza firma na rynku. Zawsze proponowali wiele ofert w całych Niemczech. Tu jest lista https://promedica24.com.pl/oferty-pracy/praca-w-niemczech/ Zobaczcie że praktycznie codziennie coś dodają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Na Dobrej SZteli jest duży wybór ofert, polecam, bo sama tam znalazłam już kolejny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katzzz

Ja polecam prace przez firmę. Masz dzięki temu nie dość że zagwarantowaną pracę legalną a więc i do zusu wszystkie składki ci odprowadzają a i w razie biedy to masz się do kogo zwrócić. No właśnie i teraz jeszcze język. Im lepsza znajomość tym lepsze pieniądze. Ja osobiście polecam gowork.pl. To firma z którą wyjeżdżam obecnie ja. Uczciwa i wypłacalna, a o to właśnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kik

Nie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda44

Ja wyjeżdżam z firmą z Krakowa - Schwester Pflege. Zgosiłam się do nich i po 3 dniach załatwili mi ofertę zgodnie z moimi oczekiwaniami. Nie mogę dźwigać, więc muszę mieć mobilną osobę, nie chcę też pracować z ludźmi z demencją. To w sumie gorszy warunek, bo częstą są seniorzy z demencją, ale jak widać do spełnienia. Jestem bardzo zadowolona i z warunków pracy i z płacy 🙂 Mam dobry niemiecki więc pieniądze są naprawdę dobre. w Polsce bym takich nie zarobiła nawet na 2 etatach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta.opiekunka

Też czytałam o tej firmie Schwester Pflege pozytywne opinie. Ja na razie pracuję na własną rękę ale już mam dość i chętnie powierzyłabym organizację i wszystkie formalności dobrej firmie. Możesz zdradzić ile zarabiasz u nich? Znam angielski b. dobrze, mówię płynnie i mam kursy. Jak to wygląda, zdradzisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zależy jak firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem opiekunką w laxo care od 1,5 roku. Pensja jest całkiem niezła. Sztella mi się dobra trafiła, podopieczny jest chodzący, rodzina jest miła, a to bardzo dużo. Nieraz się słyszy, że ktoś trafił do złej rodziny i kazali wszystko opiekunce robić. W tej agencji akurat tego pilnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Ja przez dobra sztele jezdze juz drugi rok, zarobki to ok 1600e. Kontrakt, wszystko legalnie. Nie ma zmiluj sie bo agencja czuwa wiec krzywda sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eta

1.600 €/mc to słabiutko. Ja nie podejmuję pracy za mniej niż 2.000€/mc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwester pflege tylko NIE

SCHWESTER PFLEGE NIE PŁACĄ TYLKO PIĘKNIE GADAJĄ NIC PO ZA TYM NAJGORSZE SZTELE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gta

Tylko Rumun i Polak pracują za mniej niż 2.000€/mc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×