Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ale badziewie ogladacie

Polecane posty

Gość gość

Same Klany, M jak mdłosci, na wspólnej. wszystko o nudnym zyciu nudnych ludzi, same romanse i problemy z dziecmi. ziew, juz bym wolała nie ogladac TV niz to bardziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzucam temat bo jestem ciekawa jakie będą argumenty za tym że te seriale są fajne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ty przypadkiem wypisujesz te komentarze w tematach dotyczących tureckich seriali? Bo jakiś desperat płacze w tych tematach,że musi płacić abonament na coś co go nie interesuje. Wiem,że w tym temacie piszesz wyłącznie o polskich serialach,ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale od klanu to sie prosze odpedalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest takiego ciekawego w Klanie? Sztuczne aktorstwo,serial ciągnięty na siłę. Kiedyś oglądałam,przyznaje,ale jak dla mnie serial trwa za długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klan to super serial psychlogiczno kryminalny ,zabojstwo Eryczka przez niestabilna Elke aptekare, dumna Monika Ross i jej syn Daniel vel Demoniel skazony straszliwym wirusem HIV, tragiczna smierc Ryśka, a ostatnio nawet Brajan Cebula byl tam ,nwm ja mozna nie lubic tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klan to super serial psychlogiczno kryminalny ,zabojstwo Eryczka przez niestabilna Elke aptekare, dumna Monika Ross i jej syn Daniel vel Demoniel skazony straszliwym wirusem HIV, tragiczna smierc Ryśka, a ostatnio nawet Brajan Cebula byl tam ,nwm ja mozna nie lubic tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×